VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 5.9/10 (38 votes cast)

much_ado_about_nothing

-Much Ado About Nothing (Kuru Gürültü) 2012 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7,3/10
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Yönetmen: Joss Whedon
Oyuncular: Alexis Denisof,
Amy Acker, Fran Kranz
Süre: 1 saat 49dk

Messina valisi Leonato eski arkadaşı Don Pedro tarafından ziyaret edilir. Don Pedro’nun yanında iki genç, Benedick and Claudio yer almaktadır. Claudio Messina’ya gelir gelmez, valinin kızı Hero’ya aşık olur. Don Pedro ikilinin arasını yapmaya çalışıp, valiyi ayarlarken. Benedick ve valinin yeğeni Beatrice tüm bu olanları alaya alıp dalga geçmektedirler. İkilinin birlikteliği ayarlanınca gözler, bu alaycı her ne kadar inkar etse de birbirinde olan çifte çevrilir ancak bu planlar bir engele uğrayacaktır.

Shakespeare’in klasik komedisinin modern bir biçimde beyazperdeye aktarıldığı film, iki çiftin aşka farklı bakışlarını ve sözlerle ifade ediş biçimlerine odaklanıyor.

Mail.ru HD

OK.ru HD

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 5.9/10 (38 votes cast)
Kuru Gürültü - Much Ado About Nothing izle, 5.9 out of 10 based on 38 ratings


Toplam 2 Yorum Yapılmış.

 1. Shakespeare dedi ki:

  Şimdiye kadar modernize edilmeye çalışılan hiçbir shakespeare uyarlamasının başarılı olduğunu görmedim. Shakespeare her ne kadar zamansız çıkarımlarda bulunmuşsa da, onun devrik cümlelerini, şiirsel metinlerini günümüz mekanik ve umursamaz şartlarına ve insanlarına uyarlamak sırıtıp kalıyor orada. Sözler,cümleler evrensel insani değerlere ilişkin olsa da insanlığın bu üst değerlerini umursamayanlar arasında,Armani takımla kristal kadehten şampanya yudumlayıp cep telefonlarıyla konuşurlarken Shakespeare olmuyor. Neden böyle bir takıntısı var bu Hollywood camiasının anlamıyorum Shakespeare’i olduğu gibi anlatmak yerine sürekli bir modernize etme çabası, çok yanlış ve bu tarz filmlerin hepsi çok kötü olmuştur bu da onlardan bir tanesi seyredin ve görün isterseniz, ama değmez. Bence seyretmemiş olanlar ANONYMOUS filmini seyretsinler en azından Shakespeare’in gizli kalmış yaşamına ışık tutuyor ve çok etkileyici. Uyarlamalardan uzak durun bu da başarısız…benden söylemesi…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 2. Fügen dedi ki:

  Filme dün bir heves başladım ama siyah beyaz çekimlerin ve oyuncuların mı başarısızlığı desem yoksa senaristin mi desem bir türlü filme ısınamadım ve yarıya gelmeden kapattım. İlk yorum yapan arkadaşla aynı fikirdeyim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]