while_we_were_young

-While We’re Young (Biz Genç İken) 2014 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.7/10
Tür: Komedi, Dram
Yönetmen: Noah Baumbach
Oyuncular: Ben Stiller,
Naomi Watts, Amanda Seyfried
Süre: 1 saat 37dakika

Belgeselci Josh Srebnick ve eşi Cornelia, sıkıntılı bir dönemden geçmekte olan bir çifttir. Artık yaşlandıklarını hissetmekte ve yıllardır sürdükleri hayat tarzı nedeniyle yorulmuşlardır. Josh’ın öğrencileri olan Jamie ve Darby ise özgür ruhlu, genç bir çifttir. Josh, bu genç çiftle tanıştıktan sonra hayatında bir kırılma noktasına tanık olacaktır.

Naomi Watts ve Ben Stiller’in başrolde yer aldıkları film, genç bir çiftle tanışan evlilerin yaşadığı değişimi aktarıyor. Trajikomik bir temaya sahip olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Part 1

Part 2

Part 3

OK.ru HDToplam 3 Yorum Yapılmış.

 1. Kamboçyalı dedi ki:

  ADMİN: AŞAĞIDAKİ YORUM FİLM HAKKINDA SPOİLER (İPUCU) İÇERMEKTEDİR. İZLEMEDEN OKUMAYINIZ.

  çok büyük bir beklentiniz olmadan izlerseniz sıkmıyor bunaltmıyor sadece reklam arası gibi bakıyorsunuz benim bir tek takıldığım nokta adamın hayatındaki herşey keleğe bağladı galada bile rezil rüsva oldu ama sonra herşey tatlıya bağlandı adamın hayatında hiçbir motivasyon kaynağı kalmamışken nasıl olay tatlıya bağlandı böyle bir durumda normal birisi herşeyi herkesi bırakır başka bir hayat kurardı kendisine ben pek sonunu anlamadım

 2. ünal kaleci dedi ki:

  Baklava da yunan tatlısı olmuş… Hadi bakalım hayırlı olsun… Yakında bize de yunan derler… Yuhhh !!!

 3. Cglan dedi ki:

  belgesel diye Türk siyasetindeki değişimi irdelemiş ama onu bile belgeselde gereksiz detay olduğunu ima edip fazla sahneler arasında kesip atmışlar baklavayı bizden çalıp yunana yamamışlar adam zaten adam olsa cücük kadar aklıyla 20 yaşında velede madara olmazdı ondan sonra kalkmış kuş kadar akıllarıyla Türk’lere ince ince göndermeler yaptıklarını zannediyorlar.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle