hemlock_society

-Hemlock Society 2012 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.4/10
Tür: Komedi, Dram
Yönetmen: Srijit Mukherji
Oyuncular: Koyel Mallick,
Parambrata Chatterjee, Rupa Ganguly
Süre: 2 saat 18dakika

Hemlock Topluluğu olarak öğrenim veren bir okulda, depresif ve intihara eğilimli insanlar üzerine öğrenciler eğitilmektedir. Bu öğrencilerden biri olan kız, intihar etmek isterken hocası ile yapacağı eğlenceli ve derin sohbetler kararını nasıl etkileyecektir?

Sevgilisinin ihanetine uğrayan bir kadının intihara kalkışması ve bir erkeğin onu intihar etme tekniklerini öğretmesi adı altında intihardan vazgeçirme çabalarını konu alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. Tozmik dedi ki:

    İntihar konusunda yapılmış en iyi filmdir.Bazı yerleri abartı ve mizah doludur.Ancak bu filmin kendi türünde eşsiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Başınıza ne gelirse gelsin ölmeye asla değmeyeceği ile ilgili bir film.İntihar dersleri ve intiharın çeşitleri gerçekten benzersiz görüntüler ortaya çıkarıyor.Hiçbir filme benzemiyor.Hollywood’un bu filmden haberi olsa kesinlikle tekrar filmini çekerdi.Benzersiz bir senaryo çünkü.Daha önce yapılmamış olanı yapmaya çalışan ve bunu güçlü bir şekilde kotaran bu filmi tavsiye ederim.Herkese göre kesinlikle değil.Bu filmden çıkarılacak çok dersler var.İntihar dersleri İntihar etmek isteyenlere inanın tedavi gibi gelecektir.Bu filmi izleyin.Psikoloğa boşuna para vermeyin.

  2. oguz dedi ki:

    Yine bir Hint filmi, yine şişirilmiş IMDB puanı… Boş yere seyredip canınızı sıkmayın. Filmin verdiği en ufak bir mesaaj yok, baştan son soytarılık…

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle