VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 5.7/10 (34 votes cast)

adem_oxygen2010

-Adem (Oxygen) 2010 Belçika,Hollanda / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Dram
Yönetmen: Hans Van Nuffel
Oyuncular: Stef Aerts,
Wouter Hendrickx, Marie Vinck
Süre: 1 saat 38dk

Ölümcül bir akciğer hastalığına sahip olan Tom, hastanede tedavi görürken tek ciğerle yaşayan Xavier ile tanışır. İkisi de hayattan zevk almaya devam eden ve hastalıklarını umursamayan kişilerdir. Tom aynı hastanede tedavi gören Eline adındaki kızla yakınlaşır, Xavier de kız arkadaşı ile olan ilişkisini yürütmeye çalışır. İki arkadaş da organ nakli için uygun donör beklemektedirler.

Avrupa Film Ödülleri sahibi olan ve aynı zorlukları paylaşan iki insanın paylaşımlarını konu alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN: TOZMİK, ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

Part 1

Part 2

Mail.ru HD

OK.ru HD

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 5.7/10 (34 votes cast)
Adem - Oxygen 2010 Film izle, 5.7 out of 10 based on 34 ratings


Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. Tozmik dedi ki:

    Benim için anlam ve önemi olan bu filmi Çevirdiği için Fügen Hanım’a ve Yayınladığı için Admin Önder’e Teşekkürlerimi Sunarım.Film hakkında şunu söyleyebilirim.çok fazla duygu sömürüsüne kaçmadan anlatmak istediğini anlatan ve hastalıkla başederken bile olsa yapmak istediklerimizi yapmaktan asla vazgeçmememiz gerektiği ile ilgili.yani Özgür ruhlu insanlar bu filmin verdiği mesajı mutlaka anlayacaklardır.Hayatımıza engel koyan şeyler olsa bile biz istediğimiz şekilde kendi kararlarımızı kendimiz vererek yola devam etmeliyiz diyor filmimiz.bu doğru bir fikirmidir bilemem.ama insan ömrünün zaten kısa süreli olduğunu düşünürsek ve bu insanların normal insanlardan bile daha az zamanlarının kaldığını düşünürsek çokta mantıksız bir fikir olmadığınıda söyleyebiliriz.Hastalıktan ziyade az kalan ömürlerinde kendilerine dikkat etmek yerine özgür olarak yaşamanın anlamı hakkında bir film.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 41 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle