VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.8/10 (80 votes cast)

deep_web2015

-Deep Web 2015 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Belgesel
Yönetmen: Alex Winter
Cast: Nicolas Christin,
Cindy Cohn, Joshua L. Dratel
Süre: 1 saat 30dakika

Deep Web (Karanlık İnternet), bilinen arama motorları ile ulaşabildiğimiz sitelerin dışında kalan ve farklı tarayıcılar ile giriş yapılabilen sayfalardan oluşmaktadır. İnternetin karanlık yüzü olarak adlandırılan bu yerlerde hiç bir kısıtlama söz konusu değildir ve yasadışı bir çok şey bulunmaktadır.
Bu belgeselde de, Keanu Reeves‘in anlatımıyla internetin karanlık yüzü ele alınıyor. Efsanevi hacker, Dread Pirate Roberts’ın hikayesinin anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.8/10 (80 votes cast)
Deep Web 2015 Belgesel izle, 7.8 out of 10 based on 80 ratings


Toplam 12 Yorum Yapılmış.

 1. eowyn dedi ki:

  Bu belgeseli paylaştığınız için gerçekten çok teşekkürler.Bayadır deep weble ilgili araştırma yapıyordum ve gerçekten çok yardımı oldu .Teşekkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 2. sezgin dedi ki:

  deep web için kullanmanız gereken ekstra programlar wardır.deep webde ne arıyorsanız normal nette bulabilirsiniz.Sınır tanımayan paylaşımcılar xxx paylaşımlarını yapmaktadır.Bazı yerlerde 2. hatta 3.web den bahsedilmekte size şukadarını söyleyeyim .o iletişim sistemimi açan kilit başkadır sizin modeminiz o giriş için yeterlideğildir.Söylenen ve yazılan dev sözlere inanmayın yinede merak edip ulaştığınız .onion sayfalarının video bölümlerini fazla izlemeyin ruh sahlığınız için.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
  • tiyatral dedi ki:

   aslında kardeş deepwebde bulunanlar normal weebde çok azdır ve bazılarını normal weebden bulmazsınız çünkü deep web yasaklanmıştır %90 ı illegal içeriklerden oluşur illegal olan herşeyi bulabilirsiniz ama kullanmak suç değildir.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • sezgin dedi ki:

    Detay vermek isterdim ama isimlerini anmak bile insanı suça itiyor.Burada veya diğer web,forum sitelerinde yazılan yalan yanlış bilgiler le bile insanları yönlendirerek kötü duygulara sevk ediyor.Son zamanlarda duymuşsunuzdur Trollemek diye işte budur işin özü.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
 3. yorumcu dedi ki:

  insanoğlu bütün kötülüklerin anasıdır.Kanunlar kim için vardır insanlar için.Neymiş yok efendim sınırsız özgür ortammış .Al bunları götür ıssız adaya size hiç kural yok sınırsız kanunsuz yaşayın deyin bakalım ne kadar yaşayacaklar ikincisi gün nerde bu kanun diye bagırırlar.Burda sanki biraz bu kirli faaliyet masum gösterilmeye çalışılmış geldi bana.İnsanları karanlığa çeken adam nerdeyse dünyanın en değerli ve en zeki adamı ilan edilecekmiş gibi gösterilmeye çalışılmış.Bunun masum bir yanı olamaz .Çoluk çocuk demeyip insanları zehirleyip aileleri perişan ediyorsun sonrada masumiyet rolu kapmaya çalışıyorsun.Bence asmalıydılar içerde yaşaması devlete zarar mahfettiği hayatlar ugruna ibreti alem için asmalıydılar.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -8 (from 20 votes)
 4. SineMania dedi ki:

  Bende devletlerin insanların özgürlüklerini kısıtladıklarını düşünüyorum. Uyuşturucu isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Zaten kullanan insan öyle ya da böyle kullanır. Amsterdam da bulundum uyuşturucu serbest en uçlarına kadar rahatça bulabilirsiniz ama insanlar bilinçli , kaldığım süre boyunca hiçbir taşkınlık görmedim. Yani şunu demek istiyorum ki insan başkalarının haklarına tecavüz etmediği sürece özgür olmalıdır

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 22 votes)
 5. 68 Kuşağı dedi ki:

  Eğer insanlar özellikle gençler sistemi sorgulamıyorsa,sonuç hep felaket olacaktır.Burada konu uyuşturcu değil,konu bireysel mahremiyet ve insan haysiyetidir.Ama konunun geçtiği ülkenin gelişmişlik düzeyi ile ülkemizin gelişmişlik düzeyi ele alındığında umutsuzluk kaçınılmazdır. Sorgulamayan birey gelişemez,sorgulamayan toplum gelişemez.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 11 votes)
 6. xteksus dedi ki:

  gerçekte her insan bilinci kadar özgürdür! bu demek oluyorki kimse tam olarak hür değildir. bilinç sonsuzlukla ifade edildiği içindirki hiçbir zaman yeterince bilince sahip olamıyacağız! bu sebeble şüphelerimiz, arayışlarımız, hatalarımız, huzursuzluğumuz. kendimizi iyilik çemberin sarmalına bırakabiliriz bu bizim bir müddet kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir kimbilir belkide kendimizi kandırmanın en iyi halide olabilir! hatalarımızla içine çekildiğimiz kötü alışkanlıklarımızı bir mücadele etme aracı haline getirip kendi hatalarımıza suçlular yaratıp kan kusturabiliriz. zihni fikri hür bir insanın asla esir edilemiyeceğini bile bile tüm bu şiddet “bağımlılığımızın” tek bir nedeni vardır aslında kendimizle “yüzleşmek” korkalığımız altında her türlü sahte cesaret gösterileri kendimizi inandırmaya çalıştığımız en büyük yalan olduğu gerçeği!.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 7. xteksus dedi ki:

  o halde kaynağa kim inebilir korkmadan başın dik, sunaktan adımını daha ileriye kim atabilir o halde hoş geldin yüce bilge şimdi gördüklerinle işittiklerinle bak birde bu kendine!..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. bykod dedi ki:

  Bence en sonuna, en son yazı da ekandan geçene kadar izlenmelli…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. Trinity dedi ki:

  Yine sasirtmayan bir son. Devlet her sucu isler kimse sorgulayamaz, bir suclu bulunur Ross gibi,3500 sayfalik lehine dellilerin kullanilmasina bile izin verilmeden hapse tikilir. Muhtesemdi. Baska bir etik hackerinde basina ayni sey gelmisti ne hikmetse cocuk hapishanede intihar etmisti.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 10. Ferya dedi ki:

  serverler calismiyor, bilginize.

  ADMİN: OPENLOAD ÇALIŞIYOR, DİĞERLERİNİ KALDIRDIM. İYİ SEYİRLER.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle