VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.9/10 (143 votes cast)

-Persepolis 2007 ABD,Fransa / Türkçe DUBLAJ-

IMDB Puanı:8.0/10
Tür: Biyografi, Tarih,
Animasyon, Dram

Yönetmen: Marjane Satrapi, Vincent Paronnaud
Oyuncular: Sean Penn,
Catherine Deneuve, Gena Rowlands
Süre: 1 saat 35 dk

İran Şah yönetimi yıkılmaya yüz tutmuştur ve artık yapılacak devrim, insanların boyunduruk altından kurtulmasını sağlayacaktır.. Bu gözle bakılan bir yeni yönetime, Molla’lar talip olur ve Fransa’dan İran’a geri dönen Humeyni bu rejimin öncüsü olur.. Bu dönem içinde ailesiyle birlikte yaşayan küçük Marjane ve etrafındaki herkes sokaklara dökülerek, özgürlüklerine kavuştukları için sevinç çığlıkları atacaktır.. Ancak zaman geçtikçe durumun böyle olmadığı ve Dünya tarihinin en baskıcı rejiminin İran topraklarında yeşereceği anlaşılmaya başlanır.

Dünya tarihinde çok önemli bir değişimin anlatıldığı film, İran tarihi içinde devrim günleri sırasında yaşayan bir çocuğun gözünden Çizgi-Animasyon olarak bizlere aktarılıyor.. Büyük bir medeniyetin, din kisvesi altında nasıl yok edilmeye çalışıldığı gerçeğini gösteren filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

Mail.ru HD
[pois-player]http://video.mail.ru/mail/vizyonfilmizle/_myvideo/7294.html[/pois-player]

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FireDrive

FIREDRIVE (eski putlocker) SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.9/10 (143 votes cast)
Persepolis Türkçe Dublaj izle, 6.9 out of 10 based on 143 ratings


Toplam 25 Yorum Yapılmış.

 1. papatya dedi ki:

  Türkiye’nin gerçek gelişmişlikten, kültürden uzaklaşarak son 10 yılda geldiği yeri göreceksiniz bu filmde ve gelecekte daha da fazla neler olabilir ona şahit olacaksınız. Şu replik çok iyiydi kültür ve toplum sorumlusu ve müdürü yapılmış adamı görünce kızımızın söylediği şey aynen bugün KPSS gibi devlet kadrolu işlerde görebileceğiniz bir olay . Ne diyordu “Bu adam (asıp kesip birsürü karar veren bir tip) bizim apartmanda kapıcıydı, yerleri silerdi şimdi böyle bir kurumda müdür mü olmuş gibi bir serzeniş. O kısmı hiç unutamadım ve bugünümüzü çok açık gösteren bir film, içi boşaltılmış, kültürsüz bir toplum. Olay kapıcıların küçümsenmesi değil, kayırmacılık ve benim adamımcılık, torpilcilik, her işini gördürebileceğin tiplerin el üstünde tutulması, okumuş, ilim irfan sahibi gerçek değerlerin bunlar münafıktır, dine karşıdır, bunlar Allahsız kitapsızdır, okumuş ama adam olamamış diye ötelenmesi iş bile verilmemesi durumudur bu filmde görülen. Tabi özellikle kadınların ezilme çabasıdır. Türkiye’nin gitgide neden kültürden, güzel düşüncelerden, sanattan, bilimden uzaklaştığını göreceksiniz bu filmde… Bunlar siyaset değil gerçekler ve beyinler yıkanmaya devam ediliyor, içleri boşaltılıyor halihazırda…. O arada da gerçek aslan payını alan , kapan peşkeş çeken götürüyor topluma dağıtmak yerine…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +29 (from 47 votes)
  • emre dedi ki:

   kapıcı değil apartman görevlisi

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -11 (from 17 votes)
  • Lolan'lı dedi ki:

   Papatya adıyla yazan hanım kardeşim Türkiye gerçeklerini dile getirmişsin
   teşekkür ediyorum.
   Maalesef dejenere olmuş ve yozlaşmış bir topluma dönüştük bırakın birbirimizi anlamayı, artık birbirimizi dinlemeye tahammülümüz bile yok.
   Zaten istenilende tam bu idi, çünkü birbirimizi dinlersek bir gün mutlaka anlar ve bir ortak noktada buluşuruz.
   Saygılarımla

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +8 (from 12 votes)
 2. heraloves dedi ki:

  Ben de sana katiliyorum Papatya, Turkiye’yi Ataturk gerceginden soyutluyorlar ve birgun Ataturk’e laf soylemek de serbest olacak, kucukler yuceltilip buyukler asagilanacak, arka sokaklardan gelmis bir adam Cumhurbasini tahtina oturtulacak ve bunu yapanlarin icin ilim alim bilenlerin oylari da olacak— Ben bir kadin olarak gordugum en onemli seylerden biri de artik Nisantasi’nda bile kiyafet almaya kalksan bir yerini kapatmislar, bir yeri dekolte olsa , diger kismi cok kapali– neden soruyorum magazaya elbiselere de yansiyor diyor, acilmak degil marifet tabii ama; yavas yavas her seye yansiyacak, ogretmenlerin beyinleri de daralacak, kapanmayan ogretmene kapali ogretmenler kotu bakacaklar, DIN VE DEVLET isleri biribirine tamamen karisacak; su kucumsedigimiz, ulkemize gelir gelmez sacinda ortuyu atan asagiladigimiz Iran’dan daha vahim bir alacagiz— umarim oyle olmaz; bir Ataturk daha gelemeyinceye kadar geriye dogru gidecegiz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +20 (from 34 votes)
  • alanyalı yusuf dedi ki:

   “arka sokaklardan gelmiş bir adam gelip Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacak…”
   YAHU BU NASIL BİR ELEŞTİRİDİR… Bu nasıl bir mantıktır, bu nasıl bir yaklaşımdır..
   Bu nasıl faşit bir düşüncedir.. Bu nasıl bir ayırımcılıktır böyle?
   Şimdi siz kalkıp başka bir platforma DEMOKRASİ nutukları da atarsınız değil mi?
   Bu ülkenin, halk tarafından seçilmiş bir insanını böylesine ötekileştirmek?!
   Sizin Demokrasiden anladığınız nedir allah aşkına?
   Anladığım kadarı ile sizin anladığınız tek yönetim şekli DİKTA YÖNETİMİ!

   Ayrıca her kim olursa olsun, bir insanı “koruma kanunu” ile korumaya kalkmanın da mantığını biri izah edebirmi bana?
   Yahu bir insan seviliyorsa zaten sevilir.. İyi şeyler yapmışsa sevilmemesi mümkün değil.. Onu yasalarla korumaya kalkmanın gereği yoktur.. Zaten koruyamazsınız da..
   Fakat ne kadar anlatmaya çalışırsam çalışayım, sizin gibi insanların bunu anlamasına imkan yoktur..

   Selamlar

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -20 (from 46 votes)
   • papatya dedi ki:

    Olayı demokrasi konusuna çekmişsiniz bir de Cumhurbaşkanlığı konusuna. Ama filmdeki ve benim anlattığım konu o değil. KADROCULUK denilen hastalıklı durumdur. Kadroculuk sonucu artık Kpss sınavları yalan oldu her kurum kendi adamını alacak. Yine filmde kapıcıyı kültür bakanı gibi birşey yapmışlardı, o da güç elimde herkesin kafasını ezeyim en başta okumuşların diye yapacağını yapıyordu, insan avı yapıyorlardı resmen, tıpkı bugün Türkiye’de yaşadıklarımız gibi…

    Şimdi sorarım size Kültürle uzaktan yakından alakası olmayan bir tipin, hiçbir diplomalı yeterliliği olmayan bir tipin donanım gerektiren bir mevkiiye sırf “BU BİZDEN kafasıyla getirilmesi nedir. Benim yaptığım yorumu anlamamışsınız ama anlamamanız normal çünkü içi boşaltılmış eğitimler sonucu bir eğitimsizler ordusu yetişti ve tek adama biat etmiş, o adam ne yaparsa yapsın onu savunan gözleri kör edilmiş bir topluluk. Tabii ki cevabi yorumunuz da böyle olacak. Benim yorumum kesinlikle “ELİT OLANLAR HALKIN ÜST TABAKASI OLSUN TAVRI DEĞİLDİR. Ama insanların kültür seviyesinin bu kadar yozlaştırılması, bu kadar koyun mantalitesine sahip insan yaratılması çok çok yazık.Ben isterim ki gerçek okumuşluk oranları, kültürel toplum olma oranı o kadar çok artsın ki bunları konuşmayalım. İçi boş, öğretmeni gelmeyen dışarıdan aktarmalı prof. ların ayda bir geldiği üniversitelerden mezunlar olmasın, üniversite eğitimleri dişçilik, hukuk fakülteleri gibi özel üniversitelere verilmesin ki zengin çocukları ile fakir çocukları fırsat eşitliği yakalasın, zengin bastırıyor parayı çocuğunu en lüks okulda okutuyor sonra onun ofisini de muayenehanesini de en lüksünden açıyor. Fakir ise zar zor uyduruk lise eğitimi modelinden sonra sıkı kan ter içinde bir çalışmayla kazandığı devlet üniversitesini bitirince bu zenginlerin muayenehaneleriyle ve emeksiz işleriyle mücadele etmek zorunda kalıyor bitirdiği okullar hiçbir halta yaramıyor bunları görün….. Bunun gibi onlarca konu, yozlaşmışlık….

    Bugünlerde o kadar eğitimsiz ve eğitimsizlikten nemalanan insan var ki etrafımda duyduğum cümleler şunlar “Okuyanları da görüyoruz, okumuş ama adam olamamış vs. vs.” Yani özellikle doğru düzgün üniversite bitirmiş tiplere bir cephelenme söz konusu ve bu insanlar asla devlet kadrolarında düzgün yerlere getirilmiyorlar. Hak ettiğini alabilmek diye birşey vardır işte hakettiğini alamıyorsan, diploman yüksek lisansın bir ceza gibi ise bu ülkenin işleyişinde bir hata vardır demektir. Tüccar zihniyetli insanlarca yönetilen bir ülkeden hayır gelmez nitekim o zihniyetler halkını da bir mal gibi görür ve farklı platformlarda, farklı anlamlarda insanını da satarlar. Bir düşünün biz neden en pahalı benzini kullanan ülkeyiz ve neden yurt dışından gelen araçlarda her tür elektronikte bir Avrupalının asla ödemediği fiyatları ödüyoruz. Bir araç üretildiği ülkede hadi 10 lira olsun buna gümrük vergisi vb. kat 15 liraya sat ama yooook biz tam da sömürülecek kanı kurutulacak bir halk olduğumuz ve başımızdakiler de bu işlemleri güzelce ayarladıkları için 15 liralık aracı 50 liraya 100 liraya almak zorunda bırakılırız. Her türlü sömürülmenizi sağlayan adamlara verdiğiniz primler inanılmaz…

    Bugün ezilenler okumuş kesimdir bunu görün derim ve bunu çöpçü cumhurbaşkanı olamaz mı saplantınızla karşılamayın. Zira Cumhurbaşkanı olmak için bir yüksek okul bitirme şartı kanunen var zaten. Olayı siyasi boyuta getiren siz oldunuz bu yorumunuzla. Yoksa filmde bahsedilen din veya diktatörlük her çeşit yobazlık içeren omurgasız hükümetlerin, çıkar kavgası güden hükümetlerin nasıl yozlaşmalar getirdiğidir. Şimdi müsaadenizle ilkokulu bitirememiş ve Türkçeyi zor konuşan bir kişi de Kültür Bakanı olamasın bu elitistlik değildir hakkaniyettir. Cumhurbaşkanlığı olayı ise apayrı bir mevzudur olayı çarpıtmayın, şalvarlı takkeli zihniyetler modern takım elbise giymekle modern olmadığı gibi konuşmayı bilmeyen bir adamdan da kültür bakanı vb. olmaz, bugün İstanbul kıro doldu Beyoğlunda yürüyemezsiniz bir de Arap doldu Türk insanı barınamıyor bunların yanında bakınız ve bunun sebeplerini düşününüz. Daha ben iş bulamıyorken başbakan Suriyelileri kaçak göcek sokup kamplardan şehirlere salıp ucuz işgücü ortamı yaratıyorsa Türk insanını değil sadece kendini düşünüyor derim…

    Sonuçta filmdeki gibi dinden nemalanan bir yönetim şekliyle birlikte, bugün din de bu tüccar zihniyetlilerin bir aracıdır sadece o yüzden onların anladığı din kültürü bol dolar işaretlidir ve saygı duyulmayacak cinstendir….Bunları görüp de herşeye biat etmemeniz, bu adamların herşeyini onaylamamanız dileğimle…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +17 (from 39 votes)
    • #Griff dedi ki:

     o cevabı sana yazmamış sen ne müdahele ediyon

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: -17 (from 21 votes)
     • papatya dedi ki:

      Bir kere senin cümle demeye bin şahit isteyen cümlenin sonundaki “yon” eki ne çeşit olduğunun belirteci. Bana cevap vermesi şart değil, görüş farkı bana bu cevabı verdirten. Sen önce Türkçeni bir düzelt öyle gel, sonra eleştiri yapmaya uğraş, yapabilirsen tabi…:)

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +19 (from 25 votes)
     • Kefren dedi ki:

      Hayırdır avukat kadrosu boştuda senide oraya mı atadılar? Kimin neye cevap verebileceğine karar verdiğine göre hakimde yapmışlardır seni

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: -2 (from 16 votes)
    • warm-man dedi ki:

     Arkadaslar biz zaten toplum olarak karakter yoksunuyuz.Bu yüzdende basimiza bunlar geliyor bu % 50 olarak adlandirilan kesim ALANYALI yusuf yusfun dedigi gibi; sehrin arka sokaklareindan gelmis,ise baslarken parmagindaki altin yüzügü gösterip baska mal varliginin olmadigini söyleyen ve simdi oglunun 10 adet gemisi karisinin üzerine kayitli 8 hastahane aileye ait 15 konut ve daha cok cok cookkk malvarligi olan bu Zat´i hala savunuyorsak buradan toplumun karakterinide anlariz.

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: -1 (from 3 votes)
   • akın dedi ki:

    koruma kanunu sadece atatürk içinde yok dini değerler konusunda da kurallar var.filmi izledinmi bilmiyorum ama cidden müthiş bir eleştirel bir film.bugün tübitakın başına park ve bahçelerden getirilen bir insan kurumun müdürü yapılıyorsa.kusura bakma bu ülkede diktatörlük vardır.cumhurbaşkanlığı seçimlerde sayın erdoğan 2750 saat gösterilmiş muhalefetin adayları ise toplam yanına bile yaklaşamadılar.toplamı diyorum.bugün ana akım medya resmen iktidarın kontrolünde modern zamanların diktatörlüğü böyle bişey.bugün terörist köpekler resmen el üstünde tutuluyor af çıkarmak için iktidar fırsat kolluyor.anlı şanlı trt de pkk ya terörist örgüt denilmiyor.bugün bu ülkede 1,2 milyon suriyeli başı boş biçimde ülkemin sınırları içerisinde ikamet ediyor.artı 2 milyonun üstünde kaçak insan yaşıyor bu ülkede suriyelilerin dışında.ülke yol geçen hanına dönmüş sen burda gelmiş iktidarı savunuyorsun.daha dün bir asteğmen şehit edildi senin sevdiğin iktidardan ses çıkmadı.almanya ülkemi dinliyor senin iktidarından ses çıkmıyor.ışid denen terör örgütü ülkemi tehdit ediyor senin iktidarından ses çıkmıyor.sahi 49 rehine ne oldu.israille kavga ediyor gibi duruyor ama kürt petrolünü israile taşıyor ondan sonra sahte gözyaşları döküyor zavallı filistinliler için.bak bakalım burası özgür bir ülke olsa özgür bir medya olacak o zaman ak parti iktidarda kalırmı acaba.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +18 (from 24 votes)
    • papatya dedi ki:

     % 100 katılıyorum “Akın” bu söylediklerine duyarsız öyle boş beleş yaşayan insanlar var ki satıldıklarının farkında değiller. Kesinlikle özgür medyası ve insan hakları olmayan bir 3. dünya ülkesi bile olmayan tuhaf bir ülkedeyiz şu anda. Atatürk’ü yerin dibine sokmaya çalışıp karalamaktan başka işi olmayan şalvarlı takkeli zihniyetin satışları bunlar. Allahtan sen ve benzeri insanlar var ama gün olacak devran dönecek, tarihte hep gördüğümüz gibi. Sansür heryerde, baskı heryerde adalet sisteminden bir insan olarak bunu hep görüyorum. % 100 fikirlerine katılıyorum.

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +11 (from 15 votes)
    • hilal dedi ki:

     Tübitak un başkanı konusunda yanlisiniz var

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: +2 (from 2 votes)
   • Atatürk’ü koruma kanunu ile korumak değil zaten önemli olan, onu ancak tarih okuyup bilenler kendiliğinden takdir eder. Bilinçsiz, şeriat gazeteleriyle yoğrulmuş siyasi amaçlı yerlerden okuyanlar ise Atatürk’te kim diyebilir tıpkı senin gibi. Bunun başlıca sebebi de yetersiz içi boş eğitimdir. Atatürk bu ülkenin kurucusudur ve 7 cihan saldırısından kurtarmış kişidir. Bugünkü iktidarlar gibi sallamasyon tehditlerle içi boş tehditlerle aptalları uyutan değil gerçek icraatçıdır.

    Bu arada Cumhurbaşkanı olabilme şartları Anayasa’da yazıyor bakarsanız mutlaka o mevkiiye liyakat gereği yüksek okul mezunu olması gerekiyor, yani çoban veya kapıcı ajitasyonu yapmayın demokrasi ayaklarıyla. Bir insan ki uluslararası platformlarda ülkemizi temsil edecek elbette düzgün konuşabilme, protokollere uyabilme yeteneği ve görgüsü olabilmeli bunun anlamı da çobanı kapıcıyı küçümsemek değildir. Diktatörlük demişsin de kastettiğin 80’ler darbesi vb. ise inan bugün o günlerden çok daha KAPALI MODEL BİR YÖNETİM yaşıyoruz yani demokrasi falan yaşamıyoruz:) Akın arkadaşımızın söylediği gibi bastırılmış kontrollü medya sayesinde beyinler yıkanıyor, haksızlıklar duyurulmuyor.

    Zaten takdir edilir demişsin ama inan öyle olmuyor, çünkü şeriat düşkünleri adama en azından ülkeyi 7 düvel sömürgeci devletlerden kurtardı Türk ulusu diye bir ulus kaldı diye dua etmeleri gerekirken tam tersine halkı sindirebilecekleri farklı yöntemler peşindeler başta da dini kullanıyorlar. Din korunmalı ama din özellikle bu islamic devlet kurma yanlılarından korunmalı, din siyaset oyuncağı değildir duygularla ilgili bir konu siyaset, para ve ticaret konusu yapılmamalıdır. Bunu en güzel yapan yine Atatürk’tü, Türkçe Kuran-ı Kerim’den Laikliğe, Tekke ve zaviyelerin kapatılmasından kılık kıyafete herşeyiyle bugünkü sakatlıkları görebilmiş dinin kullanılmaya müsait olduğunu görebilmiş bir insandı. Şimdi bu adamlar kendi partilerinden olmayanı bile DİNSİZ damgasıyla damgalıyor, yandaşlarına damgalatıyorken, ülkede başı açık insanlara soğuk savaş var iken sen bana söyleyebilir misin demokratik bir ülke olduğumuzu. Yat kalk Atatürk’e dua et ve benim babannecim nurlar içinde yatsın her namazının sonunda Atatüğrk’e ve silah arkadaşlarına, şehit Mehmetçiklere dua ederdi. Sen de tarihini oku ve adın bugün JOHN veya Christina değilse ve hala Türk ulusundan isen dua et. Türk ulusu demeyi de çarpıtmayın ve Atatürk Milliyetçiliğinin ırkçılıktan uzak objektif bir milliyetçilik olduğunu, tek yürek tek millet olma bilinci olduğunu anlayın artık . Daha çoook okumanıoz lazım çok, özellikle doğru kaynaklardan tarih. Atatürk TIME’da kapağa çıkmış sanırım tek türk ve yüzyılın önderi, devlet başkanı olarak geçer bunlardan dolayı korunur, korunmalıdır da. Atatürk aslında tek bir kişilik değildir, kurtuluş savaşında bugün sen klavye başında oturasın diye ölen şehitlerimizin temsilcisidir ve ona bu isim de bu nedenle verilmiştir yoksa bizim atamız Mustafa Kemal mi de diyebilirsin zevzek zevzek. Benim Babannemin abilerinden 3’ü Çanakkale de şehit oldu onlar boşuna şehit olmamalılar yani siz böyle neden bir kişiyi koruma kanunu var diye sorasınız diye değil. Kendisi bir ruhun temsilcisi ve askeri dehasıyla en iyi yöneticisidir. Bugünkü şalvarlı zihniyetten çok öte bir bilgi ve kültür birikimi vardır ve tüccar zihniyeti yoktur. Zatenbakınız ticarette asla başarılı olamamıştır, çünkü dürüstlük iyi olana yönelme ve tüm dünya karşısında tek ulus olabilme duygusu hakimdir kişiliğinde ve bu duygusunu Mehmetçikle paylaşmış onlarda da aynı duyguyu görmüştür. Atatürk böyle bir duygunun sembolüdür ve bunu kendisi de söyle defalarca. Bana değil ulusunuzun bütünlüğüne bakın diye. İşte bu yüzden çok değerlidir.

    Bugün Atatürkle Erdoğan’ı eşit göstermeye çalışan saçma sapan bir zihniyet var onun kölesi olduysanız Atatürk’ü ve onun temsil ettiği duyguyu küçümseyebilirsiniz, oysa biri tüccar zihniyetlidir ve sizi her anlamda satışa getirir. Diğer Mertlik, bütünlük, iyilik, modernlik ve kültürle beslenen bir duygudur Avrupalı başbakanlarla krallarla Fransızca İngilizce konuşur, kütüphanesi kitaplarla doludur. Bugün gördüğünüz satışçı zihniyetlerle Atatürk’ü karıştırmayın, ben tarih bildiğim için asla karıştırmıyorum, bu Atatürk’ü tek adam, yok tapınma mertebesi yapmak değildir haşaaa, zaten Atatürk kendisi söylemiştir benim naçiz vücudum toprak olacaktır diye ..Ama Erdoğancılık işte o tek adamcılık zihniyetidir ve savaş şartlarının olduğu olağanüstü dönem olan Atatürk dönemiyle bugün karşılaştırılmamalıdır. Atatürk ben bugün Türk ulusuyla nefes alabildiğim için en büyük saygıyı hak eder, ben bugün bir bayan olarak seçme seçilme hakkı, modern giyinebilme hakkına sahipsem, tüm medeni hakları erkeklerle eşit kullanabilme hakkına sahipsem en büyük saygıları hak eder.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +14 (from 16 votes)
    • alanyalı yusuf dedi ki:

     Cumhurbaşkanlığı ile ilgili yazdığınız saçmalıklara da bir kaç satır değinmeden geçemeyeceğim..
     Hatırlarsanız insan kilaklı sığırın biri.. “!benim oyum ile dağdaki çobanın oyu aynımı sayılacak” dangalıklığı yapmıştı.. Sizin Cumhurbaşkanı kriteriniz de bundan farkı yok”!
     Sizler istiyorsunuz ki, düne kadar tepeden inme darbeci paşalar çankaya köşkünü, badan oğula devreder gibi devredip gitsin..
     Neysi ki, ülke faşit ve darbeci sığ düşünceli, kafalı insanlardan büyük oranda arındı.. Şimdi halk iradesi ve halk eğemenliği hakim.. Ve çok şükürkü, halkın hür idaresi ile Çankaya köşküne halkın seçtiği cumhurun başkanı oturdu..
     Siz ler ne söylerseniz söyleyin..
     . Bundan sonra da yürümeye devam edecek!

     VA:F [1.9.22_1171]
     Rating: -15 (from 17 votes)
     • antiyobaz dedi ki:

      Dagdaki coban oyuyla ilgili eletri yapiyorsunda alanyali, senin basbakaninin fikir babasi olan ve o zamanin padisahi mendereste “ben bir kutugu aday gostersem bu halk secer ” demisti . Bunu neden elestirmiyorsun?
      zaten evvelkigun menderese oy verenlerin cocuklari dun ozala, torunlariysa bugun akpkk ya oy veriyor. Bir turlu kurumadi gitti …

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +9 (from 11 votes)
     • papatya dedi ki:

      Nerede bilgi görseniz saçmalık dersiniz diyeceğim de değmez aslında. Cumhurbaşkanlığı ile ilgili söylediklerim saçmalık değil gerçekler, hukuk ve uluslararası diplomasi gerekleridir açıp ANAYASAYI bir zahmet TC Vatandaşı olarak okuyun. Bugün seçilen Cumhurbaşkanına bir sözümüz olmuş mu Hayır seçilmiş saygılar. Ancak Atatürk’e dil uzatmaya gelince işte sen orada DURACAKSIN. Erdoğanla ATATÜRK’ü bir tutamazsın tek söylediğim budur. Ayrıca hala köydeki çoban bir değil mi kafasındasın. O lafı söyleyenin kendi bilmezliğidir, kendi cehaletidir benim yorumlarımda asla o tarzı bulamazsın. Ancak senin neyi ve kimi TAPINIRCASINA ve ne amaçla savunduğun belli. Akıl ve mantık lugatınızda yok maalesef. Tek adamcılık zihniyeti ve gerçek değerlere saygısızlık. Bu arada hayırlı olsun Cumhurbaşkanlığı, milli iradeye saygısız değilim ancak içi boşaltılan insan modelinin, cehaletin bu adamların işine geldiğinin çok farkındayım eğitimsiz cahil kişiliklere karşıyım işte. Siyaseten Erdoğan’ı ve tayfasını çağ dışı , kapalı sistem, iletişimsiz, toplumu ötekileştiren bir çıkarcı topluluk buluyorum dini kullanan, din adına her türlü yolsuzluğu yediren tipler bunlar ve bunların nesini alkışlıyorsunuz bu inanılmaz bir kölelik. Saplantılı aşağılanmışlık sendromundan kurtulup şu adamların neleri götürdüğüne, dünyaları götürüp din adına meşrulaştırdığına bir bakın artık ne sanıyorsunuz din cumhuriyeti mi olacak bu konuları da iyi bilirim dinen sözümona dinen amaçladıkları konuları CUMHUR lafıyla kastettiğinizi de peygamber dönemini tekrarlamaya çalışıyor haspam adeta yeni bir seçilmiş olacak bu süper ego inanılmaz Erdoğandaki çok kötü yaa…. Uyutulanlardan olmayın da Allah’ın verdiği özgür iradeyi kullanın…Bu arada biraz da Cumhurbaşkanlığı konusunda bilgilenin…

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: +8 (from 14 votes)
   • eSmeS dedi ki:

    yusuf kardeş senin anlatmaya çalıştığını bende bi türlü anlayamıyorum kusura bakmada ben yaptım ben ettim le olmuyor işler yol yaptım köprü yaptım onu yaptım ben yaptım kılıçtar oğlu sen ssk yı batırdın en az 10 senedir ağzında da hadi ben anlamıyom da sen buna nasıl bir mantık la hazmedebiliyon ciller aklandı mesut yılmaz aklandı parmakla milletin giden parası ne oldu derbeyi bana eniştem haber verdi dediği eniştesi bir zamanlar taksi şöförüymüş şimdi milyon dolarlarra hükmediyor hangi mantıkla açıklıyon milli gelir bu kadar arttı deniyor asgari ücretten ne haber 11 bin dolarını nasıl 12 ye bölüyorsunda ayda 1404 tl ediyor reazarab mı nedir kimin eli ayağıydı aklandı

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
 3. YORUM dedi ki:

  seslendirmesinde ciddi bir sorun var, admin , tesekkurler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 4. Lolan'lı dedi ki:

  Papatya kardeşim yazılarını okumak bir zevk, haa bu arada Türkiye Cumhuriyetinde ayrımcılık ve ötekileştirme
  denilince akla gelen tek isimi eleştirmek her ne hikmetse Günah oluyor.
  Çünkü biz koloni yada sömürge yada sığıntıyız.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 17 votes)
 5. Sabit Kıymetli Fikirler dedi ki:

  Çoğu insanı çokça okumak kör eder ki, burada ötekileştirdiği tüm insanlara cahil demekten mutluluk ve kıvanç duyan bütün arkadaşlar örnektir. Kelimeleri süslemekle bilinçli bir insan olunmaz, cehaletin özü anlayışsızlıktan geçer bilgisizlikten değil. Fıtratını kaybetmemiş kişi bilgi ile onu süsler ve yüceltir. Bunun sonucu ise elbette insanın kamil olmasıyla eş değerdir. Aksi halde edinilen her bilgi belli ideoloji sahibi düşünürleri zihin dünyana sabitlemektir. Sonuç itibariyle sabit fikirlere hoş geldiniz. Kim bu kapıdan geçmezse o, Cahildir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 7 votes)
 6. GÖKHAN dedi ki:

  HEM KOMİK HEM EĞLENCELİ HEM DÜSÜNDÜRÜCÜ. ATAM SEN ÇOK YAŞA. TURKIYEYI IRANA BENZETMEK İSTEYENLERİN SONU SADDAM GİBİ OLACAKTIR. 10/10.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Esra dedi ki:

  ya bu nasıl site yaaa bütün filmleri burdan izlemeye çalışıyorum,siteyi beğeniyorum da ama izlemem fazlasıyla zor oluyor.mause ile nereye tıklasam reklam fışkırıyor admin lütfen bu konuyla ilgilenir misin,sayfanın 4 bir tarafı reklam dolu zaten. Ayrıca reklamı kapatmak için tıklayınca da yeni bir reklam çıkıyor sıkıldım artık !!!

  ADMİN: ŞUAN BU PROBLEMİ ÇÖZDÜK, REKLAMLAR SÜREKLİ AÇILMAYACAK.. AYRICA KULLANDIĞINIZ İNTERNET TARAYICINIZA “ADBLOCK” ADLI EKLENTİYİ ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE KURARAK TÜM REKLAMLARDAN KURTULABİLİRSİNİZ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. alahın adıyla oku dedi ki:

  siz burda neyin peşindesniz anlamadım biz iran yada türkiye yada suriye yada başka bşi peşinde olamayın biz musumanlgın bize verdgi güreyleri yapmalıyız ünce okuyun anlayasınız KURANI KERİM ÇEVRİLERNİ OKUYUN BOŞA KONUŞMAYIN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle