sounds_of_sand2006

-Rüzgar Kumları Kaldırırsa / Sounds of Sand (Si le vent soulève les sables) 2006 Belçika,Fransa / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.3/10
Tür: Dram
Yönetmen: Marion Hänsel
Oyuncular: Isaka Sawadogo,
Asma Nouman Aden, Carole Karemera
Süre: 1 saat 36dk

Kuraklık nedeniyle bütün insanlar güneye göç etmeye başlar. Fakat Afrikalı iki aile doğuya doğru gitmeyi tercih ederler. Bu bölge, dünyanın en ıssız ve çorak yerlerinden birisidir. Ailece aşmaları gereken çölde, rüzgar, güneş ve kumların arasındaki yaşam mücadelesi kolay olmayacaktır.

Romandan uyarlama olan ve tamamı çöl ortamında çekilmiş bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

Mail.ru HD

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

Odnok.ru HDToplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. hasan basri dedi ki:

    Bu filmi izlemeye yürek dayanmaz ,ben izledim hasta oldum,izlemeyin derim, neden derseniz, o kadar derdinizin yanında bir derdiniz daha olacak ,bu zavallı insancıklar ve İMİ sakın izlemeyin,e ADMİN dert sahibi ettin beni ,bu kadar kaliteli bir film yayınladığın için teşekkür ediyorum.

  2. ORHAN dedi ki:

    Saşha ile başladı….mükemmel görüntülerle devam eden bu yol filminin, tek handikapı Afrikalı oyuncuların fransızca konuşmalarıydı. İç acıtan sahnelerinde olduğu filmin, amacı Afrikaya dikkat çekmek istediğini belirten yönetmen, amacına nekadar ulaşabilmiştir , tartışılmaz bile, AFRİKA HALA AÇ. Siteye teşekkürler.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle