-Arkadaşlar Arasında 2013 Türkiye / Yerli Film-

Yerli Puanı: 6.1/10
Tür: Komedi, Dram
Yönetmen: Gökhan Horzum
Oyuncular: Salih Bademci,
İbrahim Kendirci, Fırat Albayram
Süre: 1 saat 21dakika

Doğum gününü kutlayacak olan Ayhan’a arkadaşları güzel bir sürpriz yapar ve rakı masası hazırlanır. 30 yaşına basacak olan Ayhan hayatla ilgili kaygılar taşımakta ve yaşamını sorgulamaktadır. Arkadaşları Deniz, Cenk ve Barış da ondan farklı bir durumda değildir. Ayhan’ın doğum günü akşamı herkes bir araya gelir ve gece eğlenceli başlar. Ancak alkolün ve bir arada olmanın etkisiyle herkes o güne dek anlatamadığı şeyleri dışa vurmaya başlar. Hayatları o gece rakı masasında planladıkları gibi ilerleyecek midir?

Dört yakın arkadaşın rakı sofrasında muhabbetlerini ve derin konuşmalarını, hem dramatik hem de eğlenceli bir dille ele alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VK HD

VizyonFilm HD 2Toplam 3 Yorum Yapılmış.

  1. filmkolik dedi ki:

    Ben anlamadım bunlar nasıl konservatuvar mezunu oyuncular. Bu kadar kötü olabilir ancak oyunculuklar pess….Sakın izlemeyin

  2. fellabi dedi ki:

    Kadro çok güzel. Senaryo çok güzel. Kısa, öz, zengin anlatımı ve hayata karşı vurguladığı gerçekçi muhalif hikayeler ile çok güzel bir yapım olmuş. Ayrıca “vizyonfilmizle” sitesi moderatör ve adminlerine çok teşekkür ederim. Hep böyle kaliteli ve özellikle bizden olan yerli yapımları görmek isteriz.

  3. FilmEksperi dedi ki:

    Film Konu İlerleyiş OLarak Güzel…

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle