VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.0/10 (21 votes cast)

-Brüno 2009 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.3/10
Tür: Komedi
Yönetmen: Dan Mazer
Oyuncular: Sacha Baron Cohen,
Gustaf Hammarsten, Elton John
Clifford Bañagale, Bono,
Müzik: Erran Baron Cohen
Süre: 1 saat 23 dk

Borat tiplemesiyle tüm dünyanın ilgisini üzerine çeken ve kendi ülkesi olan Kazakistan dahil bir çok yerden eleştiriler alan Sacha Baron Cohen, bu kez de eşcinsel bir modacının gündelik yaşamına mizahi açıdan yaklaşıyor. Avustralyalı eşcinsel Brüno, hazırladığı programını Amerika’ya taşımak için çabalıyor…

Ünlü sanatçıların da destek verdiği “uç noktalardaki” bir komedi – eleştiri filmi olan Brüno’yu Vizyonfilmizle.Net olarak sizlere sunuyoruz. Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz, iyi seyirler.

VideoBB’den izle

1. İZLEME SEÇENEĞİ:

Play’e basıp 1 dakika bekleyin ve ortadaki “ördek” resmi gidince tekrar Play tuşuna basın. İstediğiniz yerden başlatabilirsiniz. ÖNEMLİ UYARI!!!.. DUCKLOAD SİTESİ KAPANDIĞI İÇİN BU SEÇENEKTEN ŞİMDİLİK FİLM İZLENMEMEKTE VE DOWNLOAD YAPILAMAMAKTADIR!!!

DOWNLOAD SEÇENEĞİ:

Bu Filmi, DivX Kalitesinde tek parça olarak bilgisayarınıza indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

2. İZLEME SEÇENEĞİ:

60 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açıp sayfayı yenileyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

VideoZer

3. İZLEME SEÇENEĞİ:

70 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açıp sayfayı yenileyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.0/10 (21 votes cast)
Brüno izle, 7.0 out of 10 based on 21 ratings


Toplam 24 Yorum Yapılmış.

 1. serdar dedi ki:

  zaman kaybından başka bişey degil

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. downtown dedi ki:

  tamam anladık gay’lerde insan ama bu film biraz fazla sapıkça geldi bana!!! boş vakti olanlar, gay’ler ve sapıklar film başına :))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 3. vger dedi ki:

  Bazı komik sahneleri var ama ilk 10 dak size yetecektir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 4. senemmm dedi ki:

  yani üzüldüm bunun için vakit harcayan yapım şirketi ve çalışanlarına….10 dk izledim daha fazla dayanamadım…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 5. redbull71 dedi ki:

  gerçekten sapık bir filim olmasına rağmen,bazı sahneleri çok komik,tşk admin…….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 6. totemtabu27 dedi ki:

  film cok güzel… eline saglik admin…. ayrica sapik diyenlere Erotik Filmler adli bölümdeki filmere bakmalarini isterim…. bana görede onlar sapikca…. bu tarzda daha cok film yapilmali…..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 7. hanzala dedi ki:

  bi bakayım dedim midem kaldırmadı
  gay olmak bir tercih değil tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. helede müslüman olduğunu söyleyen bir insanın bunu hoş görmesi saygı duyması veya “tercih meselesi” gözüyle bakması mümkün değil
  Kuranda sırf eşcinsellik yüzünden helak olmuş bir kavmi anlatan koca bir sure varken hemde…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -10 (from 14 votes)
 8. MEHMET dedi ki:

  @HANZALA

  6 YASINDA KIZI KARISI OLARAK ALAN SUBYANCININ YAZDIGIYLA HOMOSEKSUELLIGI KOTULEME BOSUNA.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 12 votes)
 9. hanzala dedi ki:

  MEHMET SENİN ALLAH BELANI VERSİN
  SANA O İSMİ VERENLEREDE SABIR VERSİN
  lafa bak ya tövbe tövbe..
  başına bi iş geldiği zaman hiç sebep arama.
  aç bu yorumunu oku..
  Allahın peygamberine dil uzatanlar bu güne kadar iflah olmadı bundan sonrada olmayacak.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 8 votes)
 10. okuyunlütfen dedi ki:

  Avrupalılar Amerika kıtasına ayak bastığında 100 milyon Amerikan tüm insan nüfusunun 5’de 1’ini oluşturuyordu. Avrupalılar tarihte bilinen en büyük katliamı yaptılar. 20. yüzyılın başında tüm kıtadaki yerli nüfusu 500.000’e düşmüştü. Ama işin ilginç yanı 1820’li yıllarda Amerikan senatosunda “Kızılderililerin ne kadar insan ne kadar hayvan olduğu ve vatandaş sayılabilecek kadar medeni olup olmadıkları tartışılıyordu”
  Düşünebiliyor musunuz? Önce gidip insanların topraklarını zorla işgal edeceksiniz, sonra milyonlarcasını öldüreceksiniz ve sonra onlara “vahşi, medeniyetsiz” diyeceksiniz. Ama lafla peynir gemisi yürümüyor. Aynen kızılderililere vahşi diyen Amerikan senatosu gibi bugün Türkiye’de bazı heteroseksüeller eşcinsellere ahlaksız diyor. Aynen. Bir farkı yok.
  Yani Adolf Hitler, 2. Dünya Savaşı’nın çıkmasından Roosevelt’i sorumlu tuttuğunda kimse ciddiye almış mıydı? Şimdi neden kimi heteroseksüellerin bu saçma iddiasını ciddiye almalıyız?
  Eşcinsel olduğunu anladığı 13-14 yaşından itibaren elinde olmayan bu duygular yüzünden kendisinden nefret eden, kendi duygularını ve en doğal hislerini inkar eden ve senelerce kendi içinde savaş veren, hiçbir yerden psikolojik destek alamayan, hiçbir günahı olmamasına rağmen kendisini yaşıtı arkadaşlarından farklı ve kötü hissetmeye zorlanan, hiç kimseyle derdini paylaşamayan, kendisini saklayan, korkan, korkarak yaşayan, basında ve çevrede hakaretleri, onur-kırıcı dalga geçmeleri yaşayan eşcinseller mi heteroseksüeller mi?
  Eğer ki bir şekilde eşcinsel olduğu ortaya çıkarsa dışlanan, dayak yiyen, öldürürülen heteroseksüeller mi eşcinseller mi? Eşcinsel olduğu için arkadaşları tarafından dalga geçilen, dövülen ve sonra “çocuklarımızı korumak” adına liseden atılan çocuklar eşcinsel mi heteroseksüel mi?
  Bütün bunları yaşarken yaşıtı arkadaşlarını sevgilileriyle el ele dolaşırken, mezuniyet törenlerinde dans ederken, her türlü problemlerini çevresiyle paylaşabilirken gören ve onları sessizce ve yalnızlık içinde bir köşede izleyen, sevme-sevilme hakkı elinden alınan eşcinseller mi heteroseksüeller mi?
  Heteroseksüeller her yerde sevgili bulabilirken, en doğal ihtiyaçları olan sevme ve sevilme hakkını yaşamak için lazım olan insanı, yani sevgililerini, et pazarına dönmüş internet sitelerinde ya da bir apartmanın bodrum katında bulmak zorunda bırakılanlar heteroseksüeller mi eşcinseller mi?
  Sokakta bacılarımıza, analarımıza, turist kızlarına sarkıntılık eden, taciz eden, laf atan; akşamları içki içip sokakta kavga çıkaran; karısını ve çocuklarını döven heteroseksüeller mi eşcinseller mi? Kafası kızınca kendi çocuklarını ve karısını kurşuna boğan, doğrayan, camdan atan heteroseksüel babalar mı eşcinsel babalar mı? Ya da sevgililerini kesip etinden kıyma yapanlar heteroseksüel bayanlar mı eşcinsel bayanlar mı?
  Peki kim bu eşcinseller? Bu kadar nefret edilen, dışlanan ve hakları elinden alınanlar; hatta öyle ki abes bir grup hak istediğinde “Siz istiyorsunuz ama bakın onlar da (eşcinseller) istiyor” denerek eşitlikten en uzak insan oldukları iması verilen insanlar kim?
  Her gün kapıda rastladığınızda size gülerek selam veren komşunuzun oğlu, sınıfta yan sırada oturan arkadaşınız, hastanede size yardımcı olan doktor, Knight’ta beraber Paramun partisi yaptığınız rogue, canınızdan çok sevdiğiniz çocuğunuz, işe yeni aldığınız çok iyi eğitimli genç veya kafasına takılan bir şeyi sormak için dersten sonra yanınıza gelen öğrenciniz. Ne kadar sıra dışı insanlar değil mi? Sizlere kendi çocuklarınıza, kendi arkadaşlarınıza, kendi kardeşlerinize ve akrabalarınıza karşı yaptığınız bir barbarlıktan, ayrımcılıktan ve haksızlıktan bahsediyorum.
  Ahlaksızlık bir insanın hemcinsinden hoşlanması değildir. Ahlaksızlık bir insanın bu sebepten başka bir insanı 2. sınıf vatandaş konmasına, dövülmesine, öldürülmesine, dalga geçmesine, en doğal haklarını yaşayamamasına, bir grup insan özgürce hayatını yaşarken bir başka grup insanın tüm cinsel isteklerini bastırmak zorunda olmasına ve dünyanı onun için açık hava hapishanesine çevrilmesine sebep olmak veya seyirci kalmaktır.
  Ahlaksızlık eşcinsel çocukların 14 yaşında dünyaya gözlerini açtıklarında karşılaştıkları bu hoşgörüsüz, adaletsiz ve barbar toplumu değiştirmek için çaba sarf etmemek ve onları umursamamaktır. Ahlaksızlık eşcinsellere sözel ya da fiziksel düşmanlık etmektir.
  Ahlaksızlık üniversite öğrencisi, iyi eğitimli, onlarca kitap okumuş, kültürlü ve bilgili pırıl pırıl gençleri sırf eşcinsel olduğu için dışlamak, ayrıma uğratmak ve onları sürekli hakarete uğrayıp, dalga geçilerek aşağılandıkları bir hayata mahküm etmek; bu gençlere, heteroseksüel olanlardan bilgi, kültür, insanlık yönünden hiçbir eksikleri olmamasına rağmen bu kadar haksızlık yaşatmak ve ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapmak, bir insanı kalbiyle ve beyniyle değil, yatak odasında ne yaptığıyla yargılamak ve özel hayatında yaptıkları nedeniyle, hisleri ve duyguları nedeniyle onu yaşamın her alanından silmektir.
  Ahlaksızlık *en az* ırkçılık kadar kötü bir olguyu görmezden gelmektir. Ahlaksızlık hiçbir eşcinseli tanımadan, eşcinsellik hakkında tek bir bilimsel/objektif makale veya yazı okumadan, onların nasıl bir hayat sürdüğünü ve neler hissettiğini bilmeden onlar hakkında fikir sahibi olmaktır. Ahlaksızlık sorgulamamak, öğrenmemek, bilmemek ve koyun olmaktır.
  Ahlaksızlık onlara karşı yapılan bütün bu barbarlığı ve faşistliği “normal” görmek için onların aslında bilimsel olarak ispatlanmış doğuştan gelen eşcinselliği kendi istekleriyle “tercih” ettiği yalanını insanların gözüne sokmaktır. Ahlaksızlık azınlıkları kötüleyerek siyasi rant sağlama çabasıdır.
  Şimdi ben eşcinsellere düşman değilim, hiçbirine kötü davranmadım diyorsanız şunu çok iyi bilin ki eğer bir yerde zulmedilenler ve zulmedenler varsa suçlu olan zulmedenler değildir. Eğer bir yerde zulmedilenler varsa suçlu olan zulmedenlere sessiz kalanlardır. En büyük ahlaksız sizsiniz.
  Bu zihniyetle bakkala çırak bile olamayacak ama nasıl olduysa Anayasa Komisyonuna başkan olan “dünya çapında bilim adamı” Burhan Kuzu “Eşcinseller de hak istiyor. Verecek miyiz?” diye sormuş. Sen vermeyeceksin zaten Burhan. Yakında görürsün.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 10 votes)
 11. alphucan dedi ki:

  mehmet denen sahsı kınıyorum ınanmayabılırsın saygı duyarım ama asagılayıp kınama hakkını sana kım verdı kustaaahh!!!
  subyancı derken bu kadar nefret kustuguna gore sanırım kucukken tecavuze ugramıs olma ıhtımalın buyuk!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 8 votes)
 12. alphucan dedi ki:

  ayrıca HANZALA denen sahsa da katılmıyorum escınsellık bır hastalık degıl bır tercıh meseledır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 13. barıs dedi ki:

  altı üstü bi film yaaa namus meselesıne dondurdunuz.isteyen istedıgıne versın banane herkesın gunahı kendıne.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 14. cansu dedi ki:

  benceee çok ama çok ibret verici bi film olmuş totem tabuya katılıyorummmmm daha çok böyle film yapılması lazımmmmm hastalık diyen arkadaşlara sesleniyorumm hastalık olsaydı filmdeee tedavi görmeye çalıştıı bazı şeyleri değiştirmeye çalıştı amaa olmadı filmin sonunda ruhu yine aynı ruhtu yaptığınız yorumlardaaa biraz mantıklı olun sadeceee normal insanların dini yok herkesin dini var ALLAHı var bunu yargılamak biz kullaramı düştüüüü herkess kendine ve kendi hayatına bakıyomu acabaaa ondan sonraaa başkalarınaaa yorum yapalım lütfen tebrk ederim çok güzeldi çok beğenerek sonuna kadar izledim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 15. downtown dedi ki:

  okuyunlütfen;

  dediklerine katılıyorum ama maalesef burası Türkiye işte. bir hollanda, bir ingiltere değil. bu tip şeylerin ülkemizde önümüzdeki 50-100 yıl içerisinde anca düzelebileceğine inanıyorum :(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 16. jasmin dedi ki:

  bu ne yaa nihayetinde film yaa büyütenlere ayıp ..yani bunu bile olay yapıyosanız demekki yüz yüze falan tartışma olsa adamöldürürsünüz!!

  bide bela okuyan kişi ya ettiğin beddua senibulursa!?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 17. taner dedi ki:

  abii çok makara filim yaa. evet yaş sınırı 18artı olması yeterli. :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 18. totemtabu27 dedi ki:

  @okuyunlütfen
  yaziniz cidden kayde deger bir yapit olmus…. elinize saglik….

  @cansu tesekkür ederim… filme bu acidan bakmaniz zaten filmin temasi yani anlayana….

  @Hanzala bacim komik olma Allah askina…. senin bu dedigin Darwinin teorisi gibi oldu simdi…. Bütün bir dünya Gay kimligini hastalik olmadigini kabullendi.. sen hala hastalik diyorsun…. Ama sende haklisin Türkiye de yasiyorsun 100 yil geriden takip ediliyor bu tarz konular….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 19. nero dedi ki:

  aayy bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 20. shentepeli dedi ki:

  mehmet h.z Muhammed’in adını ağzına düzgün al bilmediğin konudada konuşma. O devirde ve o bölgelerde kızlar 10 yaşına kadar yaşı sayılmazmıştı.11. yaşında 1 olarak söylenirmişti.Yani 6 yaşında denilen 16 yaşında oluyor.Ayrıca sıcak iklim insanıyla kutup insanının fiziki gelişimide farklı olur .Kutuplarda yaşayan bir kız evlenecek duruma 21 yaş civarında gelirken sıcak bölgelerde 15 yaşlarında geliyor.Tövbe et kendi ağzınla kendi cehennemini hazırlama

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 4 votes)
 21. fatoz dedi ki:

  bence bu filmi bu siteden kaldırıp porno sitelerinin gay bölümüne koyulması gerekiyor. Filmi izlerken gülmeye unutup kusmaya başladım.Hollandalı felan varsa izlesin beni aştı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 6 votes)
 22. burak dedi ki:

  Bariz bir şekilde insanları şok etme amaçlı çekilmiş enfes bir komedi filmi…Şok edici öğeleri çıkarırsak filmin tüm özelliği kaybolur.Gaylik 1990 senesinden beri dünya sağlık örgütünce hastalık olmaktan cıkarılarak kabul edildi. Sizin için hastalık olabilir bu kendi içinizde çözmeniz gereken bir konudur. Bu filmin en güzel özelliği yapılan çekimlerde kimseye söylenmemiş olmaması mesela Paula Abdul ,Sacha Baron Cohen’i tanımadı ve bu gazetelerde yer aldı ,aynı dönemde Sacha’nın defilede yarattığı rezalet gazetelerde çıktı ve büyük tepki topladı ….yani bu film bir reality show gibi bu yüzden insanların yüzündeki saskınlık ifadelerinin hepsi gerçek :)))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 23. Depresif dedi ki:

  Burak sasha boran cohen’i arastırdınmı bilmiyorum ama hakkında bi fikrin oldugu acık.Film’in forumuna yazılan eksi yondeki elestitiriler tamamiyle yersiz.Film kendisini basladıgı andan itibaren elestiren
  bi film.Sasha bu filmindede kara mizahtaki yetenegini fazlasıyla sergilemıs.Ozellikle ortadoguda haham
  kıyafeti ile linc edilmek istemdigi sahne bunun bi ornegi.Bu sahne Burak’ın verdigi ornekler kadar gercek ve rol olmayan…Sasha boran Bruno filminden once ALİ-G ve BORAT ‘ında bas rol oyuncusudur.Escinselleri bu film kadar baska assaglayan bi sey dusunemiyorum.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 24. taner dedi ki:

  Arkadaşlar sayenizde filimi izlemedim…Ama yorumların bazılarına çok üzüldüm…Ayrıca FATOZ arkadaşımızın yorumuna çok güldüm filimi izlememe gerek kalmadı.EN İYİ YORUM FATOZ’UN.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle