frequencies_ovx_manual2013

-Frequencies (OXV: The Manual) 2013 Avustralya,İngiltere / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.0/10
Tür: Gizem, Romantik, Bilim Kurgu
Yönetmen: Darren Paul Fisher
Oyuncular: Daniel Fraser,
Eleanor Wyld, Owen Pugh
Süre: 1 saat 45dakika

İnsanların seçimlerini, ilişkilerini veya hareketlerini belirleyen şey kaderleri mi, yoksa özgür iradeleri midir? Her ne koşulda olursa olsun, kontrolümüz dışında gerçekleşen şeylerden endişe duymalı mıyız?
İlginç bir film olan Frequencies, romantizm içerikli temasıyla bu sorulara yanıt arıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

OK.ru HD

Mail.ru HD

VK HDToplam 30 Yorum Yapılmış.

 1. teklee dedi ki:

  şahane:)

 2. fullhdfilm izle dedi ki:

  gerçekten mükemmel film herkese tavsiye ederim

 3. Tozmik dedi ki:

  Mükemmel dyenlere bakıpta bu filmi sakın izlemeyin.Yorum yapmıcaktım aslında ama bu film tam bir saçmalık.Başka bişi değildir.Bu film Bilim’e hakarettir.Hiçbir Bilim dalı Gök’ün yani doğa olaylarının kararıyla Aşk’ın kaderini belirlemez.Bilimkurgu elbetteki bilim gibi mantıklı bir tür değildir.adı üstünde kurgudur.ancak Bilim’i hiçbir zaman arka plana atmaz.burda Bilimle adeta dalga geçiyor bu film.Gök’ün karar verdiği bir sistem inanmakla ilgili bir düşüncedir.Batıl İnançtır yani.Sonuçta inanmakla ilgilidir.Bilimle alakası yoktur.Aksini iddaa edene Hodri Meydan…

  • Agree dedi ki:

   Aynen katılıyorum, çok doğru bir tespit. Fantastik film kategorisinde film, yani Tozmik’in söylediği gibi Bilim-kurgu olmaz olamaz.

  • sahin dedi ki:

   o batıl inanç dediğin astroloji oluyor ve ilk bilim adamlarının gözlemlediği şey olabilir o gökyüzü…

   • astronomi dedi ki:

    Akıl vermeye kalkan arkadaş maalesef bilgin yetersiz. Şöyle ki astroloji bir bilim değildir, kehanet amaçlı yapılan gökyüzünden gelecek okuma çalışmalarıdır. Bilim olan ise ASTRONOMİDİR. Önce bu çok önemli bilgiyi ve bilim nediri öğren sonra gel akıl vermeye uğraş ok! Ama siz de haklısınız bozulan eğitim sistemi ve hurafelerden medet uman yurdum insanı anca bu filmi beğenir tarot falı da bir bilim o zaman senin kafaya göre :D

  • Sickroombed dedi ki:

   Mükemmel diyene bakıp da kale almayalim da saçmalık diyen senin yorumuna itibar edelim öyle mi, şu dikte edici yorumlardan, öznel tavsiyelerden vazgeçin artık. öznel elestirilerinizi istediğiniz gibi yapın da kimseye izle ya da sakin izleme deme hadsizligine dusmeyin. Kimsenin film zevkini, sinema potansiyelini, algısını, film kültürünü biliyorsunuz zira. Kimisi var vurdu kırdı ister, kimisinin guzelli yakisiklili romantik komedidir bi filmden beklediği, kimisi de ille de ingmar bergman der michael haneke der de wat dedin gülüm derler adama. Sen kendi kritigini yap, gerisine karisma.

 4. çocukça dedi ki:

  Fazlasıyla çocuksu bir konuyu sanki bilimsel metafizik konusu gibi işlemeye çalışmış kötü bir film. Romantiklik vurgulansa daha seyredilebilir olabilirmiş, saçma teorileren içim bunaldı bir de bilimselmiş gibi yapmaları offf…. Harry Potter havasında yapsalardı yine anlardım da hiçbirşeye benzemeyen donuk bir film. Çok basit izlemeye değmez. Beni artık kesmiyor bu tip zayıf senaryolar, eğer fantastik güzel bir film arıyorsanız size birçok filmden daha başarılı bir dizi önermek isterim “SENSE 8”, psişik şeyler var filmde ve birçok çeşit insani seksüel konu. Bu arada eksileme olaylarına başlamışlar Tozmik kardeş. Yine bir anda pıtrak gibi başladı aynı şahıs, film kötü arkadaş sen çocuksu pokemon kafanla beğeniyor olabilirsin de şu eksileme muhabbetlerine girme artık komik görünüyor ve kim olduğunu biliyoruz.

 5. önder dedi ki:

  zeka seviyesi yüksek olanların beğeneceği bir film beğenmeyenlere geçmiş olsun

  • çocukça dedi ki:

   Söylediğine hiç mi hiç katılmıyorum. Çünkü filmi beğenmeyenler ki bir tanesi de benim filmi sonuna kadar izleyip basit ve gereksiz, ayrıca bilim kurguyla alakalı bulmadıkları için beğenmemişler. Yani anlamamak diye birşey böylesi basit hatta bazı yerleri aptalca bir senaryoda mümkün değil. Filmin nesi anlaşılmaz ki ayrıca, çok basit ve hatta aptalca bir senaryo. Bence tam tersine beğenenlerde bilimle, zeka ile ilgili öğrenimlerinde bir eksiklik var, zira film zeka diye birşeyi dahi kabul etmiyor Tozmik2in de söylediği gibi bir inanış üzerine, sanki batıl bir inanç gibi işletilen bir ayrımcılık üzerine kurulu ve bu kadar da aptalca bir senaryo uzun zamandır görmemiştim. Aptalcalık ve sarsaklık üzerine bile film yapabilirsin ve onun içinde süper bilimsel teorileri vs. açıklayabilirsin ÖRNEK BKNZ.”The Hitchhicker’s Guide To the Galaxy” “Bir otostopçunun Galaksi Rehberi ” filmi saçmalıklar, olasılık teorileri ve birçok ünlü teori üzerine, devlet ve düzen işleyişine karşı yapılmış en güzel filmlerden biridir. Zeka seviyesi ve kült eleştiri görmek istersen o filmi izle derim. Bu filmdeki saçma teorileri geçtim bir de o teorilerini, inançları çürütmek için yaptıkları vodoo ayininden farksız yani :D Yani boşuna yazıyorsun insanları üstelik böylesi aptal bir filmi beğenmedi diye zeka düşkünü olarak ayrıştırmanın hiçbir temeli yok. Sen gel bana IQ seviyeleri ölçüştürelim :D Canım benim gerekçesiz atmasyon bol keseden sallayanların hiçbirinin bilimsel, neden sonuç ilişkili düşüncelerinin olmadığını yani zeki olmadıklarını sana söylemediler mi…O halde senin seviyende Pokemon da hayli zeki kişilere hitap ediyor olmalı:D Canım benim öptüm seni, söylediğim filmi de mutlaka izle zeka aynı zamanda bildiğin şeylerle ve kendinle dalga geçebilmektir o filmde mizahın en güzelini bulacaksın, zira sende eksik olan şey mizah duygusu, insan aşağılayarak zeki görünmediğine emin olabilirsin.

   • nihal dedi ki:

    deney olay zaten zeki ve farkinda olan bilim insanlarinin uzerinden gidiyor zekayla kadere variyorlar birde neden bir baskainin dusuncelerini degistirmek icin bukadar ugrasiyorsun herkes begenmemek zorunda degil beklentisine gore begenir yada begenmez neden bir film icin bile svasiyorsun

    • çocukça dedi ki:

     İnsanların kendini ifade etme özgürlüklerinden haberi olmayan sığlarda gezinen kardeşim nihal:) Sen herşeyi savunmaya çalışırken birşey olmuyor da bir başkasının ifade özgürlüğü mü sana takılıyor. Bu çifte standardını ve ezilmişlik psikolojini anlayabiliyorum. Sen beğendin diye de herkesin beğenmek zorunluluğu yok, herkesin seninle aynı fikirde olmasını isteyen sensin öncelikle. Ayrıca kim olduğunu çoook iyi biliyorum hep aynı kişi…Nedense senin olduğun sayfalarda tozmik’le ona katılanlra 50’şer 100’er eksilemeler var :) Bu hazımsızlığını artık bir bırak ve biraz düşünebilmeye odaklan. Hayat sadece ıkınıp istiyorum öyleyse olur demekle, herşeye bir büyü gözüyle bakmakla olmuyor. Ha bu arada sen de bayaaa yazmışsın ama insanlara ne kadar da çok yazıyor şu düşük frekanslılar demekten de geri kalmıyorsun kendin bu kadar yazmana rağmen. Ben sadece fikrine katılmadığımı belirtmişim ve filmi eleştirmişim. Senin derdin ise ifade özgürlüğünü % 100 kullanabilen insanlarla. Asıl diktatör ruhlu olanın sen olduğunu görüyoruz burada ve ister 5000 kelime yazarım ister 10.000 :) Yazmaktan ve düşünmekten aciz bir insan olacağıma ifade özgürlüğümü sonsuz kullanırım. Sana da öneririm ama insanları karalamadan, insanları lekelemeden ok!! Bilmem farkında mısın yazı icad edileli çok uzun zaman oldu :) Yani senin tezinde hiç konuşmayan, hiç yazmayan, düşünmeyen insanlar, hiçbir karşıt görüşe sahip çıkamayan insanlar harika insanlar yani benim deyimimle de M.L, EMTİA :D Çok basitsin çok o yüzden sadece insan aşağılamakla kendini ifade etmekten öteye geçemiyorsun.

     Asıl sana yazık diyorum daha önce de yaptın aynı şeyi ve sana gereken cevabı vermiştik. Hala Tozmik’e ve bana karşı eksileme çalışmaları, bir kötüleme halleri, küçümsemeye çalışmalar vs.. Sorunlu olan sensin ve allah akıl fikir versin zavallısın çünkü ancak böyle varolabiliyorsun yani .ok atarak, yoksa fikir beyan ederek değil. Biraz da ifade özgürlüğü, yazının icadı, matbaanın icadı, kitap nedir, özgür düşünce nedir bunlara çalıştır kafanı frekansları tokuşturup yağmur yağdırmaya çalışacağına uçuk aklın hamburger beyinli Amerikalılar için yapılmış gerzek filmlere hayran ve takılı kalmış nitekim. Kimseye birşey kabul ettirmeye çalışmıyorum buna FİKİR BEYANI denir bilmiyorsan, argüman nedir, beynin sağ ve sol lobları ne iş görür, muhakeme yeteneği nedir, diyalektik felsefe nedir, neden sonç ilişkisi nedir bir öğren sonra ortaya çık, o sığ halinle atlama herşeye ok!!!

   • falan filan dedi ki:

    zeka seviyesi yüksek olanlar beğenir demiş sende hiç katılmıyorum beğenmeyenlerden birisi benim demişsin.Sen kendini çok zeki mi sanıyorsun ? Nerden böyle bir kanıya vardın ? Aslında yorum yazmak istemezdim ama senin bu kendini beğenmişliğin ve kendini yine Nihal’e söylediğin gibi sığ sularda yüzen ve insanın besinler içindeki gerekli maddeyi aldıktan sonra dışarı bıraktığı gereksiz posa gibi birşey zannediyorsun sanırım en kibar tabiri ile.Burdan millete sallamayı bırakta biraz dışarı çık bilgisayarın başından kalkıp.Dışarda göster ne kadar zekisin.Burda bilmişlik yapma otur filmini izle beğendiysen yaz beğenmediysen yaz insanlara bilmişlik taslama.Hadi eyw

 6. lois dedi ki:

  mega sıkıcı… 15 dk izledim…

  • nate dedi ki:

   inan 40-45 dk zor dayandım ve pes etmedim eğer iyiki de etmemişim hayatımda izlediğim en muhteşem şeydi.

 7. beyaztürk dedi ki:

  anlatılanlara bakılacak olursa, kelimeler olsun, frekans veya müzik olsun, aşk olsun kader olsun her ne olursa olsun, buradan çıkartılacak sonuç, beyin yapısının %5 veya %10 kadar insanlar kullanabiliyor eğer bu durum çok daha fazla olursa %50 veya %70 olursa bu kişi dünya için oldukça tehlike arz edeceğidir ve aynı zamanda beynin %100 kapasiteyle çalışması veya %100 ünde üzerinde çalışması tehlikenin yanı sıra başka gezegenlere de hayat verebilecek bilgi ve seviyede olacağının göstergesi…………………….. konu bilim eleştiride doğru, beğenide doğru olur…..

 8. Kubilay Birışık dedi ki:

  Onu izleme, bunu izleme, ne izleyecez? İzleyecek film kalmadı yahu.

 9. nihal dedi ki:

  film bircok gercekleri cok guzel anlatmis dunyada acaba dusuk frekanslilarinmi sesi ciok cikiyor acaba yuksek frekanslilar film elestirisi yaparken kisa ve oz sonucu yaziyor yukaridaki olumsuz elstiri yapan nekadar cok ben en iyisini biliyorum diye cigiriyor ve bu tip insanlar birbaskasininda begenip begenmeme konusunda yorum yapma haklarinin olduguna neden inanmiyor neden acaba konunun ucunu birakmiyor bir filmde bu tip insanlar icin cekilmeli savasan diktatorlerde bu tip insanlardan cikiyr sanirim frekanslarla ilgisi var galiba film gercekten bilimsel bende yillardir arastirma yapiyorum hep 5vakit sesli bir sekilde ezanin okunmasi bir nevi beynimizi yikamakmi diye cunki hep musluman ulkelerin frekanslari dusuyor ve surekli savas halindeler zaten yararli bisey olsa avrupa ve amerika bunu bize birakmazdi

 10. blanche dedi ki:

  Spiritüel konulara insan canlılarını çekmek adına yararlı bir yapıt olmuş. Sanatın dünyamızdaki önemi kuşkusuz büyük, özellikle müzik… Yüksek frekanslı olanlar bu filmi anlar ve beğenir.

 11. şah dedi ki:

  o kadar kötü ki giden vaktim için hitlerden çok hesap soracak tanrı bana

 12. Erg dedi ki:

  Ya yeter acun ilicali bir siz iki. Reklam manyagi oldum ya.

 13. haki dedi ki:

  başlarda biraz sıkıyor ama harika bir film imde ye girip oy vereceğim şimdi

 14. tron dedi ki:

  ilk defa yazıyorum.güzel ve ilginç konular arayanlar için süper ve sonunda sizi düşünmeye sevk ediyor.tavsiye ederim

 15. eric dedi ki:

  bunu izleyeceğime tom ve jerry izlerim daha iyi. o derece…

 16. nate dedi ki:

  filmin yarısına kadar zor dayandım kapatacaktım ve inanın değdi. Kötü yorum yapanların bir çoğu dayanamayıp izlemeyi bırakmış kişiler ya da hiçbir şey anlayamamış insanlardan ibaret. İzlediğim en iyi filmlerden biri benim için önemli şeyleri vurguladığı içinse hatta en iyisi.

 17. noble26 dedi ki:

  izlemeden önce yorum okuyayım dedim bu kadar kararsız yorum olunca izlemekten vazgectim

 18. Gucc dedi ki:

  Film dehşet ! Lucy, Matrix nasıl sistemi sorgulatıyor ve ben kimim?neden buradayım? soruları sorgulatıyorsa bu fim de neredeyse aynı etkide, düşünen beyinlere çok fazla cevap var, Fibonacci numbers’ı araştıranlar bilirler veya yaşam çiçeği’ni araştıranlar, beynin insanların karar verdiğini düşünmesinden 6 sn önce karar aldığının deneyini araştıranlar ve ilgili videoları izleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır! Kader mi? Kaza mı? Biz sadece Makine miyiz? İnsanlar ve İnsansılar?

 19. lastzany dedi ki:

  harika bir film….anlaşılması çok zor olabilir özellikle bu konulara ilgi duymayanlar için..fakat ilgisi olanlar için çok aydınlatıcı bir film..teşekkürler..

 20. doctor dedi ki:

  Bilimle uğraşan bir doçentim ve bu film hakkında öyle büyük ahkam kesenlere sadece gülebiliyorum:) sen mega zekalı kardeşim atomumu mu parçaladın da bu filmi beğenmeyip yerin dibine sokmaya çalışıyorsun?
  Şüphesiz izlediğim en iyi filmlerden biriydi. Çocukça diye yorum yapanları kaale almayın lütfen.
  Bir grup gereksiz kitle var ki her güzel şeyi kendi olurlarına göre düşünmeden karalamak için can atıyor.
  iyi seyirler ;)

 21. halil dedi ki:

  Film gerçekten çok kaliteli olmuş teşekkürler. HD Kalite de filmi izledim.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle