-Lu Bian Ye Can / Kaili Blues 2015 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Gan Bi
Oyuncular: Yongzhong Chen,
Yue Guo, Linyan Liu
Süre: 1 saat 53dakika

Kaili, Çin’in Guizhou Bölgesi’nde küçük bir kasabadır. Burada çalışan doktor Chen Sheng, kardeşinin kayıp çocuğunu bulup annesinin vasiyetini yerine getirmek için uzun bir tren yolculuğuna çıkar. Yolculuk sırasında Chen’in karşısına çıkan Dangmai kasabasında zaman doğrusal değildir ve insanların yaşamlarını birbirini tamamlamaktadır. Bugün, gelecek ve geçmiş aynı anda var olabilmektedir.

8 ödül kazanmış olan ve mikro toplumculuğu başarı ile yansıtan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VK HD

VizyonFilm HD 2Toplam 4 Yorum Yapılmış.

 1. Apollon dedi ki:

  İzlediğim en iyi kameraya sahip filmlerden..Filmi anlamasanız bile izleyin.Böyle bir görsellik bundan güzel kameraya alınamazdı.El kamerası sanırım.o açıdan tam bir emek işi zaten.Mistizm yok değil ama çokta kafa yormayın sadece kendinizi filmin akışına bırakın.Ruhunuz dinlenecek..

 2. ORHAN dedi ki:

  Görsel zenginliği ile keyiflendiren sadece sinema severlerin es geçmeyeceği sanki birazda yol filmi havasında da izlenebilir bir sinema örneği.

 3. Hadiye dedi ki:

  Güneşin doğmasını bekler gibi beklediğimiz “Büyük Çin Sineması”nın dünyamıza ulaşan parlak ışık huzmelerinden biri işte… Şiir gibi…

 4. hulusi soydan dedi ki:

  filmi izlerken modern yaşamların bizlere armağanı egolarımız aklıma geldi ve takıntılarımız … ve bu yaşamlarımız arasında bizleri sarıp esir alan gelecek beklentilerimizle ıskaladığımız hayatımız … teşekkürler bu filmde emeği geçenlere ve bu filmi bu sitede yayınlayan arkadaşlarımıza …

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle