my_straight_son

-My Straight Son / Azul y no tan rosa 2012 Venezüela,İspanya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.5/10
Tür: Dram
Yönetmen: Miguel Ferrari
Oyuncular: Guillermo García,
Ignacio Montes, Hilda Abrahamz
Süre: 1 saat 54dk

Genç ve başarılı bir fotoğrafçı olan Diego, abartılı moda dünyası içinde yaşamaktadır. Fakat trajik bir kaza sonucu partneri komaya girer. Onun oğluna bakmak zorunda kalan Diego onu istemeden de olsa eşcinsel babasına teslim eder. Her ikisi de bu ayrılıktan sonra kendi yollarını çizmeye çalışsa da, bu durum uzun sürmeyecektir.

Goya Ödülü sahibi olan Venezüela ve İspanya ortak yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.Toplam 11 Yorum Yapılmış.

 1. marjinal dedi ki:

  VİZYON FİLMİ İZLE SİTESİNE İLKLERE İMZA ATTIĞI İÇİN YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
  daha öncede buna benzer film hakkında yorum yazmıştım.
  ancak bir çok sataşmalara ve hakaretlere maruz kaldım.
  MUHTEŞEM ÖTESİ VE HOMOFOBİK DÜŞÜNCEYE SAHİP KİŞİLERİN MUTLAKA DERS ÇIKARMALARI VE İZLEMENMESİ GEREKEN BİR FİLM OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİM.
  heterosexüalite ve gay transların sevgi dolu dostlukları bir arada yaşadığı bir hikaye ele alınmış.aynı zamanda homofobiklerin düşünce tarzları…..hakaret ifadeleri içermeden kişiler izler yorum elbette yazabilirler.
  MODORÖTÖRDEN VEYA SAYIN ADMİNDEN,HAKARET EDEN EDEN KELİMELERİDE YER VERMEYECEĞİNİ İNANMAKTAYIM.
  ödül alması gereken bir latin amerika filmi…..
  çok duygulandım çok zamanda gözlerim doldu.
  bu film,gerçek bir hikayeden alınmış… ne idüğü belirsiz ve insanım diye ortalıkta dolaşan bu tarz vakalar marjinallere şiddet uygulayan….bir hayli fazla…..film insani değerlerlerle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

 2. ipekim dedi ki:

  Filmin konu özetinde yanlışlık var, sanırım çeviri hatası. Partneri komaya giren Diego, partnerinin değil, oğlunun annesinin çalışmaları nedeniyle kendi oğluna bakması gerekiyor.Bu süreçte yaşananlar, acılar, çözümler, tutunma çabaları, homofobiyle mücadele işlenmiş. Homofobinin bastırılmış eşcinsellikten kaynaklandığını unutmadan izlenmeli.

 3. ORHAN dedi ki:

  Sen ben o ,biz siz onlar.. Hepimiz renklerin bir parçasıyız. ALMADOVAR-a saygılar.

 4. nurisami dedi ki:

  Çok güzel duygusal bir film.Teşekkürler.

 5. filmkolik dedi ki:

  yıllardır iyi kalite film izlemeye çalıştım fakat bu filmde insanolduğumu yada etrafımda insan görünen çok sayıda kişiler gördüğümü farkettim mükemmel bir film

 6. sercan dedi ki:

  Önyargılarızını bir kenara bırakın. İnsanları anlamaya, onları olduğu gibi kabul etmeye ve dinlemeye çalışın… Sinema hayatımı güzelleştiriyor.. Teşekkürler vizyonfilmizle.net

 7. özdenyunus dedi ki:

  Yaşasın farklılıklar :)

 8. husnaz dedi ki:

  Film çok güzel. İnsanı içine çekmesi, doğallığı harikaydı. Özellikle müzikleri harikaydı. Oyuncular tam uymuş. Birçok arkadaşın da dile getirdiği gibi farklılıklara bakış açılarımızı gözden geçirmeliyiz. Evrensellik ilkelerini unutmadan. İnsan olmak ve yaşam haklarına saygı duymak gibi. Hiç kimse kimsenin istediği gibi olmak zorunda değildir. Teşekkürler.

 9. Carlos Buendia dedi ki:

  Film o kadar sahici ki, sanki şu an dünyanın o köşesinde bu olay yaşınıyor da bizde tanılık ediyoruz gibi sahici.

 10. Hadiye dedi ki:

  Bu ikisini de açamadım, başka bir sunucu daha ekleyebilir misiniz acaba sayın Admin?

  ADMİN: MERHABA, VİDEO ÇALIŞIYOR ASLINDA.. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR. İYİ SEYİRLER DİLERİM.

 11. Hadiye dedi ki:

  Teşekkürler Sayın Admin. Beceriksiz olan benim. Bir daha “VK açılmıyor” diye şikayette bulunmayacağım ve değerli vaktinizi almayacağım. Söz.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle