VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 4.8/10 (5 votes cast)

-Beden ve Ruh / On Body and Soul (Testről és lélekről) 2017 Macaristan / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.9/10
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Ildikó Enyedi
Oyuncular: Géza Morcsányi,
Alexandra Borbély, Zoltán Schneider
Süre: 1 saat 56dakika

Bir mezbahada yöneticilik yapan ve az konuşan Endre’nin hayatı, burayı denetlemek için gelen Maria ile tamamen değişir. Endre, görür görmez etkilendiği Maria’ya karşı olan duygularını kendine bile söyleyemez. Maria’nın kılı kırk yaran tavrı da bu durumu zorlaştırır. Fabrikada gerçekleşen hırsızlık olayının soruşturması devam ederken, bu iki insan aslında her gece kimsenin bilmediği bir alemde buluşmaktadır.

Berlin Film Festivalinde ödüle doymayan ve İKSV’de gösterilen film, birbirini hiç tanımayan Endre ve Maria’nın rüyalarının da işin içinde olduğu alışılmadık, komik ve masalsı aşklarını anlatıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

VizyonFilm HD

VShare HD

Mail.ru HD

OK.ru HD

VizyonFilm HD 2

NetuTv HD

FİLMİ, NETU.TV SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK VEYA İNDİRMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 4.8/10 (5 votes cast)
Beden ve Ruh Filmi - On Body and Soul izle, 4.8 out of 10 based on 5 ratings


Toplam 3 Yorum Yapılmış.

 1. Tozmik dedi ki:

  Berlin film festivalinden Altın Ayı kazanmış derin bir film.Yabancı dilde Oscarlardada son dokuza kalmış bulunuyor.Aşkın rüyaya dayanan tipte tatminkar halini ve başroldeki kadın oyuncunun sıradışı performansıyla asosyal iç dünyasının anlatıldığı bu psiko-drama türündeki filmi tavsiye ederim.Yılın en iyilerinden.Macar sinemasından kötü bir filme rastlamak zaten zordur.İyi bir sinema çizgileri var.Farklı senaryoların altına imza atabiliyorlar.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Özlem dedi ki:

  Ağır ilerleyen bir film ama ben çok beğendim. IQ yüksekliği böyle bir şey iste, Zeki insanların en büyük problemi, sosyal iletişim becerilerinin ters oranda düşük olmasıdır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Hadiye dedi ki:

  Hayvanları toplama kamplarında işkencelerle öldüren insanlar farkında olmadan kendi özgürlüklerini de yitirmiş ve hayvanlaşmışlar mıdır? Hayvanların bedenlerini ve ruhlarını tüketirken kendi bedenlerini ve ruhlarını da mı tüketmektedirler? Beden ve ruh sonsuza kadar birbirinden kopmuş mudur? Etkileyici ve düşündürücü bir film. Ama Oscarlar Nobeller filan Batılı ülkelerin politik tercihlerine göre dağıtılır dünyaya biliyorsundur Tozmik kardeş…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle