-It Comes at Night (Gece Gelen) 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.9/10
Tür: Korku, Gizem
Yönetmen: Trey Edward Shults
Oyuncular: Joel Edgerton,
Christopher Abbott, Carmen Ejogo
Süre: 1 saat 31dakika

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır.

Yakın gelecekte ortaya çıkan ve kitlesel ölüme yol açan ölümcül bir hastalığın ülkeyi tahrip ettiği paranoyak bir dünyada geçen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VK HD

VizyonFilm HD 2Toplam 9 Yorum Yapılmış.

 1. Apollon dedi ki:

  Bu filmi anlamak kolay değil.Anlarsanız Beğenirsiniz.Anlamazsanız Beğenmezsiniz.Ben Anladım ve Beğendim.Anlamadığı için Beğenmeyenlerede lafım yok.Ama Anlarsanız İyi Film.Anlamazsanız Kötü Film.Ortası yok :)

 2. ORHAN dedi ki:

  Türün meraklısına bile basit gelecek, minimalize, gizem korku karışımı bir film.

  • Apollon dedi ki:

   Minimalize fln değil.beğenmedim kötü de ama bunu deme lütfen.filmde bence hastalık mastalık yok.Spoiler ama sölemek zorundayım.yoksa başka türlü anlayamayacak kimse.kendi kafalarında kurdukları bir kurgu var.o köpek o odaya yaralı şekilde nasıl gelecek.ormanda ne var.hastalık varsa nerden yayılıo.evin belli yerlerinde hastalık var belli yerlerinde yok.böle saçma bişi olabilirmi sizce?2 seçenek var.ya film tmmen saçma bir kurguya dayanıyor.yada herşey o ailenin kafasında kurduğu bir hastalıktan ibaret.yani aslında hastalık yok ve yabancı düşmanlığı var.ben 2.seçenek diye düşünüyorum.eve misafir olarak alınan ailenin erkeği ile konuşmada nasıl kurtuldunız tarzı fln bi konuşmalar var ama bu yansıtılmamış.yani hastalığın nereden yayıldığı neden olduğu fln hiç belirtilmemiş bile.insanların bütünüyle kafayı yediği ütopik bir dünyamı bu yani.hastalıkta ne hastalığı bunu belirtmeyince ben o misafir olan adamın bu kafayı yemiş kafasında bişiler saçmalıo bende onun uydurduğu hikaye üzerinden cevap vereyim diye düşünmüş olabilir.Arabaya saldıran yabancılar Arabayı çalmak için ateş etmiş olabilir.bence hastalık mastalık yok.Tartışmaya açıyorum filmdeki bu durumu.Hodri Meydan..

   • Xxy dedi ki:

    Orhan’a katılıyorum. Bence fazla derin düşünmüşsün. Zaten filmin konusunda hastalık durumu mevcut. Bu yüzden belli alanlarda iki aile de sıkıntı yaşıyor. Ev sahibi erzak yiyecek, diğer ailenin su sıkıntısı ve muhtelemen daha iyi bir sığınak sıkıntısı var. Eğer adam başta bu konuşmalara hastalık vs anlam veremeseydi ev sahibinin deli olduğunu düşünseydi neden kendi ailesini tehlikeye atıp o eve getirsin getirmek istesin, çocuğunun hayatını riske atması çok saçma. Bu filmin diğer öldürücü virüs filmlerinden farkı virüsden etkilenip etrafa ölüm saçan zombiler yok. Basitçe dışarıda ölüm var. Bu şartlar altında yaşayan bir ailenin değer yargılarını-etik olanı sorguluyoruz. İnsanlar kendilerini ve sevdiklerini korumak için neler yapabilir… bu kadar.

    • Apollon dedi ki:

     zaten bence diyerek 2 seçenek verdim.o zaman birinci seçenek doğru.saçma bir kurguya dayandırmışlar filmi olmamış.Orhan’da filmi bu yüzden beğenmemiş zaten.Bi ev düşünün evin bazı odalarında hastalık ürüyor bazı yerlerinde hiçbişi yok.böle saçmabişi olabilirmi.virüs sadece evden yayılsa anlarımda heryerden yayılıosa neden sadece evin belli bölümlerine yayılabilsin.yönetmen bonzaiyi fazla kaçırmış bence.demekki bende anlamayanlardan olmuşum :) Anladığım şekliyle alakası yoksa anladığım tek şekli bu filmin ve buda filmi beğenmediğim anlamına gelir.Teşekkürler filmi beğenmediğimi anlamama yardımcı olduğunuz için.

 3. ekol dedi ki:

  “Dünyanın sonu geldi” filmlerinden biri, bence güzel işlenmiş; gizem ve gerilim sonuna kadar devam ediyor. Her zamanki gibi “sonu farklı olabilirdi” ya da “bir yerden sonra farklı bir konu olabilirdi” diyorum. Bu tür filmlerde son ne olursa olsun hayal kırıklığı oluyor. Kadının ve çocuğun zenci, adamın beyaz olması, köpeğin neden öldüğü, kapıyı kimin açık bıraktığı gibi konular muallakta kaldı.

 4. oguz dedi ki:

  Film bu puanın filmi değil. Seyredilebilir, ama çok şey beklemeden seyredin. Bir de şunu ilave edeyim, bu film aşağıdaki vatandaşların yaptığı gibi üzerine çuvalla yazı yazılacak bir film değil..

 5. Alev dedi ki:

  Bence çok saçma bir film anlamsız

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle