lilting

-Sevgilinin Ardından / Lilting 2014 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.1/10
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Hong Khaou
Oyuncular: Pei-pei Cheng,
Ben Whishaw, Andrew Leung
Süre: 1 saat 26dakika

Londra’da yaşayan Kamboçyalı bir kadın, oğlunun ani ölümüyle yıkılır ve hayattayken tanıyamadığı çocuğunu, kaybettikten sonra tanımaya karar verir. Kadın, oğlunu anlamak için çıktığı bu yolculukta, oğlunun geçmişte güçlü hisler paylaştığı eski bir arkadaşı ortaya çıkar. Aynı dili konuşmasalar da, yaslarının üstesinden gelmek için birbirlerine yardım etmeye başlarlar.

Sundance Film Festivali ödülü kazanmış olan ve eşcinsel oğlunun geçmişini araştıran bir kadının çabalarını anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.Toplam 10 Yorum Yapılmış.

 1. ORHAN dedi ki:

  Bir anne ve iki arkadaş..Ayrı duygularla sevgi..ve dostlukla betimlenmiş ,sade samimi abartmadan anlatılmış görüntülerle izlenesi bir sinema. Siteye teşekkürler.

 2. cceren dedi ki:

  admin tamam anladık defalarca kez kendini afişe ettin kendin gibi oğlanlardan hoşlanıyorsun ve imkanın olsa başbaşa yalnız kaldığında erkek erkeğe sevişmek istiyorsun ama yeter cidden yeter kabak tadı verdi senin bu gaysel film paylaşımların.

  • ORHAN dedi ki:

   Mavi Güzel Renktir. Bu sitenin güzel filmlerinden. İzlemenizi…….

  • senemmmm dedi ki:

   Cceren… isteyen izler isteyen izlemez.. hosuna gitmiyosa yuzlerce film var bu sayfada onlari izle.. madem homofobiksin niye gay filmi izliyosun kizim sen? aslinda sen homofobik diilsin sadece asiri derecede bir abazasin.. hadi bakiim.

 3. androjen dedi ki:

  sana ne ablacım insanların kiminle sevişmek istediği. Sana mı kaldı milletin apış arasının derdi.Ülkemizde ki ataerkillikle gaza getirilmiş çapsız erkek sürüsünü anlıyorum da , kadınların bu ataerkilliğini anlamıyorum.

 4. cceren dedi ki:

  bana mı ne?
  sizin yüzünüzden kadınlar sevişecek erkek bulamıyor artık hepsi gay olmuş bana neymiş ayrıca bu söylediklerin hiç hoş değil apış mapış.

 5. Semra dedi ki:

  Naif güzel bir film anne oğul ilişkisi, yaşlılık, yabancılık, yalnızlık hepsini harmanlamış ağır tempolu ama hüzünlü izleyin…

 6. lord dedi ki:

  Ccren acinasi haline çok üzüldüm. Hem demek ki erkeklerin dikkatini cekemeyecek kadar yoksun birisin. Sen ve senin gibiler yüzünden bu ülke bu halde. En olmadı git kendini at bir yerden.

 7. ef dedi ki:

  Lütfen ama lütfen sizin gieffrabi olmayanlara saygısızlık yapmayın. Bu dünyada inananda var inanmayan da eşcinsel de var heteroseksuel de. Hiçbir insan sizin gibi olmak zorunda değil ama saygı duymak zorunda. Her türde filmler görmek istiyorum. Lütfen daha fazla eşcinsel türde filmler görmek isterim.

 8. Transcat dedi ki:

  Film hakkında kötü yorum yapacaklar ve gerçekten duygusal açıdan bakamayanlar bakma yoksunu olanlar şuan şu dakika şurayı terkedebilirler. Film gerçekten ağır işliyor ve duygusallık içeriyor anlamaya çalışıyorsunuz sonunu düşünmüyorsunuz sadece izliyorsunuz vaktiniz varsa oturup izlemenizi ve özümsemenizi tavsiye ederiz

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle