VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.2/10 (79 votes cast)

love_steaks2013

-Love Steaks 2013 Almanya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.9/10
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Jakob Lass
Oyuncular: Lana Cooper,
Franz Rogowski
Süre: 1 saat 29dakika

Gösterişli bir otel. Seçkin müşteriler. Asabi ve hırçın otel çalışanları ama iyi pişmiş biftekler.. Bu karmaşa içerisinde bir çaylak olan Clemente ekibe yeni katılmıştır. Lara ise, kendisini mutfakta kanıtlamanın peşindedir. Otelin asansöründe karşılaşınca birbirlerinden çok etkilenirler. Hızlı başlayan bu ilişki, tıpkı iyi kızarmış biftek parçaları gibi çabuk soğuyacaktır.

Münih film ödülleri dahil 9 ödül kazanan Alman filmi, kara mizah türünü oldukça etkili biçimde işliyor. Festival filmi olan ve beğeniler alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VideoMega HD

FİLMİ, VİDEOMEGA SİTESİNDEN HD KALİTEDE İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.2/10 (79 votes cast)
Love Steaks 2013 Film izle, 6.2 out of 10 based on 79 ratings


Toplam 10 Yorum Yapılmış.

 1. Tozmik dedi ki:

  Beğenmedim.Amatörce bir film.Geçişler çok hızlı ve yorucu.Kamera sürekli sallanıor ve gözleri yoruyor.
  Tavsiye edilebilecek bir film değil.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -66 (from 110 votes)
 2. kalemiti dedi ki:

  İyi ki ana dilim gibi Almanca biliyorum, yoksa bu filmi hiç anlamazdım. O nasıl kötü bir çeviri öyle! Gak derken guk bir altyazı geçiyor. Yer yer gülmedim de değil, zira zaten harika bir kara mizahı olan filmi daha da komik hale getirmiş bu çeviri. Almanlar tek başına tüm dünyaya iki kez başkaldırmış güçlü bir millet.
  bu güç, ortaya koydukları her şeyde kendini gösteriyor.
  ayran olmamak mümkün değil. hayatta olabilecek şeyler anlatılmış bu filmde. ama bir yandan da sürükleyici ve eğlenceli. Ben çok beğenerek izledim. Ve çok da güldüm. Bir Fassbinder veya Schloendorff değil tabi ki, ama özette anlatıldığı gibi çabuk soğuyan biftek parçaları da kesinlikle değil…
  

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 65 votes)
  • blorange dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederim:) Ben o korkunç diye nitelendirdiğiniz çevirinin sahibiyim. Çeviriyi filmi izlemeden yapmak zorunda kaldığımdan bazı yerlerde ağır saçmaladığımın farkındayım, özellikle bugün filmi izlerken ben de bol bol güldüm. Bunun dışında birkaç anlam hatası dışında genel olarak filmi izlemeden yapmama ve ilk alt yazı deneyimime göre kendimi başarılı buldum. Çeviriyi İngilizceden yaptım ben bu arada, bu sebeple de oradan oraya, oradan oraya anlam kaymaları olması da muhtemel. Ana diliniz gibi bildiğiniz Almancadan Türkçeye çevirisini sizden görmek isterim açıkçası ki ben de yanlışlarımı daha iyi anlayayım. Bu film benim için özel olduğundan dolayı yorumunuzun üstünde bu kadar durdum. Yorumunuza ayranlık duydum ve cevaplama gereği hissettim. Teşekkürler tekrar :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +10 (from 10 votes)
   • felis dedi ki:

    İzleyici olarak bizim ne günahımız var? Almanca bilmiyoruz diye aval aval baktık çoğu yerde…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
 3. kalemiti dedi ki:

  5. satır düzeltme: ayran olmamak değil, hayran olmamak tabi ki, ama ayran da pek hoş durmuş :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 54 votes)
 4. Tozmik dedi ki:

  Arkadaşlar sizin amacınız ne? şuraya biri Akp Türkiye’nin kurtuluşudur yazsa -50’yi geçmez.Siteye küfür etse biri -50’yi geçmez.Önder şu eksi artı butonunu düzeltirmisin lütfen abi.aynı kişi basıyor sürekli.
  Siteden defolmamımı istiyosunuz?Amacınız ne?Filme 16 oy geliyor.benim yorumuma -63.sizde Vicdan denen şey yokmu ya.onu geçtim bu adam site için icraatlerde bulunuyor.emek veriyor.Hakettiğinin karşılığı bumu.
  Bu resmen Provokasyon.benim siteye hizmet etmemdeki yanlışı buraya yazın lütfen.Bir filme kötü dedim diye bu kadar ağır eksi alırmı ya.Film kötü film aynı fikirdeyim.Vasatın bile altında buldum.be bu benim fikrim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -24 (from 142 votes)
  • Agree dedi ki:

   Tozmik sana katılıyorum artı eksi konularında bir iki kişi var aşırı spekülasyon yapıp sürekli sayfa yenileyip kendi yorumları tek eksi almadan artılı, istemediği yorum sonsuz eksili :D Filmi seyredenlerin sayısı belli zaten ve bu pop kültür filmi de değil, yani nasıl 63 kişi bir anda hücum edip tozmik’i eksileyebilir ki ? Toplamda iki kişi yorum yapmış biri iyi demiş biri kötü ve kötü diyene karşı iyi diyen arkadaş da ben,m gözümde şüpheli kişi. Tozmik ben senin sayfadan gitmeni falan istemiyorum, yeri geldiğinde açık ve net eleştirimi yaparım ama asla böyle bir düşüncem olmadı. Aksine fikirlerin savunulabildiği bir ortam en güzelidir. O nedenle Tozmik merak etme anlaşılıyor bir spekülasyon mağduru olduğun. Zira ben film siteye konulduğu anda gördüm, bir süre sonra senin yorumunu gördüm, filmi seyredemeden bir anda 60’lara varan eksileme yapıldı senin yorumuna.

   İnan ben çoğu zaman yorumlarına eleştiri yaparım o kadar şaşırdım ki bekledim. Aynı olay benim de başıma geldi üzülme lütfen, topu topu 3-5 kişinin seyrettiği bir filmde ve altında sadece 3 kişinin yorumu olan bir filmde bir anda birileri yemedi içmedi sayfayı yenileye yenileye eksi butonuna bastı ve bilim kurgu filmlerinin altında gördüğümüz türden dinci-ateist atışmaları gibi 100’lere varan eksi gördüm ki o kadar oylamanın imkanı yok bu tip filmlerde …Sırf birşey sordum diye yapıldı o spekülasyon da :) Öyle ergen çocuksu tipler var ki ettikleri laflar büyük vizyonları ve insanlıkları küçük. O yüzden ne kız ne de üzül bunu adminin ayarlaması gerekir ve kendisine not olarak rica ettim, bu teknik bir mesele, engelleme yolu da oy vermeye limit koymaktır. Aynı yoruma birden fazla eksi veya artı yapılamaması gerekir yorumu otomatik kilitlemek gerekir eğer mümkünse…

   Yani Tozmik kardeş seni yeri geldiğinde acımasız eleştiririm sen beni bilirsin ama burada sana sonsuz hak veriyorum birçok konuda da hak vermişliğim çoktur ben de sen siteye dahil olduğun zamanlardan beri takipçiyim ve benim de başıma geldi ve belirlediğim bir değil iki kişi var şu anda. Bu arada seni sık eleştirdiğim için asla böyle çocuksu birşey yapacağımı düşünme bile zira sen beni tanıyorsun çok eskiden beri. Örnek White god filminde de seni eleştirdim ama o inanılmaz artı eksileri görünce ardından bir tek yorum daha yazmadım hatta yazdığım bir yorumu da geri aldım adminden rica ettim. Linç etmeye yürüyen birkaç SYBER BULLY denilen tip var, bazen çok hanımefendi pozlarında yazıyorlar bazen de hakaretlerle girişiyorlar. Açıkça spekülasyon yapan “ipekim” isimli kullanıcı ve burada da “kalemiti” den şüphelendim oylamalarına bakınca.

   Sayfada at koşturan bir iki ergenimiz var geçmiş olsun.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -30 (from 36 votes)
   • Tozmik dedi ki:

    Kincilik var dostum.Kincilik Egodan daha tehlikeli bişidir.Karşındakinin kötü duruma düşmesini görmeden içi rahat etmez karşı tarafın.iyi söylenenide kötü anlar.çünkü bi kere kin gütmüştür.sırf gıcık olduğu için o kişinin zarar görmesini ister.tutturmuşlar bi ego.egolu olun ama kinci olmayın arkadaşlar.kinci olmaktan daha iyi ondan eminim.bundan sonra ego barındıran yorumlardan kaçınacağım zaten.çünkü normalde mütevazi biriyim.
    istemeden yanlış cümleler kurup yanlış anlaşılmamdan kaynaklanıyor herşey.bi daha riskli cümleler kurmayacağım.ama saldırılar devam ederse bilinki bu tamamen kincilik.ben ego barındıran cümleleri bıraktığım halde bu devam ediyorsa bu tamamen kötü niyet(kincilik) demektir.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: -22 (from 136 votes)
    • Agree dedi ki:

     Ne yalan söyleyeyim ben de zamanında sana ego’lusun, egosantriksin vs. vs dedim, ama tüm bunlar yüzyüze mimikleri vs. görememekten kaynaklı anlaşmalar dedim bir zaman sonra. Sana dürüstçe de söyledim sni yeri geldiğinde nasıl eleştirdiğimi. Ama buradaki bu olaylardaki fark, ne yazılanı anlamaya çalışıyorlar ne düşünmeye çalışıyorlar söylediğin gibi kuru bir kincilik, CYBERBULLY saçmalığı. Öncelikle geçmişte söylediğin bir söz var ona bayaa karşı çıkmıştım ama şimdi katılıyorum. Şöyle demiştin ” herkes film önerebilir ama bir süre sonra sıkılır uğraşmaz” ben de film önermeyi film çekmekle bir tutmayalım gibi savunma ve görüşlerde bulundum. Bugün bakıyorum hala istikrarlı şekilde ki aradan yıllar geçti film bulup öneriyorsun. Doğru söylemişsin, ben uğraşamıyorum hakikaten. Şu anda da son yorumunun altında 54 pozitif oy var ve onun da bir şaşırtmaca olduğunu söylemek istiyorum bunu sen de biliyorsun 54’e 54 :D Kincilik olduğu anlaşılmasın diye yapılmış bir tuhaflık :D O kadar bariz ki ve benim şüphelendiğim iki isme çok dikkat et diyorum. Sana sevgiler, saygılar…

     Umarım da bir gün Vizyon filmcilerin bir buluşması olur ne bileyim İstanbul’da Cihangir çay bahçesinde ne bileyim öyle bir yerde, artık sayfa bir kulüp kuracak hale geldi. Tozmik-Fügen-downtown ve birkaç öne çıkan isim daha var ben sayfadan böyle bir oluşum göstermesini de bekliyorum. İnşallah olur…Tozmik üzülme seni en çok eleştiren ben böyle spekülatif ve haksız durumlarda yanında olurum hiç merak etme, adalet duygusu benim için çok önemli ve her zaman söylediğim üzere SEZAR’IN HAKKI SEZAR’A, TOZMİK’İN HAKKI TOZMİK’E. Önerdiğin filmlerden en sevdiğim ise “METRO” filmidir sadece bir tek film için bile sana çok teşekkür ediyorum. Sağol, Tozmik olmasa sayfanın tadı olmaz diyorum….

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: -20 (from 24 votes)
     • admin dedi ki:

      UMARIM BİR GÜN BU TARZ ETKİNLİK DÜZENLEYEBİLİRİZ.. SİTEDE YORUM YAPAN, ÖNEREN, TAKİP EDEN HERKESE DE ŞAHSIM ADIMA TEŞEKKÜR EDERİM. GÖRÜŞEBİLMEK DİLEĞİYLE..

      VN:F [1.9.22_1171]
      Rating: 0 (from 8 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle