Chico Xavier (2010) izle

-Chico Xavier 2010 Brezilya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7,0/10
Tür: Biyografi
Yönetmen: Daniel Filho
Oyuncular: Natalia Soutto,
Nelson Xavier, Ângelo Antônio
Süre: 2 Saat 4 dk.

Brezilya’nın medyumu, şifacısı ve kitap yazarı; ölüleri görüp onlarla konuşabildiği sanılan ve insanlara yardım eden Chico Xavier’in (1910-2002) yaşamını konu alan biyografi niteliğindeki filmde Medyum Chico’nun yaşlılık zamanında katıldığı bir canlı yayın programında hayatını anlatışı ve sorulara cevap verirken geçmişe dönüş sahneleri ile çocukluğundan başlayarak tüm yaşantılarına tanık oluyoruz.

Kilise ve medyanın dışladığı Chico Xavier’in hayat hikayesi Brezilya’da yerel festivallerden toplam 7 ödül aldı. Filmi sizlere Vizyonfilmizle.net farkıyla sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN)Toplam 11 Yorum Yapılmış.

 1. Soner Can dedi ki:

  Bence gayet başarılı bi film. İzlemeye değer zaman kaybı değil

 2. Tozmik dedi ki:

  Bu Film Kurmaca olsaydı 10 Üzerinden 1 verirdim.Ancak Mahkemeyi ve Uzmanları bile ikna edici delillerle kanıt sunan bu film karşısında hayrete düşmemek elde değil.Gözyaşlarımız İsyanı yansıtırsa hem bu Dünyadakileri hemde Göçüp gidenleri üzermiş.Bu konuşma beni etkiledi.Fügen Hanım’a Çeviri için teşekkürler ve Emeklerine sağlık diyorum.Gerçek Yaşam Öykülerine dayanan filmler zaten genelde etkileyici oluyor.Ancak bu filmde konuda çok alışık olunmayan Tinsel Dünyayı yansıttığı için çok farklı bir yerde duran Özel bir yapım olmuş.Filme Notum:8.

 3. sinefilmidirki dedi ki:

  İlgi çekici, kıyıda köşede kalmış bir film. Chico Xavier’in yazım süreci Kryon serisini akla getirdi. Gerçi çoğu ruhbilimci yazdıklarının kendine ait olmadığını söylüyor.

 4. emre dedi ki:

  fügen hanıma bir sorum olacak acaba kaç dil biliyorsunuz ve bir dili konuşma aşamasına kadar gelmek için geçen süre acaba ne kadar zamanımı alır

  • Fügen dedi ki:

   Ben sadece İngilizce biliyorum. İyi bir eğitim ve yazma/konuşma pratiği ile 2 yılda öğrenilir diye düşünüyorum. Çok üstüne düşersen daha da kısa sürebilir belki.

   • emre dedi ki:

    cevabınız için teşekkürler benim ingilizcem var fakat amerikada yaşadığım için nasıl öğrendiğimi bilemiyorum.şu anda rusça öğrenmek istiyorum bundan dolayı sormuştum teşekkürler :)

 5. özlem dedi ki:

  nosso lar ( yıldız şehri) filminde de adı geçen medyum chico xavier in hayat öyküsünü anlatan film. izlemek için türkçe altyazılı yayınlanmasını bekliyordum.emeği geçenlere çok teşekkürler..

 6. osman osmanoğlu dedi ki:

  mükemmel bir film.konuya ilgi duyanlar için bedri ruhselman üstadın çalışmalarını tavsiye ederim.vasiyeti üzerine ölümünün 50. yılında kendisine ait yeni bir neşriyat yapıldı,kitapçılarda da rastladım.fil için de emeği geçenlere saygılar.

 7. ozdenyunus dedi ki:

  çağımızın şamanı..

 8. nurullah dedi ki:

  tek kelime harika

 9. DLK dedi ki:

  film silinmiş LÜTFENNN geri yüklermisiniz

  ADMİN: MEVCUT “VK.COM” SEÇENEĞİ ÇALIŞMAKTADIR. BU SEÇENEKTEN FİLM İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle