-Pieles 2017 İspanya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.4/10
Tür: Dram, Fantastik
Yönetmen: Eduardo Casanova
Oyuncular: Macarena Gómez,
Carolina Bang, Jon Kortajarena
Süre: 1 saat 17dk

İnsanların bedenlerinin deformasyona uğradığı bir dünyada, en büyük problem kişinin kendisini bu şekilde bir başkasına kabul ettirebilmesidir. Ancak bunun yolu, kişinin ilk önce kendi kendisini kabullenebilmesinden geçmektedir.

İlginç bir İspanyol filmi olan ve insanların fiziksel takıntılarına eleştirel yaklaşan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VK HD

VizyonFilm HD 2



Toplam 3 Yorum Yapılmış.

  1. trumpets dedi ki:

    2017 yılının çok tartışılacak bir filmi pieles. 1991 doğumlu genç yönetmen seyircinin büyük bır kısmını rahatsız edecek deforme insan görüntülerini ( ağzının yerine anüsü, anüsünün yerinde ağzı olan kız gibi) çok sıcak renkleri ve mükemmel dekorları kullanarak yumuşatmayı başarmış. filmimiz, bizlere zekice yazılmış senaryosuyla özürlü insanların ne kadar ”normal” normal insanların ne kadar ” özürlü” olabileceğini kara komedi tarzıyla göstererek cannes film festivalinden övgülerle dönmüş diyor ve izlemenizi öneriyorum.

  2. Hadiye dedi ki:

    Pembe ve eflatun şekerlemelere bulanmış acı bir ilaç. Kalbe iyi geldiği kesin… Sen rahat uyu Bunuel Usta diyor sanki… Teşekkürler Admin.

  3. ak1 dedi ki:

    Az daha kusacaktim hangi kafayla yapilmis bi film ya

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle