VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.4/10 (108 votes cast)

gabbar_is_back

-Gabbar is Back 2015 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.4/10
Tür: Aksiyon, Suç
Yönetmen: Radha Krishna Jagarlamudi
Oyuncular: Haasan, Sunil Grover,
Akshay Kumar, Shruti K.
Süre: 2 saat 8dakika

Gabbar, sistemin ve yasaların toplumun huzurunu korumada yetersiz kaldığını düşünerek, yetkisi olmadığı halde kaba güce ve silaha sarılıp asayişi ve düzeni korumak için AKG (Anti Kirlenme Gücü) adı altında bir askeri ağ kuruar. Sistematik bir şekilde en kirli kamu görevlilerini öldürmeyi hedefleyen bu örgüt, halk arasında sempati kazanacaktır.

Mafya-devlet düzenine karşı kendi yolunu çizen ve şiddete başvuran bir adamın hikayesinin anlatıldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Part 1

Part 2

Part 3

Mail.ru HD

VideoMega HD

FİLMİ, VİDEOMEGA SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.4/10 (108 votes cast)
Gabbar is Back Film izle, 6.4 out of 10 based on 108 ratings


Toplam 8 Yorum Yapılmış.

 1. faruk dedi ki:

  abartılmış ve absürd sahneler var film kupon arazileri 700 bin liralık saat takan bakanı 30 milyon euro kaldı sıfırlayamadık diyen çoçuğu . ben onun önüne yatarım diyen bakanları falan konu ediniyor bu tür konular bizlere uzak. Biz milletçe bu tür olayları bilmeyiz. Son söz Eyyy hindistan rüşveti yolsuzluğu sizden öğrenecek değiliz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 22 votes)
 2. cabbar dedi ki:

  filmin en güzel kısmı 3 parttı hem diyalog hem de sahne olarak

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Gökhan dedi ki:

  umut dolu bir film. bir sorunu dile getirip buna çözüm bulan ve direniş sergileyen bir film. hint filmleri çığır açıyor resmen. ciddi bir konuyu gereksiz müzikal ve aşırı fantastik aksiyon sahneleri ile katletmeseler daha akıcı ve çarpıcı film olabilirdi. mutlaka izleyin diyorum.8/10.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Specialist dedi ki:

  izlerken boğazımın düğümlendiği nadir filmlerden birisi olmayı başardı. Evet gabbar doğru olanı yaptı ama yöntemi yanlıştı sonunuda güzel bağladılar. Ne varsa gençlerde var gerçektende. Menfaat ilişkilerine bulaşmamış yozlaşmamış oldukları için. Esasında buradaki sorun sistemin yozlaşmayı ve içten kuşatılmayı önleyebilecek mekanizmaları olması lazım. Bir Gabbar geldi ve gitti bundan sonrasında ne olacak her seferinde Gabbar mı çıkacak ortaya. Bu tip ülkelerdeki en temel sorunlar sistemi ele geçiren belli bir grubun dilediğince at koşturması politik gücü eline geçirip devlet eliyle baskı ve sindirmeyi kullanarak para kaynaklarını görsel ve yazılı medya organlarını ele geçirmesi kendi halkına başka bir masal gösterip gerçekte bambaşka şeyler yapması ve buna benzer şeylerin tamamı hepsi sistemin bu tarz belli başlık yozlaşmış, menfaat ve güç ihtirası içindeki insanlar tarafından elegeçirilmesi yüzünden oluyor. Sistem kendi kendisini koruyamıyorsa ve hep belli yerlerde tıkanıyorsa gün gelir halk devreye girer bu filmde tam da anlatılmak istenen şey buydu. O yüzden bu filmi izlemeye değer bulduğumu belirtmek isterim. Siteye de ayrıca teşekkürler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 5. Fatih dedi ki:

  Bu filmi izleyince 17 -25 Aralık operasyonları aklıma geldi.Ama bize bir Cabbar yetmez.Çoook cebbarlar gerek.Millet olarak hepimiz yolsuzluğa yozlaşmaya karşı durmadıkça çook cabbar ararız.Güzel film.İzlemenizi tavsiye ederim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. ordealll dedi ki:

  yoruma gerek yok zaman kaybı değil mesajı net verıyor.izlemenizi tavsiye ederim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]