VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.5/10 (919 votes cast)

f_tipi_film

-F Tipi Film 2012 Türkiye / Yerli Film-

Yerli Puanı: 6.0/10
Tür: Dram
Yönetmen: Sırrı Süreyya Önder,
Ezel Akay, Barış Pirhasan
Oyuncular: Erkan Can,
Serkan Keskin, Fırat Tanış,
Bülent Emrah Parlak, Ezel Akay
Süre: 1 saat 55dk

F Tipi cezaevleri tartışmasına, Grup Yorum tarafından hayata geçirilen bu proje ile farklı açılardan yaklaşılıyor. ‘Hayata Dönüş’ operasyonu sırasında öldürülen insanların ve kalanların da F Tipi hapishanelere gönderildiği dönemi işleyen yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.5/10 (919 votes cast)
F Tipi Film izle, 7.5 out of 10 based on 919 ratings


Toplam 32 Yorum Yapılmış.

 1. tatliyesim dedi ki:

  İzledik iyi hoş da etkisinden nasıl kurtulacağız? Lokmalar nasıl geçecek boğazımızdan? Nasıl ahkam keseceğiz bundan böyle.
  Filme emeği geçen herkese teşekkürler.
  Admin’e, bizi bu filmle buluşturan vizyonfilmizle.net’e teşekkürler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 46 votes)
 2. Exorcism dedi ki:

  Film çok sert ya. Sonuçta film yönetmenin bakış açısı mahkumlara yönelik. Birde F tiplerinden önce cezaevlerinin yapısının filimini birisi çekse. Siyasi almış başını gitmiş Sağ örgütler bi ta sol örgütler bi tarafta terör suçluları bi tarafta Tabi o dönemde koğuş sistemi var oda tecrit vs vs yok bi koğuşta 100 kişi vs kalıyor. Adamlar ufak bir molotof atmadan terör suçlusu olarak giriyor 3 yıl ceza alıyor içerde kendi elleriyle yaptıkları görünümleri benzeri maddelerle bomba yapımından tut silah eğitimine kadar öğreniyor. Adamlar koğuşu esir almışlar. O dönemde teknoloji mi var detaylı arama yapamıyorsun. Adamlar koğuşlara silahina kadar sokmuşlar. Birde empati yaparak mantıken düşünssenize bu adamlara müdahale edeceksiniz hepisi örgüt bunların birisini tutsanız 99’u üzerinize saldırır. Tabiki bir insana en büyük işkence insanı yalnız bırakmak. Fakat diğer taraftan bu adam cezaevinden militan olarak çıkacaksa başkalarına zarar verecekse bırakın bu şekilde kalsın şahsi düşüncem.
  O yüzden film çok abartılmış. Ziyaretçiyi falan soymalar vs vs böyle birşey yok ya tamamen uydurma. Çoook şüphe duyulacak ta onuda memurlar aramaz polise verilir hastanede doktor kontrolü yapar :S açlık grevindeki adama zorla serum vermeler falan. Ölmek isteyen adam her halükarda öldürür kendisini. Sanki onlar melek içeride çalışanlar mahkum, kötü insan. ya birde ikibin bilmem kaç dönemli durumları günümüze uyarlamazlar mı sanki şuanda bu sistem var. Adamlar nerden tuttururum halkı nerden etkilerim nerden para kazanırım hesabına film yapmış. Masum halkta izliyor izliyor böyle filmleri ondan sonra görüyor ya bi görevliyi diyalog şu “cezaevindemi çalışıyon, dövüyomusunuz mahkumları” niye dövelim mahkumları cezayı devlet kesmiş zaten birde adamlara işkencemi yapalım. Kaç bin tane çalışan insan var yazıktır günahtır ya. :S İzlemeyin kardeşim sizde böyle filmler adamı deli ediyorlar..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 76 votes)
  • Yorumcu dedi ki:

   Exorcism sana tavsiyem bu konuyu biraz daha araştır. Göreceksinki siyasi şuçlulara uygulanan zülmü daha iyi anlayacaksın

   Eğer bu filmin para için yapıldıgını düşüyorsan yapacak bir şey bulamıyorum Bağımsız türkiye konserlerinde meydanlara 500 bin kişiyi toplayan bir örgüt para peşinde olsaydı eğer bu filme tenezzül etmezlerdi lütfen araştırmadan işkembeden idaalarda bulunma

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -1 (from 33 votes)
   • Exorcism dedi ki:

    Yorumcu konuyu çarptırma. Ben burda Hayata Dönüş Operasyonundan cezaevlerinin öncesini ve sonrasını belirttim. Bunun filme nasıl aktarıldığını anlattım. Tamamen çarpıtılmış bir konu var. Bir türk ve kendi açımdan bağımsız türkiye için yapılması gereken ne varza zaten yapılır. Savaşsa savaşa ölümse ölüme gidilir. ama emin ol o konserlere giden 500 bin kişi örgüt düzenliyor diye gitmemiştir. Araştır diyorsun zulüm diyorsunda bidefa cezaevlerini görmen lazım. Görmeden bilmeden duyduklarınla veya orda burda okuduğun yorumlarla zulüm yapıldığını söyleyemezsin. Eğerki zulüm varsa bildiğin birşey varsa bu devlette kanun var kanun koruyucusu var gidersin şikayetini yaparsın zulüm yapanda yaptıranda cezaevine girer. Zaten sen konuyu çarptırmışsın benim yaptığım yorumda ben film akışında ve gerçekte olanları anlattım. Hayata dönüş operasyonlarını zorunlu kılan yani f tiplerini zorunlu kılan nedenleri öğrenmek istiyosan F tiplerinden yapılmasından önce kaç tane görevli memur görevi başında şehit olmuş, operasyon yapılan cezaevlerinde yıl yıl kaç kez isyan veya isyana teşebbüs olmuş ve bu hayata dönüş operasyonundan sonra cezaevinin içinden çıkan silahlar aletler vs vs (adamlar tüpten roket yapmış koğuşun kapısını patlatmış o derece ) bunları araştır neden zorunlu kıldığını görürsün. Yani düşünsene eski koğuş sistemi devam ettiğini PKK lideri 100 kişilik bir odada yanındada 99 tane pkk lı var ne anlamı var o zaman cezaevinde bulunmasına adam her gün isyan çıkartır. O yüzden ileri görülmüş sistem uygulanmış. Ayrıca F tiplerinde filmde size yansıtılan olayların gerçek olmadığını benim önceki yorumumda anlattığım ziyaretçiyi soymalar zorla serum vermeler vs vs ceza infaz kurumlarının 5275 sayılı kanunda açık açık belirtilmiş orada ilk girişnden disiplininden, açlık grevinden günlük faaliyetlerden tut adamın yediği içtiği yattığı uyuduğuna kadar herşey açık ve net şekilde belirtilmiş. Hiç bir görevlide bir mahkuma zulüm yapmak istemez sonuçta o zulümü yaparsa yarın oda mahkum olabilir. Tabiki cezaevleri disiplin işidir insanları disipline etmeyi topluma yeniden kazandırmayı amaçlar. Asayişi bozan mahkumlar yasanın belirttiği şekilde zor kullanma hakkına sahiptir. Zor kullanma hakkıda dövme sövme değil kişinin yaptığı eylem neticesinde kişiyi etkisiz hale getirme. Çünkü cezaevlerinin her noktasında kamera mevcut hepsi birer delildir kimsede zulüm yapmaz.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 38 votes)
    • ulas ural dedi ki:

     exorcism ; ucuz bir devlet edebiyatı yapmışsın.bir kere bakış açın baştan yanlış o cezaevine giren insanların yuzde 90 ı düşünce suçlusudur.siyasi fikirlerinden dolayı cezaevine atılmış insanlardır.senin kafa anlayışın devletten farksız bu yüzden birey olarak bakamıyorsun meseleye.insanlar cezaevinde örgütleniyorsa bu senin yaşamış oldugun devletin ne kadar pislik oldugunu gösterir.insanlara nefes aldırmadıgını ,sürekli kontrol altında tuttugunu gösterir.tecavüz eden ,hırsızlık yapan binlerce suçlu sokakta gezerken sırf sol ya da sosyalist düşünceyi savunuyor diye insanları tutsak alıyorlar bu memlekette…bir de herşey kameraya alınıyor kimse böyle davranmaz ayağı çekmişsin…sırf bir f tipi cezaevinin duvarına bile yaklaşsan içeride ne biçim bir çığlık koptugunu duyarsın…boş konuşuyorsun
     altındaki bir diğer yoruma gelirsek ; hakan denen vatandaş adli suçluların kaldıgı f tipi ile siyasi tutukların kaldıgı f tipin birbirine karıştırma ..bir taraflar yemez siyasi tutukluların kaldığı yerde kalmaya ve şunu da unutma cezaevlerinde adli tutuklara yapılan muamele her zaman siyasilerden daha yumuşak olmuştur…

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +9 (from 29 votes)
 3. emre dedi ki:

  beklentimi ne yazık ki karşılamadı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 13 votes)
 4. Master Talebesi dedi ki:

  Bu filmi size mail attığımda istemiştim. Bulur bulmaz ekleyeceğinizi söylemiştiniz. Çok sevindim çok teşekkür ederim :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 9 votes)
 5. Şuayyip dedi ki:

  F tipi cezaevleri, mahkumları tek başlarına bırakma ve tecrit etme fikrine dayanır,tipik ingiliz siyaseti “Böl ve yönet” uygulamasıdır..
  Asıl F tipi uygulamalar ise yaşadığımız hayattadır..”Böl ve yönet” siyaseti öyle bir uygulanır ki farkına bile varamaz çoğu insan…Üç kuruş maaşa devlete memur olmuş insanların bazıları kendini devlet sanır,Bir-iki yasa maddesi belleyen gariban gardiyan kendini devletin arkasındaki hakim sınıfların üyesi sanır..”Böl ve yönet” siyasetini devlet muhaliflere tüm şiddeti ile uygularken ..O ülkeye ve o ülkenin insanlarına öyle bir “Böl ve yönet” uygularlar ki..Sen; müslümanlığı kimselere bırakmazken ,Bakara ile makara yapanları ,ayakkabı kutusuna milyonları dolduranları ,ablak bi iranlı kara paracının önüne yatan içişleri bakanını alkışlarken buluverirsin kendini ..Yıllarca ezilen kürtlerin haklarını savunuyoruz derken bir anda “biji serok Obama” diye bağırırken buluverirsin kendini..

  Kısacası F tipi sadece cezaevleri değil,bu coğrafyanın yaşam şekli olmuştur ve maalesef Nazım Usta nın ; ” Koyun gibisin kardeşim, gocuklu celep kaldırınca sopasını sürüye katılıverirsin hemen ve âdeta mağrur, koşarsın salhaneye.Dünyanın en tuhaf mahlukusun yani, hani şu derya içre olup deryayı bilmiyen balıktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. ” dediği gibidir..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 12 votes)
 6. cezaevi dedi ki:

  Cezaevi bir suçlunun giydiği hükümü tamamlaması için kalacağı bir ortamdır. Kimse suçsuz yere yatmaz. ‘Exorcism’in yazdığı gibi 18 yaşında sempatizan giren 21’inde militan olarak ve terör eğitimi alarak çıkardı. Taaa ki 2000 yılı Aralık ayına kadar. Yaptıkları ‘açlık grevi’ asla ‘oruç’ denmemesi gereken bir kandırmacadan ibaretti. Çünkü şekerli su, tuzlu ayran ve sigara içerek açlık grevi yaparlardı. Cezaevinde sözde ceza çekenlerin iaşeleri, yakacağı, elektriği, suyu, giyeceği sizlerin vergisi ile karşılanırdı (ki hala karşılanıyor)
  F tipi çözüm mü? Bence pek değil.
  Çözüm cezaevine girenlerin çalıştırılması ve ekonomiye kazandırılmasıdır.
  Daha da iyi çözüm cezaevine girenlerin suç işlemeden önce eğitilmesidir.
  Filme gelecek olursak vasat altı bir film. Çok vakti olan veya cezaevine girmiş-çıkmış kişilerin izlemesini öneririm.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 19 votes)
  • murAT dedi ki:

   KÖLELEŞTİRME SİSTEMİ EKONOMİYE KAZANDIRMA ÇOK KOMİK Bİ LAF…

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 7. hakan dedi ki:

  ADLİ OLARAK e tipi ve f tipinde yatmış biri olarak yazıyorum..eğer f tipleri açılmasaydı emin olun kundagınızdaki bebeklere hala mermi atıyor olurlardı..bu adamlar içeride öyle örgütleniyolarki aklınız şaşar..YUMURTADAN BOMBA yapıyolardı desem hanginiz inanır? bunların yüzünden e tiplerinde yumurtayı yasakladılar herkes kendi yemeğini ocakalrda yapardı bunların yüzündne tüpleri kaldırdılar..idarenin verdiği yemeklerin içinde fare pislikleri olurdu..! ama f tiplerindeki yemeği lokontada yiyemezsiniz..e tipinde hastalandıgınızda 1 hafta beklesiniz ama f tiplerinde en kral şekilde muayane ediyolar.öyle mesajlar veriyolarki sanki bi tek bunlara kötü davranılmış gibi bu ülkede mhpliside sağcısıda işkenceler gördü..eğer bi cezaevinin filmi çekilecekse 1Cİ SINIF ASKERİ CEZAEVİ ŞİRİNYERİN FİLMİNİ ÇEKSİNLEr..her allahın günü işkence var öyle açlıktan ölmüyolar..DAYAKTAN ölenler var ve bu işkenceler duydugum kadarıyla hala devam ediyor..googleden şirinyer cezaevi diye araştırabilirsiniz..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 22 votes)
 8. memet dedi ki:

  sinemaya gidip izlemediğim için pişman oldum.herkesin eline sağlık…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 13 votes)
 9. genosse dedi ki:

  yüregim sizladi..düsünen insanlar tecritte ,,göbegini kasiyan insanlarin iktidari belirledigi bir toplumda yasiyoruz…hala kimsenin sucsuz yere yatmadigini düsünen bir toplumda yasiyoruz….tek yol devrim tek yol sosyalizm..bu aada film on numara Sirri yoldasa bin selam..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 23 votes)
 10. ORHAN dedi ki:

  Farklı yönetimlerden oluşturulan F TİPİ maalesef, inandırıcılıktan uzak, sankitanıtım amaçlı bir F TİPİ nedir kolajına dönüşmüş. Draması yok görsellik yok. Politik amaçlı yapılmış HUNGER-AÇLIK filmide benzer cezaevi özellikler taşıyan unutulmaz bir filmdi. F tipi direnişleri dileyimki HEDEFİNE ULAŞIR.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 11 votes)
 11. TGT dedi ki:

  Yıllanmış şeyleri konuşan boş ve saçma siyaset muhabbetine doymayan insanlarımız ne kadar çok ya. Birbirine karşıt görüş anlayışsız ve saygısız insanlar topluluğu. Bence gereksiz bir film olmuş insanların yarasını deşmeye gerek yok. Hoş buradan prim çıkarıp ekmek yiyenler de var. Her zaman derim herkesle kardeş olacağına keşke NE MUTLU TÜRKÜM diyene demekten utanmasaydı insanlar. Keşke her sol görüşlü Atatürk milliyetçiliği safında solculuk yapabilseydi ama şimdi ilkelerini bile yaşatamıyoruz. Ha şu sosyalistler var bir de amerikanın uydurduğu zafer işaretini kullanan adidas giyen starbaksta takılan sosyalistler onlara sadece gülüyorum :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 21 votes)
 12. eftelya dedi ki:

  Exorcism sen ve senin gibiler ne anlar bu yaşanan olaylardan dramlardan acılardan! Hemen git bi TAYAD lı anaların yanına sana anlatsınlar. Bu ülkenin gerçeklerini çarptırmaya çalışacagınıza biraz saygı duyun. Ayıptır! Sizin gibi zihniyetler yüzünden herdaim ülkemizde demokrasi var dimi? görüyoruz! Dünde vardınız hala varsınız ! Bu tavırlarınız bu cahiliyetiniz bitmediği sürece bu topraklarda sizlere inat çoğalan,izlediğin gibi insanlar hep varolucaklar!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 13 votes)
 13. polat dedi ki:

  İçinde çocuklar varken ,okul yakan mahkumların kötü cezaevi koşullarını anlatan başyapıt .
  İçinde yolcular varken , belediye otobüsü yakan mahkumların kötü cezaevi koşullarını anlatan başyapıt.
  içinde bebek varken, arabaya molotof atan mahkumların kötü cezaevi koşullarını anlatan başyapıt .
  içinde aile varken , lojmana roket atan mahkumların kötü cezaevi koşullarını anlatan başyapıt.
  …Sırrı Süreyya-ya göre hepsi melek , hepsi Gader mahkümü .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 27 votes)
 14. piwi dedi ki:

  herkes istedigi uzgurluge sahip olsaydi,su anda huzurlu ve mutlu bisekilde yasadiniz ne eviniz nede aileniz olurdu. O yuzden benim dusuncem herkes dun ya duzenini korumak icin bazi bedeller oder

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 15. Exorcismm dedi ki:

  Yaw arkadaşım bu bir film. Ekonomik kazanç sağlanmış bir film. Şuanda yazdığım ve sizin okuduğunuz platform ise filmi izleyip film hakkındaki düşüncelerimizi paylaştığımız bi yer. Şimdi, yazdığım yorumlarım gördüğüm yaşadığım olayları anlattım. F tipinin duvarlarını geçtim, odalarının içerisinde de bulundum. Siyasi fikirlerin var ise veya düşüncelerini tartışmak istiyorsan burası doğru bir yer değil muhattabında ben değilim. Eğer ki cezaevinde kaldın bu çığlıkları veya filimde bahsedilen konuları yaşadıysan bizimle paylaş bende bileyim. Ama ne bileyim sen öyle farklı bir ülkeden sırf görüşünle ilgili ve aynı görüşte bulunduğun insanları desteklemek amacıyla “SENİN YAŞAMIŞ OLDUĞUN DEVLET” diyorsan ki düşüncem farklı bir devletin vatandaşısısın BU BENİM DEVLETİMİ VE BENİM DEVLETİMİN VATANDAŞLARINI İLGİLENDİRİR. dışarıdan yorum yapma. Ha benim yaptığım yorumda kanun maddesine kadar yazdım eğer gördüysen ve anlattığım çoğu olay basında ve internette mevcut araştırarakda görebilirsin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 16. dersim dedi ki:

  bu ülkede kanunlar araç ve amaç için çıkarılır. Amaç paraysa kanun çıkarılır, amaç insanları susturmaksa kanun çıkarılır ,amaç faili meçhul ise kanun çıkarılır. Düşünen ,sorgulayan ,yazan ,çizen herkes suçlu sayılır iktidarlar ve politikacılar bu insanları susturmak için ellerinden ne gelirse onu yaparlar bu ülkede kanun yok: bu ülkede din var siyaset var yalan var banka hortumlama var insanları diri diri yakma var işkence var birde yalanlara inanan ve başkalarını söylediğini yapan yalanlarla kurulu mantıksızca düşünen, araştırmayan sorgulamayan korkak insanlar var ( koyun sürüsü var). Sözde türk olan arkadaşlar yada kendini türk sanan arkadaşlar yaşamadınız diye bu yaşananları görmezden gelip kendinizi kör sağır dilsiz ederseniz bir gün sizinde başınıza gelebilir yada bi yakınınızın AMA KENDİNİ TÜRK ZANNEDEN ARKADAŞLARIN FELSEFESİ BELİ: YA DİYECEK bana dokunmayan yılan bin yaşasın yada boş konuşup play back yapmaya devam edecekler,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
  • ss dedi ki:

   Gözünün önündekini görmeyen dersimciler hatayı hiç bir zaman kendilerinde aramazlar.Suçluyacak herzaman birileri vardır. Sor kendine ben nekadar suçluyum nekdar vicdanlıyım…

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +2 (from 2 votes)
 17. isimsiz dedi ki:

  filler ve çimenler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 18. taxis dedi ki:

  şimdiye kadar gördüğüm en ..ktan film. sakın izlemeyin.
  bişman olursunuz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 19. Adanalı dedi ki:

  izemeye değmez bebek katilinin avukatlıuğını yapan zat tan nasıl bir film beklenirki?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 20. orcunbey dedi ki:

  Tek dileğim Hiç bir insan bu Film de yaŞananları Yaşamasın özgür adeletli ve güven içinde yaşamamızı isterim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 21. sürü_sülügü dedi ki:

  sirri denen dümbük bilsinki suc islemyenler ceza cekmez.yillardir pkk yedestek verdin onbinlerce insan öldü akilli ol alklini basina al

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 22. cirli dedi ki:

  beklentilerimin altinda o donem bu kadar iiii gecmemistir diye dusunuyom ……….yaniliyormuyum………… bence bos

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 23. kürt federal devleti dedi ki:

  ellinize saglık daha bunun konusunu bır kacgun once arkadaslarla tartıstık benı ceza evı filmleri hep yaralar f tipine karşı cıkanlar sadece devrimcilermiydi evet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 24. KARATAŞ dedi ki:

  İLK KEZ BİR FİLMİ EMPATİ KURARAK İZLEDİM……EMEĞİNİZE SAĞLIK……….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 25. Kürt dedi ki:

  sanki oraya girenler sütten çıkmış ak kaşık oraya giren insanlar benim vatanıma silah sıkan cocuk katilleri vatanı bölen ermeni veya amerikan,İsrail bölücülerin bazı kıt akıllılar da inanıyor bende bir kürdüm ama bunların ne Kürtlere alakası var nede vatanla bunlar anca devletim okul yapar okulu yıkar devlet yol yapar yolu bozarlar askerliğini yapmakta olan kürt delikanlıları öldürürler abdullah Öcalanın nerden geldiğini soyunu araştırsınlar daha düne kadar bebek katilleri bugün siyasete atlamış kendilerini bukalemun gibi gizleyen ermeni tohumları yazık diyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 26. MAHKUM dedi ki:

  Exorcism İSİMLİ Faşist ne Konuşuyor bilip bilmeden. 11 Yılım ceza evlerinde gecti adli suclu olarak türkiyenin hemen hemen bir Çok İlindede hükümlü olarak yattım Bunların başında eski bayrampaşa sağmacılar. ve eski metris geliyor Exorcism isimli faşist abartmışlar diyor flimi para için sonucta diyor Hayvan flimin eksiği var fazlası yok ve hepsi tamamen gercek.. NEYMİŞ EFENDİM ZİYARETCİYİ ARAMA İÇİN SOYMUYORLARMIŞ ŞÜPELENİRLERESE KARAKOLA GÖTÜRÜYORLARMIŞ : ) Davarr atıyor işte laf olsun torba dolsun diye..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle