VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.4/10 (39 votes cast)

tabula_rosa

-Tabula Rosa 2015 Türkiye / Yerli Film-

Yerli Puanı: 6.6/10
Tür: Dram
Yönetmen: Hatice Memiş
Oyuncular: Bestemsu Özdemir,
Yiğit Kirazcı, Zerrin Sümer
Süre: 1 saat 35dk

Sinan, bir gün etrafına dikkat etmeden yürüyen bir kadını kazadan kurtarır. Para dolu bir çanta taşıyan kadın, geçici hafıza kaybı nedeniyle adını ve paranın kaynağını bilmemektedir. Aralarında gelişen beklenmedik aşk, zor günleri de beraberinde getirir.

“Tabula Rasa” (boş levha) adı verilen epistemolojik kavram, insanların doğuştan sıfır bilgi ve beceri ile donanımlı olduğunu, zamanla her şeyi tecrübe ederek öğrendiği temeline dayanır. Filmde de hafızasını kaybetmiş bir kızın buna benzer şekilde sembolize edildiği filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

VizyonFilm HD

OK.ru HD

Mail.ru HD

VK HD

OpenLoad HD

FİLMİ, OPENLOAD SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK VEYA İNDİRMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.4/10 (39 votes cast)
Tabula Rosa 2015 Yerli Film izle, 7.4 out of 10 based on 39 ratings


Toplam 6 Yorum Yapılmış.

 1. kacinilmaz dedi ki:

  trtyi anlayamiyorum bunlar neyin pesinde

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 17 votes)
 2. Tulpar dedi ki:

  Kamu spotundan farksız, kurgusu çekimi oyunculukları kötü, propaganda ayarında göze soka soka sosyal mesaj vermeye çalışan filmsi bir video..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 20 votes)
 3. suntor dedi ki:

  herkes bi film exsperi kesildi başımıza. Herkes bir şeyleri beğenmiyor. Farklılık arıyor şu bu. Her yapılmış şeyin yüzde 99 una dil uzatıyor çemkiriyorlar. Domuz gibi bu seyirci artık iyice. Lan ne bekliyorsunuz. Gayet de güzel normal sıcak bir hikaye işte. Uçlar birbirini tutuyor. Duygu da var. Kamu spotuymuş da bilmem neymiş de, neyin peşindelermiş anlayamıyorlarmış da. siz anlamayın. Seyretmeyin de. Artık her film daha doğduğunda ölse de leşini yesek diyen leş kargaları gibisiniz. Hiç bir şeye tahammülünüz yok. Anlamsızsınız. Kendinizden sıkılmışsınız hepsi bu o yüzden bir şey beğenmiyor her şeyi aşağılamaya çalışıyorsunuz. Kendiniz ne haltsınız ne menem insansınız ki. Kaç paralık adamlarsınız. Sizin değersiz ve bir şeye yaramaz, üretmez süfli varlığınızı kim beğensin. Defolun gidin arkadaş. Defolun. Sıktınız artık iyice.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 35 votes)
 4. suntor_2 dedi ki:

  yorumlayanları beğenmediler diye domuza kadar çevirmişsin, edebildiğin kadar hakareti etmişsin… normal izleyicisi isen ve filmi çok beğendiysen beğene tıkla yorumunu yap…. yok film ekibinde isen eleştirisel bir ürün sunuyorsun sonuçlarına saygıyla katlan. yazdıklarını bir daha oku hatta bir psikologa da okut derim. kal sağlıcakla.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 5. satı dedi ki:

  çok güzel bir film önceleri hiç kimse kimin kim olduğu nereli olduğu hangi mezhebe sahip olduğunu merak etmezdi artık çocuğumuza koyduğumuz isimlerden yola çıkılarak araştırmalara başlıyoruz. yazık ediyoruz kendimize önce insan’ız hepimiz öyle değil mi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. yucesoy tek dedi ki:

  guzel flimdi zevkle izledim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle