Yolculuk 2016 Yerli Film izle

27 Ocak 2017
İzlenme:

Facebook'ta Paylaş
VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.4/10 (51 votes cast)

yolculuk2016

-Yolculuk 2016 Türkiye / Yerli Film-

Yerli Puanı: 6.4/10
Tür: Dram
Yönetmen: Mustafa Kenan Aybastı
Oyuncular: Cezmi Baskın,
Bedia Ener, Beran Soysal
Süre: 1 saat 45dk

Mehmet, muhafazakar bir ailede yetişmiş bir gençtir. Babasının baskıcı tutumunun yanında, Suriye bağlantılı bazı cihatçı gruplarla da iletişim halindedir. Bu bağlantılar onun kendi kimliğini ortaya koymasına engel olmaktadır. Bu sıralarda hayatına bir de aşk girince Mehmet, bildiği her şeyi en başında sorgulamak gereğini hissedecektir.

“İnsanlık bombalardan güçlüdür” sloganı ile çekilen ve bir gencin arayışlarını ele alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

OK.ru HD

Mail.ru HD

VK HD

VizyonFilm HD 2

OpenLoad HD

FİLMİ, OPENLOAD SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK VEYA İNDİRMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.4/10 (51 votes cast)
Yolculuk 2016 Yerli Film izle, 6.4 out of 10 based on 51 ratings


Toplam 19 Yorum Yapılmış.

 1. Tulpar diyor ki:

  Din insanlığın zehridir. Din kana doymaz. Yaşatmaz, öldürür.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +13 (from 39 votes)
  • gökay diyor ki:

   DİNLER BEYİN YIKAMAK İÇİN VE CAHİL KALMAK İÇİN BAZI İNSANLARIN ÇIKARLARI ÜZERİE KURULMUŞTUR PARA VE SAVAŞ DAİMA DİNLERDEDİR

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Mustafa diyor ki:

  İnsan bir çıkmaza girmeye görsün, çıkmaza girdikten sonra duvara çarpmak zorundadır.
  Önemli olan, çocuklarınızı, yakınlarınızı bu çıkmazlardan korumak ve onları zalimlerin
  pençesinden korumaktır.
  Bunu nasıl yapacağınızı bir köşesinden anlatan bir film. Her ana babanın, her abinin ablanın,
  her dayının amcanın, kısacası her insanın izlemesi gerektiğine inanıyorum.
  Küfretmek yerine, canımızdan olan canların birer can olduklarını hiç, ama hiç unutmadığımızda bu zalimlerin işlerini epey zorlaştıracağımıza inanıyorum.
  Emeği geçenlere selam olsun.
  zorlaştıracağımıza inanıyorum.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +12 (from 12 votes)
 3. Film izleyicisi diyor ki:

  Yorum yok ders gibi film. Din zehir degildir. Bence din genel degildir özeldir. Cemaat denilen şey sadece camide namazdadır. Harika film harika betimleme soluksuz ve üzülerek izledim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 12 votes)
 4. noyan diyor ki:

  1. Dinler, bir toplumun baska bir topluma baski aracidir.
  2. Ulke icinde kapitalist ve parazit, ulke disindaki emperyalist kitleler bunu arac olarak gorur. Amac ayni: Somuru sisteminin devam etmesi. Az gelismis, kompleksli, onursuz halk kitleleri bu paylasim ve somuru kadayifinin serbeti olur.
  3. Bu parazit sinif, kendi cikarlarini korumak icin, medya, genclik orgutlerne, camilere bol para yagdirir. Bu asagilik sistemin uyeleri, demokrat, ilerici veya elestirel herkese hakaret, tehdit ve hatta kufur etmeyi onurlu bir gorev olarak gorur. Onlara su ogretilmistir: Allah yolunda yaptigin her turlu suc helaldir.
  4. Eger Laiklik ve demokrasi adam gibi isleseydi bu kadar masum insani ne Ankara’da, ne Hatay’da, gorecektik.
  5. Ideolojik yapisi itibariyler dinler, fasizm’le aynidir. (Inanc demiyorum). Ne alternatif ne de modernite tanir. Eger sizde diktator olmak isterseniz bu sistemi iyi kullanin. Yok o kadar degilseniz, haci ve hocalik yoluyla iyi para yaparsiniz. Ama sonucta fasizm akrep gibidir. Doner birbirinizi yok etmeye calisirsiniz. Tipki: ‘Ne istedinizde vermedik’ gibi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 14 votes)
 5. Aytac diyor ki:

  bunlar müslümansa ben degılım. huzur ıcınde yasıyan bır tane ıslam ülkesı gösterın.hepsı sefıl hepsınde savas gözyası.
  malasef türkıyede bunlardan mılyon auch var. ülkenın her tarafı terörıst dolu. kahrolsun serıat kahrolsun cıhat

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 11 votes)
  • kabusss61 diyor ki:

   Şu yazdıkların karşısında hayret içerisinde kaldım :) Anladığım kadarıyla müslümansınız lakin ‘kahrolsun şeriat ‘ , ‘kahrolsun cihat’ söylemleriniz ile çeliştiniz. Bir müslüman bunları nasıl söyler ? Bence inandınız kitabı okumalısınız. ( Bu arada filmdeki cihat diye adlandırılan olay/durum cihat değildir, cihat ne demektir araştırmanız dileğiyle .. )

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
 6. film izle diyor ki:

  Harika bi filmdi cuk diye oturmuş zamanlaması da çok manidar teşekkürle site yönetimi Türk filmleri her konuyu işleyebilmeli artık.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 7. kaplankaplan diyor ki:

  Benim dedem dindar adamdı. Hacıydı, namazını, orucunu aksatmazdı. Ama bir yandan da Cumhuriyet okuruydu, şapka takardı, kravatlıydı, camiye öyle giderdi, günah diyenlere de ağızlarının payını verirdi. Atatürk sevgisi çok üst düzeydeydi. Gerçek İslam onun uyguladığı mıdır, yoksa cihatçıların ki midir derseniz, 2.seçeneğe biraz daha yakın durduğumu söyleyebilirim. Dedem gibiler İslamı kendilerine, yani iyi insanlara uyarlamışlardı. Kötü, gaddar ve aptal olanlar da kendilerine uyarlamış gibiler. Yani dinin kendisinden çok, inananın karakteridir o dini nasıl yaşayacağını, algılayacağını belirleyen. Ha, bana kalsa bu dine ve diğer tüm anonim dinlere uzak duralım, herkes kendi kişisel gözlem, deneyim ve tefekkürüyle kişisel ve barışçıl bir din kursun, kurabilsin isterdim… Bu arada, film her açıdan mükemmel.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 8. geno diyor ki:

  Allah yok din yalan…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 10 votes)
 9. kabusss61 diyor ki:

  Film için fil ekibine teşekkürlerimi sunuyorum . İzlemeyenler vakit kaybetmeden izlesin. Şimdi gelelim şu filmin altına yapılan (bazı) yorumlara :) Okurken bile hayrete düştüm , şeriatın kelime manasını cihat olayını maalesef bilmeyenler var ki böyle konuşuluyor , lütfen rica ediyorum araştırın. İnternetten duyduğunuz bir iki yazı ile sınırlı kalmayınız. Yoksa filmdeki hastane odasında Kur’an’ı Kerim’den Tevbe Suresi/38 okuyup kitabı kapatandan farkınız kalmaz. O sure kimin/kimlerin için indirilmiştir , ne zaman ve hangi olayda indirilmiştir ? Bunları araştırmadığımızdan bu haldeyiz. Günümüzün en büyük kirliliği bilgi kirliliği . Umarım bu film çoğu insana ışık tutar. Teşekkürler Mustafa Kenan Aybastı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 10. exelans diyor ki:

  laiklik değil,eğer şeriatı bu ülkede herkes layıkıyla yasayabilseydii herşey çok daha güzel olurdu…bu dunyayı allah yarattı sistemıde o belirler en güzel olanı belirler allah hepinizi ıslah etsin……………

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 12 votes)
 11. Cengiz19571 diyor ki:

  Ülkemizin de,bu tip saldırılara maruz kaldığı şu günlerde,din kisvesi altında,akılalmaz türlü vaatlerle,gençlerin beyinlerini yıkayan,din tacirlerinin gerçek yüzlerini gösteren bir film.. emeği geçen herkese teşekkürler…Ancak, bu filmin ulusal bir TVkanalında gösterilmesini de çok isterdim,tabii buna cesaret edecek bir kanal varsa…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 12. arslanbey diyor ki:

  Bu kadar alenen islam düşmanlığı üzerine yapılmış bir film daha olamaz..Film baştan aşağı safsatalar üzerine kurulu..Örnek vermek gerekirse,film ekibinin ,film yapacağı konu üzerinde tam donanımlı ve bilgili olması gerekir,ancak bunlar islamı öğrenmeden islam ve cihat üzerine film yapmaya kalkışmışlar..Alın size replik:neden cumada ayrı kılıyorsun,farklısın??cevap:ben şafiye göre kılıyorum(Şafi mezhebini bile bilmiyor,cumada ayrıca ekseriyet ne ise o çoğunluğa göre kılınır..Bir diğeri:gebe hayvandan zaten kurban olmaz,hatta dişidende olmaz:))Bir üçüncüsü ise şu:alanen hükümet karşıtlığı üzerine kurulmuş,gülünecek şekilde sübliminal mesajlar var,yemek yerken cumhurbaşkanının konuşmasının verilmesi falan:)))Kıssadan hisse çok acemice,aptalca,beyinsizce yapılmış bir film…15 yaşındaki gereçek devrimci çocuklar bile gülerler bu filme….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
  • arslanbey diyor ki:

   Bu arada şu konuyada değinmeden geçemeyeceğim!!Bütün radikal grupların liderleri ve üst yöneticileri amerikan,alman,ingiliz ve israil istihbatının kontrolündedir..Onlar emir verir,alttaki masum inanmış çocuklar yerine getirir!!Kullanılan öğeler hep aynıdır,ezilmişlik,sınıf ayrımı,dinsel çatışmalar ve ayrılıklar,eşitlik ve daha iyi bir dünya!!!Vaad hep aynıdır,şehadet ve cennet(devrimci ölürse devrim şehidi,müslüman olursa islam şehidi)..Belki filmdeki tek doğru unsur belkide buydu..Nerden bakarsan bak,kullanılmışlığın adı ahmaklıktır..Burdan islam sallayan arkadaşlara sesleniyorum..Gerçek islamı tanımadan islama sallamayın,ajanların,örgütlerin kurguladığı hatta kıçından uydurduğu,temelinde islamın zerresi bulunmayan şeylerle islamı yargılamayın..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +3 (from 3 votes)
 13. ziya köseoğlu diyor ki:

  S.a dostlarım malisef bu filmdede müslümanlığı yine karalamaya çalışmışlar bakın müslüman illa sakallı olacak diye bir şey yok sakal sünnettir bırakırsın veya bırakmassın . yani sakallıları cübbelileri resmen bombacı yapmışlar sanki her müslüman lan onlarmış gibi yazık be ! tamam illa ki böyle örgüt grupları vardır müslüman gibi görünüp allah peygamber diyen ama! her haltı yiyen işte bunlar müslümanmış gibi gözüken sahtekarlar din üzerinden temiz saf insanları kullananıp öldürüyorlar ! lütfen böyle filmleri izleyipte her gördüğünüz sakallıya cübbeliye yargısız infaz yapmayın öngörüşlü olmayın

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. Kadir diyor ki:

  Aslında filmde sadece din değil, pkk, daeş ve eli kanlı diğer terör örgütlerine nasıl kandırıldığını gösteriyor. Maalesef farklı ideolojileri benimsetme, aşırıcılık ve kanla beslenen örgütlerdir. Kısacası, bizim için olan doğrularının yanına yanlış olanları doğruymuş gibi gösterme şeklidir. İnsanlığımızı, insanlık yapan çizgilerden çıkmalıyım. Film gayet güzel, açıklayıcı ve bilgilendiricidir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:

MAIL İLE TAKİP

Adresinizi Yazip Abone Olun Filmler Mailinize Gelsin:

(Dikkat: Gelen Maildeki Linke Tıklayın. )

REKLAM

FACEBOOK

TWITTER

FİLM ARAMA


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]