Kategori: Fantastik Filmler

-Dünyalı 2 / The Man from Earth: Holocene 2017 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.0/10
Tür: Fantastik, Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Richard Schenkman
Oyuncular: Michael Dorn,
Brittany Curran, Vanessa Williams
Süre: 1 saat 38dakika

14 bin yaşında olan ve tarihteki bütün dinleri icat ettiğini söyleyen John Oldman, California’da hocalık yapmaya ve saklanmaya devam etmektedir. Fakat bazı öğrencileri onun bu inanılmaz sırrına ulaşınca işler değişir ve onu araştırmaya başlayacaktır.

İlk filmiyle tüm dünyada yankı uyandıran ve 14 bin yaşında olduğunu iddia eden bilim adamının hikayesi, farklı bir zeminde devam ediyor. Bu kez öğrencilerinin sırrını öğrenmesiyle gelişen olayları konu alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: İLK FİLMİ İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

Filmi İzle

-Suyun Sesi / The Shape of Water 2017 2018 ABD,Kanada / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 8.1/10
Tür: Macera, Dram, Fantastik
Yönetmen: Guillermo del Toro
Oyuncular: Sally Hawkins,
Octavia Spencer, Michael Shannon
Süre: 2 saat 3dakika

Soğuk Savaş yıllarında Amerikan hükümetinin gizli bir araştırma tesisinde temizlikçi olarak çalışan dilsiz Eliza Esposito, sıradan geçen günlerinde mesaisine devam eder. Günün birinde arkadaşı Zelda ile birlikte büyük bir sırdan haberdar olur. Laboratuar koşullarında dünyada eşi olmayan bir yaratık üretilmiştir. Hem karada hem de suda yaşayabilen yaratık, zamanla Eliza’yla çok yakın bir bağ kuracaktır.

Guillermo del Toro’nun yönettiği ve 2018 Altın Küre ödülü (ve 58 ödül daha) sahibi olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmi İzle

about_time2013

-Zamanda Aşk / About Time 2013 2014 İngiltere / Türkçe DUBLAJ-

IMDB Puanı: 7.8/10
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Yönetmen: Richard Curtis
Oyuncular: Domhnall Gleeson,
Rachel McAdams, Bill Nighy
Süre: 2 saat 3dakika

Tim, ailesinden gelen doğaüstü bir yeteneğe sahiptir. Zamanda seyahat edebilmesi sayesinde kendine kolaylıklar sağlar. Günün birinde Mary adlı birine aşık olup Londra’ya taşınır ve bu yeteneğini ilişkisinde de kullanmaya başlar. Fakat her şey düşündüğü gibi yolunda gitmeyecektir.

Romantizm ve komedi içerikli bilim kurgu filmi, oldukça beğenilen bir yapım niteliğinde. Rachel McAdams’ın başrolünde yer aldığı 2013 yapımı filmi sizlere HD KALİTEDE sunuyoruz. İyi seyirler.

Filmi İzle

-Bright 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.7/10
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Yönetmen: David Ayer
Oyuncular: Will Smith,
Joel Edgerton, Noomi Rapace
Süre: 1 saat 57dakika

İnsan ırkına mensup Ward ve ork ırkından olan Jakoby gece devriyesinde partner olan iki polis memurudur. Aralarındaki farklılıkları aşmanın yanı sıra kanunu çiğneyenlerle de mücadele etmektedirler. Günün birinde bildikleri dünya tehdit altına girer. Artık genç dişi elfi ve yanlış ellerde her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulduğu sanılan bir kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmalıdırlar.

Will Smith’in başrolünde yer aldığı ve fantastik bir aksiyon/suç hikayesini ele alan bu yapımı HD KALİTESİNDE sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

Filmi İzle

-Justice League: Adalet Birliği 2017 ABD,İngiltere,Kanada / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.1/10
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen: Zack Snyder
Oyuncular: Ben Affleck,
Gal Gadot, Jason Momoa
Süre: 2 saat

İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne, yeni dostu Diana ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında The Flash, Aquaman ve Cyborg da bulunmaktadır.

DC Comics’in bütün kahramanları bir araya getirdiği ve merkezine Batman’i koyduğu son filmi Justice League’i sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmi İzle

-Thelma 2017 Norveç,Danimarka,İsveç / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.3/10
Tür: Fantastik, Gizem, Romantik
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Eili Harboe,
Kaya Wilkins, Henrik Rafaelsen
Süre: 1 saat 56dakika

1980’lere tutkun olan retro tarzına sahip Thelma, kasabadaki hayatını ve dindar ailesini geride bırakarak Oslo’ya, üniversitede biyoloji okumaya giden, çekingen bir kızdır. Burada, güzel sınıf arkadaşı Anja’ya âşık olur, ancak bu durum Thelma’ya fazla ağır gelir. Bu aşkı sayesinde kazandığı doğaüstü güçlerini kullanmayı öğrenmesi gerekir.

Aşık olunca doğaüstü güçlere kavuşan bir genç kızın hikâyesinin anlatıldığı İskandinav filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmi İzle

-Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu / Valerian and the City of a Thousand Planets 2017 Fransa,ÇİN,Belçika,ABD,Almanya,İngiltere,Kanada / Türkçe DUBLAJ-

IMDB Puanı: 6.7/10
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen: Luc Besson
Oyuncular: Dane DeHaan,
Cara Delevingne, Clive Owen
Süre: 2 saat 17dakika

28. yüzyılda, bin gezegenden gelmiş bütün ırklar, devasa Alpha şehrinde barış içinde yaşamaktadır. Bu hayatın oluşabilmesi için bütün ırklar kendi bilgi ve yeteneklerini diğerleriyle paylaşır. Ancak şehrin güvenliği, bilinmeyen bir kuvvetin tehdidi altına girmiştir. Bunu yok etmek ve barış ortamını koruyabilmek için özel ajanlar Valerian ve Laureline tüm ırkların son umudu olacaktır. İkilinin 10 saatten az zamanı vardır.

Pierre Christin’in 1967’de yayınlanmaya başlayan Valérian ve Laureline adlı çizgi roman serisinden uyarlanan filmi sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

Filmi İzle

-Aşk ve Savaş / On The Milky Road 2016 Sırbistan,İngiltere,ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.6/10
Tür: Dram, Savaş, Fantastik
Yönetmen: Emir Kusturica
Oyuncular: Emir Kusturica,
Monica Bellucci, Sloboda Micalovic
Süre: 2 saat 5dakika

Yugoslavya iç savaşında, Bosna’da cepheye süt götüren Kosta, Milena’nın dikkatini çekmiştir. Milena’nın savaş kahramanı abisi Žaga, İtalyan kökenli gizemli ve çok güzel bir kadınla evlenme hazırlığı yaparken, Milena da Kosta’yla hayatını birleştirmeyi planlamaktadır. Ancak Kosta’nın kayınbiraderinin müstakbel eşiyle karşılaşmasının ardından aşık olmasıyla hayatı bambaşka bir hale gelir.

Savaş karşıtlığı, aşk, mucize gibi kavramları bünyesinde barındıran Kusturica filminde Monica Bellucci de başrolde yer alıyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

Filmi İzle

© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle