VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.5/10 (164 votes cast)

spotlight2015

-Spotlight 2015 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 8.4/10
Tür: Biyografi, Dram, Tarih
Yönetmen: Tom McCarthy
Oyuncular: Mark Ruffalo,
Michael Keaton, Rachel McAdams
Süre: 2 saat 8dakika

2001 yılında The Boston Globe gazetesi, Marty Baron’ı editör olarak işe alır. Baron bir gün gazetede pedofil bir rahiple ilgili bir haber görür. Gazetedeki Spotlight biriminden olan Robby Robinson’ı, bu konuyla ilgili araştırma yapmaya yönlendirir. Spotlight’ın usta gazetecileri soruşturma derinleştikçe, konunun sapık din adamlarının da ötesinde, devlete kadar uzandığını anlarlar…

3 dalda Altın Küre adayı, ve 54 ÖDÜL sahibi olan filmde, ünlü oyuncular başrolde yer alıyor. Oldukça ses getiren, Din ve devlet adamlarının sapıkça yönlerini ele alan, gerçek hayattan uyarlama filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

OK.ru HD

Mail.ru HD

VK HD

OpenLoad HD

FİLMİ, OPENLOAD SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK VEYA İNDİRMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.5/10 (164 votes cast)
Spotlight 2015 Film izle, 6.5 out of 10 based on 164 ratings


Toplam 28 Yorum Yapılmış.

 1. danbrown dedi ki:

  pedofili katolik rahipler gerçeğinin nasıl gizlendiği ve bunu ortaya çıkarmaya çalışan habercilerin çabalarını anlatan, gerçek olaylardan alınmış, gerçekten güzel bir film….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +14 (from 18 votes)
 2. berat dedi ki:

  Admin bir tanesin. Daha bu filmi ve Carol filmlerini isteyecektim. Bunu yayınlamışsınız. çok teşekkür ederim. En yakın zamanda Carol’u da bekliyoruz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
  • admin dedi ki:

   rica ederim en kısa surede carol’da eklenecektır
   iyi seyirler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +4 (from 6 votes)
 3. Sorgulayan dedi ki:

  Daha bugün, Diyanet İşleri Başkanlığı fetva yayınladı: “Bir babanın öz kızına şehvet duyması İslam dinine uygundur.” diye..
  Yani olay basit arkadaşlar; ortadoğudan çıkmış bütün dinler günümüz değerlerine göre sapıklıktır, yalandır, çıkar ve uçkur üzerine menfaat için söylenmiş yalanlardan ibarettir. İnandığınız dinin kendi kutsal kitabını elinize alıp okuyun, ne tür dümenler döndüğünü göreceksiniz. Hepsi çocuksu masallardan ve “cinayetten, savaştan, sex yaşamından” ibarettir. Filme bu açıdan bakmak lazım. Elinize sağlık.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 94 votes)
  • yusuf serdar dedi ki:

   diyanetin akşam yaptığı açıklamayı da yazıp özür dileseydin..arkadaşlar,diyanetin soru bankasına izinsiz yapılan müdahale neticesinde bböyle bir yanlış bilgi paylaşımı olmuş diyanet başkanı işin doğrusunu bizzat açıkladı..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -38 (from 64 votes)
   • er dedi ki:

    Hı hı evet.. Hep dış mihrak.. Belki de paraleldir.. Pkk’lı mı yoksa? Yok be en iyisi İsrail.. Dur yaw belki Rusya da olabilir.. Esed neden olmasın ki.. Kedidir kediii..!!!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +37 (from 61 votes)
    • yusuf serdar dedi ki:

     sizin gibi dinsizlere böyle bir hatadan dolayı gündoğdu kusun içinizdeki kin ve nefreti..zavallılar

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: -18 (from 58 votes)
     • ozkan dedi ki:

      Arkadaşım yavaş olalım istersen… milleti bilmeden tanımadan dinsiz diyerek itham etmen (seni dinli !!sayıyorum) iftiraya girer mi girmez aç oku kitabımızı, Peygamber efendimizin hadislerini…nasıl bir müslümanlıktır bu anlamıyorum, islam hoşgörüdür ama kardeşlerimiz bıraksak boğacak birbirini.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +4 (from 8 votes)
  • emre dedi ki:

   ben müslümanım ve kitabımda senin anlattığın şeyler yazmıyor aksine insanların hayvana dönüşmemesi için sürekli bir gayret ve kendini buldurma çabası var.yani Yüce Allah kulları için sürekli çabalıyor.ayrıca diyanetin başındaki sapkınları nasıl koca bir dine ve kitaba eş tuttun anlamış değilim.Allah kalbini ıslah edip temizlesin

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +11 (from 37 votes)
  • Yunus dedi ki:

   Hangi Ortadoğu dinin pedofiliye izin veridğini gördünüz. Bugün bu sapıklıklar dinlerden değil kişilerden kaynaklanmaktadır. Dini uçkur için söylenmiş yalan olarak tanımlamak ise büyük bir yanlışlık ve inanlara hakarettir.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +10 (from 30 votes)
  • ada dedi ki:

   dine olan kinini kusmuşsun…tüm dinleri aşağılamışsın…insana-ne olursa olsun inananlara-milyonların değerlerine saygısızlık etmişsin.sorsalar medeni-kültürlü bir şahsiyetsindir! eminim…merak ediyorum senin gibilerden kaç tane var?bari biraz insan ol da saygılı ol.sadece nasıl bir yaratık olduğunu ortaya dökmüşsün…haaa bir de kusmuğunuu…

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
  • Erkan dedi ki:

   Sorgulayan arkadaşım sen eğer Müslüman isen dinini diyanetten öğrendiklerinle mi yaşayacaksın? Ya da o açıp da hiç okumadığın tek bir kelimesini bile anlamaya çabalamadığın (yazdığından böyle bir kişi olduğun belli) Kuran-ı Kerimden ve Hz. Peygamber s.a.v ‘den mi öğreneceksin?

   Ben senin adına cevap vereyim o zaman, sen bunlardan hiç birini yapmayacaksın. Sen maddecisin. Allah c.c tüm kullarına akıl vermiş ama asla düşünmekten yoksun etmemiş. Aklın varsa biraz düşün. SENDE Olmadığı için şöyle bir cümle yazmışsın. Orta doğudan çıkmış tüm dinler diye başlayıp zırvalamakta zirve yapmışsın. Şu koca kainatta TOZ tanesi kadar bile yerin yok oysa ki o TOZ tanesi kadar bile yer kaplamayan bedenine o koca kainat sığdırılmış ve sende ki akıl nedense sığ kalmış. Biraz derinlere dal derin düşün. İnsanların kutsal olarak benimsediği değerlere de saygı duy. Nasılsa bir gün karşılaşacağız :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Selin Özbek dedi ki:

  Pedofili’nin Dinle İmanla İmansızlıkla alakası yok Psikoseksüel bir rahatsızlık bu İnsanlar dini işlerine geldiği gibi yorumluyorlar Kendi sapkınlıklarını din kisvesi altında amaçlarına ulaşmak için kılıf olarak kullanıyorlar Yasa koyucu ve uygulayıcı olsam Ağırlaştırılmış Ömür Boyu Müebbet Hapis cezası verilmesini sağlardım ama mamafi ülkemizde ki yasalar Pedofilik suçluları korur ve cesaretlendirir nitelikte Muhteşem bir film Pedofili umarım gelecek te sadece filmler de göreceğimiz bir konu olarak kalır…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +18 (from 24 votes)
 5. erdem dedi ki:

  “Çalışan gazeteciler günü”nde Bu filmin yayınlanması iyi bir tesadüf olsa gerek. Açık toplumlar ve özgür basın bu gibi kepazelikleri ortaya çıkarıyor… Ya bizdeki “Tabu” lar neyle yıkılacak gazeteciler hapse atılırken, işsiz bırakılırken ve otosansür uygulanırken din baronlarını tarikatları ve dernekleri sorgulamak mümkün mü? Işıd, bokoharam taliban ve uzantıları… bu çağda cariye ve esir pazarları… nasıl çıkacağız aydınlığa? Admin bizleri sarstığın ve düşünmeye sevk ettiğin için teşekkürler. mutlaka izleyin ibret alın sorgulayın lütfen…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +13 (from 15 votes)
 6. dede dedi ki:

  Hür düşünenler hemen izlesin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 10 votes)
 7. 68 Kuşağı dedi ki:

  Şu pek de sevmediğimiz Amerikalıların neyini seviyorum biliyor musunuz; Sorguluyorlar,her şeyi ama her şeyi. Tanrıyı bile ,elçilerini bile..Aramızdaki gelişmişlik farkını beş yüz yıl geçse de neden kapatamayacağız? İşte bu yüzden. Hadi sıkıysa Müslümanlıkla veya İmamlarla ilgili bir negatif yorum yapın bakalım bu Ülkede!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 16 votes)
 8. danbrown dedi ki:

  Vatikan ve katolik rahipler filme düşük puan vererek izlenmesini engellemeye çalışıyor galiba..:) .Aldanmayın, izleyin..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 9. danbrown dedi ki:

  Bu filmde anlatılan gerçeklerin güzel dinimizle hiç bir alakası yoktur…Ve tabi ki her dinin mensupları arasında sapkınlıklar söz konusu olabilir..Önemli olan bunu taassup ve mahalle baskısı alltında gizlememek, başka insanların da zarar görmemesi için ne gerekiyorsa onu yapmaktır…Film de yapılan da budur..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 10. Edin dedi ki:

  Katolik kilisesine bağlı rahiplerin kendilerini Isaya adamaları, evlenmemeleri gibi doğaya aykırı saçmasapan bir kural sürdükçe bu olaylar azalmaz daha sıkı gizli tutulur.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 11. GÖKHAN dedi ki:

  çok sade ve basit bir şekilde işlenmiş. sinemasal bir yanı yoktu filmin. çok heyecanlandırmayan ama gerçekleri çok sade ve duygusuz aktaran bir film. SORGULAMAK VE DÜŞÜNMEK HARIKA BİRŞEY. VE DİNLER SADECE TÜRKİYEDE DEĞİL TÜM DÜNYADA EN BUYUK SORUN …. AFYON ……

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 8 votes)
 12. İbrahim Çolak dedi ki:

  Uzun bir süre yaşayıp gezebildiğim Amerika,tamda böyle herşeylerini araştırıp inceleyip sorgulayabilen bir ulus.Bağırsaklarını kolay temizliyor.Bizim gibi şark ülkeleri,pisliklerini halının altına süpürür ve her yeri bok götürür.Tabii,gerekçe de YASAK,HARAM;GÜNAH…Peki bu tahditler kime yarıyor?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 13. Fügen dedi ki:

  Alti dalda Oscar adayligi tartismaya acik olsa da ben filmi cok begendim. Boyle hassas bir konuyu azimle calisarak ortaya cikaran gazetecilerin hikayesi beni cok etkiledi. Bizde olsa bu haber sansurlenebilir, gazeteciler de tutuklanabilirdi.Umarim ulkemizde ister cocuk ister yetiskine olsun cinsel istismara en agir cezalar getirilir ve biraz da olsa caydirici olur. Yoksa ozellikle yetimhanelerde ve islahevlerinde daha ne cok bicare cocuk istismara maruz kalacak. Bunlari dusundurdugu ve dunyanin dikkatini cektigi icin filmi son derece basarili buldum. Tavsiye ederim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 14. deniz dedi ki:

  Benzer filmler çevrildi,ilginç bulmadım konu tanıdık:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. filmlobisi dedi ki:

  Evlenmemek ne demek ya. He çok güzel yada yakışıklı olursun çene vardır para vardır evlenmezsin. Bu adamlar kapalı odaların arkasında hem evlenmiyor hem de hem de ahlak ve güzel insanlık konularında ahkam kesiyorlar. Bırakın bu işleri insanın doğasına aykırı şeyler yapıyorsunuz. Hem kapalı odalar da neler yaptığınızı tahmin edebiliyoruz. Değil mi ELİZABETH

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. yorumcu dedi ki:

  Ben birkaç cümleyle özetlemek istiyorum:Hangi dinden, hangi ırktan,mezhepten,cinsten,kökenden olursa olsun böyle mahlukatlar için ”Yaşasın Cehennem”.Anlaşılmıştır ki Cehennem de lüzumsuz değil.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 17. Roncatto228 dedi ki:

  Ensar Vakfı skandalı. Kesinlikle 1 kişinin işi değil. Eğer engellenmezse ve ülkemizde dürüst gazeteci-araştırmacılar varsa bunu da çıkartacaklardır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 18. ammor dedi ki:

  diyanet soruya cevap veriyor peki arkadaşlar evli kadın başkasından hamileyse doğan çocuk o adamın çocuğu olurmu peki bu ülkede haber ve gazetelerde babasıyla abisyle mahrem olan akrabalarıy sapıklıkları okumuyormuyuz bu tür sapıklar heryerde olur hertürlü kitapta yazar bunlarla dini eleştireceğinize dini biginizi doru bilğilerden formatlayın

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 19. berd dedi ki:

  Mesele inanç değil arkadaşlar. Ama din denen sistem bu tarz sapıklıkları örtmek için kullanılıyor, çünkü sorgulama denetim yok, ülkemizdeki ensar vakfı örneğinde olduğu gibi. filmi izleyin, “sistem” i sorgulayın.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle