VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.1/10 (82 votes cast)

tom_at_the_farm

-Tom Çiftlikte / Tom At The Farm 2013 Kanada,Fransa / Türkçe Dublaj-

IMDB Puanı: 7.1/10
Tür: Dram, Gerilim
Yönetmen: Xavier Dolan
Oyuncular: Xavier Dolan,
Pierre-Yves Cardinal, Lise Roy
Süre: 1 saat 42dakika

Tom, sevgilisi Guillaume’un cenazesi için Quebec kırsalına gider. Orada, Guillaume’un annesi ve son derece maço abisi Francis ile tanışır. Kederli ailenin bu eşcinsel ilişkiden haberi yoktur. Francis şaşırtıcı bir oyunun kurallarını birer birer koymaya başlayınca işler iyice karışacaktır. Bu oyun, sevgilisini kaybeden Tom’u boğacak hem de heyecanlandıracaktır.

Son dönemlerin başarılı yönetmeni Xavier Dolan tarafından çekilen ve kendinin de oyuncular arasında yer aldığı film, eşcinsel bir kişinin yaşadığı olayları konu ediniyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM, ŞİMDİLİK TÜRKÇE DUBLAJLI OLARAK YENİLENMİŞTİR.)

OK.ru Dublaj

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.1/10 (82 votes cast)
Tom at the Farm - Tom a la Ferme izle, 7.1 out of 10 based on 82 ratings


Toplam 36 Yorum Yapılmış.

 1. birtaneadam dedi ki:

  bütün reklamlara tıkladım. çünkü ilk siz yayınladınız. film hakkında :

  http://www.altyazi.net/gozecarpanlar/dahi-cocugu-beklerken-tom-ciftlikte/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 12 votes)
 2. emre dedi ki:

  Dolan’ın başyapıtının zamanı gelmişti. Annemi Öldürdüm nefisti ama ilk filmi olduğundan ileride yapacağı işleri de görmek istiyorduk onu en iyi yönetmenler listemize almak için. Öyle ya, feci otobiyografik bir hissi vardı Annemi Öldürdüm’ün, hep “ya kendi hikâyesi dışında hikâye anlatamıyorsa” diye düşündürüyordu. Ardından gelen Hayali Âşklar da çok tatlı bir filmdi ama o da fazla “tam şimdi” olmakla maluldü; Dolan sanki popüler bir şarkıyı duyup çok beğenmiş, ona, içinde oynamayı hayal edebileceği, Woody Allen filmlerini anımsatan kuir bir klip çekmek istemişti. Ardından gelen Laurence Anyways de yine benzer stil kaygılarıyla göze çarpıyor ama filmlerinde artık bir desen oluşturmaya başlayan toplumsal cinsiyet meselesine getirdiği daha karmaşık ve meditatif yeni bakışla yönetmenin olgunlaşma dönemine yaklaştığının ipuçlarını veriyordu. Bunların hepsi bir bakıma büyüme filmleriydi. Hayal kırıklıklarının beraberinde getirdiği zorunlu bir büyüme… Ve adeta filmlerdeki büyümeyle paralel bir şekilde yönetmen de büyüyor gibiydi.

  Peki, Tom Çiftlikte filminde aradığımız olgunluk eserini bulduk mu? Biraz evet ama daha çok hayır. Dolan ilk defa bir karaktere odaklanmaktan vazgeçmiş, daha karmaşık bir arka plan yaratmak istemişti. Ruh durumu olarak da daha fazla daldan dala uçuyor, sanki izleyiciyi sersemletmek istiyordu. Kırsalda tekinsiz bir atmosfer yaratır gibi yaparak bir an Haneke (Beyaz Bant) ya da Gaspar Noé’ye (Herkese Karşı Tek Başına) göz kırpar gibi oldu ama nedense ikisinin de yanına yaklaşamadan, Kızgın Taşlara Düşen Su Damlaları’ndaki François Ozon’un daha yeniyetme bir versiyonu dolaylarında duruldu.

  Halbuki ne güzel başlamıştı! Peçetenin üzerine mürekkepli kalemle aceleyle çiziktirilen ama insanın gözlerini nemlendirebilecek derecede samimi birkaç satırın yakın planı Dolan’ın sinema anlayışını da biraz özetliyor: Basit ama yoğun. Görsel ama derin. Pozcu ama hisli. Küçük ama büyük… Ardından gelen ve Tom’u çiftliğe giderken gösteren sekansta, Dolan çok güzel yaptığı bir şeyi yine yapıyor ve müzikle görüntüyü neredeyse içgüdüsel bir şekilde ama maksimum etki yaratacak biçimde kurguluyordu: Fonda bir kadın müziksiz, içli içli şarkı söylerken kamera kuşbakışı bozkırın ortasındaki yolda ilerleyen arabaya yaklaşıyor ve sonra arabayı süren kişiyi gösteriyor. Önce ellerini görüyoruz bu kişinin; sonra saçlarını, gözlüğünü. Biraz geçince anlıyoruz erkek olduğunu. Ağız oynatışlarını fark edince, şarkıyı onun söylediğini düşünüyoruz; halbuki o öfkeli bir edayla başka bir şarkı söylüyor. Şarkı devam ediyor ama adam yol ortasında durmuş telefonunu tekmeliyor… Görüntüdeki bu belirsizlik, hiddet ve huzursuzluğa karşın şarkı ve şarkıyı söyleyen kadının sesi oldukça net, sakin ve kendinden emin. Evet hüzünlü ama net. İnsan “yas tutan birinin yaşadığı duygu gelgitleri ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi” diye düşünüp Dolan adına gizlice gururlanıveriyor. Tom çiftliğe varıp da cep telefonunu selfie çeker gibi oraya buraya uzatırken anlıyoruz ki, (galiba) telefon çekmiyor ve (besbelli) kent/kırsal çelişkisi filmin ana hattını oluşturacak. Tom çiftlik evine vardığında onu karşılayan ıssızlık Hitchcock-vari bir huzursuzluk etkisi yaratıyor ve izleyiciyi filmin devamı için heyecanlandırıyor. Tom eve girip de mutfak masasında uyuyakalana kadarki kısım o kadar iyiydi ki, Dolan’ın ucube saç stilini bile unutturuyordu. Sonra Tom uyuyakaldı, ekran karardı ve başlık çıktı. Yeniden filme döndüğümüzde bir şey oldu ve film derece derece albenisinin büyük kısmını kaybetti

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 18 votes)
  • zcn26 dedi ki:

   Arkadaş yorumunu yazmak için baya uğraşmışsın iyi güzel ama çok uzatıyorsunuz ya. Film iyi mi kötü mü , izlenir mi izlenmez mi ? diye kısa bir cümle yazabilirsiniz. Makale köşesi mi burası.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +14 (from 30 votes)
  • alıntı dedi ki:

   Emrecim alıntı yaptın madem alıntı yaptığını da belirt istersen bir dahaki sefere, birtaneadam’ın verdiği yorum sayfasının yarısını aynen copy-paste yapmışsın :) Olur böyle şeyler ama…Bu arada filmin sonu hiç güçlü bitirilmediğinden film etkileyiciliğini kaybetmiş, yani ıvır zıvır gevelemeye gerek yok, diğer filmlerindeki kadar etkileyici bir son yok bu filminde.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +9 (from 9 votes)
 3. burak1453 dedi ki:

  Filmi izlerken midem bulandı ve yarıda kapatmak zorunda kaldım.Tek kelimeyle iğrenç.Bu filmin bu sitede yayınlanmasını kınıyorum ve kaldırılmasını rica ediyorum.Eşcinsellik Kuran’da açıkça lanetlenmiş bir hastalıktır.Bu tip filmlerle ümmedimizi zehirlemelerine izin vermemeliyiz.Gardaşlarım biz Osmanlı’nın torunlarıyız.Elhamdülillah %99.99’umuz müslüman.Böyle iğrençliklere geçid vermeyelim.Gavurlar bizi savaş meydanında yenemeyeceklerini anladıkları için böyle fidnelerle neslimizi zehirlemeye ve ahlakımızı bozmaya çalışıyorlar ki bizi savaşmadan bitirebilsinler.Ahlakı bozulan bir nesil tıpkı buzluktan çıkan et gibi kendiliğinden çözülür ve çürümeye başlar.Bu çürümeye dur diyelim.Hep beraber dinimize,özümüze dönelim.Yeniden Osmanlı olalım!Lütfen bu filmi siteden kaldırın.

  (ADMİN: BURASI ÜMMED SİTESİ DEĞİL; HERKESİN FİLM İZLEYEBİLECEĞİ SIRADAN BİR YERDİR VE İNANÇ DİL IRK vs AYRIMI OLMADAN, HAKARET ETMEDEN VE ELEŞTİRİ BOYUTUNU AŞMADAN HERKES İSTEDİĞİ FİLMİ İZLEYİP, İSTEDİĞİ GİBİ YORUMUNU YAPABİLİR.. BEĞENMİYORSANIZ BU FİLMİ TERCİH ETMEYİP DİĞER FİLMLERİMİZİ DE İZLEYEBİLİRSİNİZ. )

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -13 (from 89 votes)
  • ercan dedi ki:

   filmi bi bizim içinmi çekmişler dincilerin sapıklıklarını nedeceksin

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +12 (from 22 votes)
  • Cengiz Demir dedi ki:

   Admin yorumlardan biri için yaptığın “Ümmet sitesi değil” yorumunu kınıyorum. Daha uygun bir dil seçebilirdin. Yorum yapan arkadaş “milletimizin zehirlenmesinine izin vermemeliyiz” deseydi, burası “millet sitesi değil mi” diyecektin. Yorumcu gayet uygun bir dille kaldırılmasını rica etmiş. Kendince gerekçesini söylemiş. Sende uygun bir dil seçebilirdin.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -17 (from 67 votes)
  • realicey dedi ki:

   madem filmleri yayınlıyorsun, bu düzeyde yorumları yayınlamaman gerekir diye düşünüyorum admin. böyle insanların varlığından hepimizin haberi var, bir de burada yorumlarını okumak zorunda değiliz.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +9 (from 17 votes)
  • redpoet dedi ki:

   arkadaşım filmi izlemeden önce konusunu okumuyormusun yazdığın yoruma bak ! otobüste sokakta okullarda heryeri sardı bu zihniyet yettiniz artık girme bu siteye homofobiklerin hepsi gizli homodur bi kendini yokla istersen.zikir çekme turlarında mola yerlerinde neler oluyo gördük ümmetin bu mu? git çağrı filmi falan izle bi sürü dini site var tv var sen onları izle bırak adam gibi filmlerimizi izleyelim..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +17 (from 31 votes)
  • Oğuzhan dedi ki:

   İçinde eşcinsellik olan bir film izledi diye kimse gidip …mez ,merak etme. Ama İslam’ı ve Osmanlı’yı ,emperyalizme uşaklıklarına perde olarak kullanan lar , beyninde iki elin parmakları kadar hücre bulunanları peşine takarlar ve böyle saçma cümleler kurdurtacak düşünceler aşılarlar.
   Bu memleketin insanlarının ,millet iradesi denilen bölümü ne ara yığına dönüştü arkadaş.Bu insanlar hep aramızda mıydı ,yoksa son 13 senede mi türediler.O değil ;içimdeki kurunun yanındaki yaş hissi artık iyice psikolojimi etkilemeye başladı.
   Yemin ederim gidesim var..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +14 (from 16 votes)
  • Burak dedi ki:

   ilk olarak adımdan utandığımı belirtmek istiyorum.. Senin gibi insanların dünyada var olduğunu gördükçe benim midem bulanıyor asıl burak. Bu gereksiz nefretini, cahilliğini, insanlıktan yoksunluğunu kendine sakla. SONUNA KADAR LGBT DESTEK!!!

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +12 (from 18 votes)
   • Unique dedi ki:

    Bir lezbiyen olarak söylüyorum ki. Gerçekten ama gerçekten LGBT ye destek veren insanların olması çok güzel.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +7 (from 11 votes)
 4. rica dedi ki:

  Devlerle Yüzleşme (Facing The Giants)
  admin filmi ne zaman yayınlayacaksın.gerçekten çok güzel bir film.
  Birde siteye istek film yeri koyar mısın?..izlemek istediğim filmleri senin sitenden izlemek istiyorum

  ADMİN: FİLMİ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE BULUP ALTYAZILI OLARAK YAYINLAMAYA ÇALIŞACAĞIM, ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 5. Xavier dedi ki:

  Admin çok teşekkürler… İstanbul Film festivalinde gösterilen filmlerdendi ben çalıştığım için gidememiştim çok çok teşekkürler. Xavier Dolan’ın tüm filmlerine hastayım çok seviyorum, çok genç ama bakış açısı olan bir yönetmen ayrıca çok da çekici, filmleri de çok çekici. Bence filmlerinde cinsiyetten ve cinsel tercihlerden öteye geçiyor. Bunu yaparken kendi cinsel tercihini kullanıyor olması o dili daha iyi biliyor olması gibi düşünülmeli. Ama sonuçta insani ilişkiler hiç değişmiyor gay olsun, straight olsun hepsi aynı ve de çok haklı. Tekdüze bir gay yobazlığı asla yapmadı bütün filmlerinde hep ilişkileri inceledi. Emre çok uzatmışsın kardeşim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 15 votes)
 6. Frances Ha dedi ki:

  Xavier Dolan nihayet filmlerinden farklı bir tarz denemeye başlıyor. Bu filmde diyaloglara diğer filmlerine göre daha az yer verilmiş. Genç yaşıyla geleceğin kaliteli yönetmeni olma yolunda Xavier.
  Ha birde bu filmden eşcinsellik nedeniyle tiksinen insanların kendi yobaz ve dar görüşlü hayatlarında başarılar dilerim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 7. Diana Mayer dedi ki:

  guzel ve birazda sIkIcI bi film

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 8. Fügen dedi ki:

  Dolan’ın büyük hayranımın. Ilk 3 filmini de beğenerek izlediğim gibi bu filmini de beğendim. Ilk kez gizem gerilim türünü denemiş ve başarılı olmuş. Hikayesi güzeldi. Eşcinsel ilişki olarak bakıldığında sakıncalı hiçbir sahnesi yoktu, diğer filmlerinde de yoktu zaten. Kendisi de eşcinsel olduğundan hikayelerini bu temada daha iyi yazıyor sanırım ama içine seks sahneleri koyarak basitleştirmeyip çekim ve hikaye kalitesine odaklanıyor. Oyunculuğu da çok iyi, ekrana çok yakışıyor. Güzel filmdi tavsiye ederim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 10 votes)
 9. Adnan dedi ki:

  Evet biraz sıkıcı olmakla beraber her kesime de hitap etmeyen bir film. Tamamen sizin seçiminiz, ben pek beğenmedim.
  Sevgili admin; The Raid 2: Berendal (Baskın 2) filmi acaba ne zaman sitenizde olacak ? Bilgi verirseniz memnun olurum. (ADMİN: HENÜZ ALTYAZISI ÇIKMADI BİR KAÇ GÜNE GELECEKTİR, HEMEN EKLEYECEĞİM.)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • Adnan dedi ki:

   Teşekkür ederim cevap verdiğin için lakin ben başka sitelerde bakarken buldum. Altyazısı çıkmış ve eklemişler 720p olarak.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 10. cem cem dedi ki:

  festval kapsamında bilet bulunmuyordu. daha bu hafta vizyona girdi ve ben haftaiçi giderim diyordum.
  valla eklediğiniz için teşekkürler.hakaretleri değil de gerçek anlamda yorumları dikkate alıp bu tarz filmleri yayınlamanız çok güzel

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 10 votes)
 11. mallara dedi ki:

  . 1. si müslümanız osmanlı torunuyuz diye geçinirler ne tarihi bilirler nede müslümanlığı yaşarlar. eşcinselliktende bi haber bunlar. osmanlı torunuymuş ya her padişahın haremlerinde genç erkek sevgilileri olduğunu bilmeyen arkadaş.. KURAN-ı KERİMDE eşcinsellik lanetlenmemiş arkadaşım sapkınlık lanetlenmiş. kısaca sen dini nikah olan eşinin dışında başka kadınlarla yaptığın yasak sex nasıl günahsa erkek erkeğede yapılan atni günahta. eşcinsellikte ALLAH C.C nin yaratırken insana verdiği bir kişilik yapısı. sanıyorki bu bir hastalık yada zevkine.. ayni zamanda o arkadaş her eşcinselin tek düşüncesi işi sexmiş gibi görmesi. senin gibiler olduğu sürece türkiye geri kalmaya nefret kavga ve cinayetlere devam edecektir. son olarak arkadaş her erkekte doğarken anneden çocuğa geçen kadınsı hücreler vardır her erkek çocukta vardır. bu bazılarında daha fazla bazılarında minumum sanrım%17 olmalı. bu hücreler insan yaşlandıkça çoğalır. neyse sen …sın ya bunuda anlamazsın. keşke osmanlı zamanında yaşasaydın da o zaman düzelirdin..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 24 votes)
  • mal sensin dedi ki:

   Tarih tamamiyle bugünlere kadar yanlış lanse edilmiştir. Osmanlı o öğrendiğin tarih kitaplarındaki gibi değil sazan arkadaş.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -3 (from 17 votes)
 12. bellara dedi ki:

  yine bi eşcinsel filmi ve yine bu filme karşı gelenlere gizli homo diyen homolar çoğunluğu… konuyu ne kadar da güzel işlemiş de falanda filanda.. eşcinselliği hoş ve normalmiş gibi gösteren tüm filimlere karşıyım… eşcinselliğe karşı gelmek geri kafalık da kabul etmek mi modern… dünyanın tüm ülkelerinde eşcinselliğe karşı insanlar var bizde olunca mı geri kafa oluyoz..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -20 (from 32 votes)
 13. Cem Darlı dedi ki:

  Admin artık kasıtlı olarak eş cinselliği içeren filmleri “özellikle” yayınlamaktan vazgeçmelisin. Çok film sitesi takip ediyorum ama sen hususi seçiyorsun. Tıpta da hastalık ,hatta tedavisi bile olan bir durumu insanlara kasıtlı olrak izletmen sana birşey kazandırmaz.Burda salyangoz satamazsın…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -22 (from 30 votes)
 14. arzu dedi ki:

  sevgili çok bilmiş arkadaşlar.siz ne kadar boş insanlarsınız.Kur’an ı herşeye karıştırmayı bırakın artık.Osmanlıda olan biteni yıllardır okuyoruz.genç oğlanların olduğunu da biliyoruz.neyi kapatıp örtbas ediyorsunuz ki.açın kitap okuyun zihniniz açılır..filmi de beğenmediysen izlemezsin.dini karıştırmayın yahu.hastalıktan bahsediyoruz.ne malum doğacak çocuğunun seçimi de öyle olmayacağı.şu insanları kınamaktan ve fişlemekten bi usanın ya..fikirsizler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +15 (from 21 votes)
 15. özdenyunus dedi ki:

  Gerçekten inanamıyorum. 25 yaşında bir dehayla karşı karşıyayız. Saygıyla şapka çıkarıyorum ..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 10 votes)
 16. önemsiz dedi ki:

  Ben filmi gayet benerek- sıkılmadan izledim. Çekimler de çok güzel yakalanmış.. Mühim olan Tom’un psikolojisine yönelmenizdi!!! Ve çook enteresan değil miydi; yaşadıkları, içselleştirdikleri ve duyguları, teslimiyeti, sevgisi… Ne yazık ki bunun üzerinde duran yönetmenin başarısını konuşmalıydık diye düşünüyorum..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 17. cem cem dedi ki:

  klavye kabadayıları bu tür sitelerde kendini fenomen ediyor. -da ne oluyor!
  böyle kınıyorsunuz ve daha önce de yazdığım üzere yazmak için yazıyorsunuz. kimse kafanıza silah dayayıp izletmiyor!
  olumsuz eleştiri yapacaksınız da ne bu böyle tekrar ve tekrar! bakın siz kendinizden sıkılıyorsunuz da bunu yapıyorsunuz!
  hem x.dolan genç bir yönetmen ve oyuncuonun kadar olamayacağnız için de utanın! milyonlar takip ediyor. ve ödüllendiriyor.
  beğenmeyin size ne ama buna bir son verin!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 11 votes)
 18. travisbickle dedi ki:

  bu filmi sitede paylaştığı için admine teşşekkür ediyorum. sitenin sıkı takipçisiyim. unutmadan burak1453 çok cahilsin,keşke ölsen!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 19. @kin1984 dedi ki:

  Yav arkadaş siz ne malsınız,ne gerikafalı,ne de kafası basmayan…Hiçbirisi değilsiniz,anlamak istemiyorsunuz.Hadi araştırma denen bir şey yok,biz açıklamasını yapıyoruz ama siz kafanızı kuma gömmüşsünüz,aynı nakaratı tekrar ediyorsunuz.Buna inat denir.

  Şu dünyada tek heteroseksüellik yok,tek Türk yok,tek sünnilik yok,tek inanç olarak İslam yok,tek beyaz insan yok,tek sağ elini kullanan insan yok anlayın artık.Daha dünyaya gelmeyi biz seçmemişken faturasını bize niye kesiyorsunuz arkadaşım? Dini inancınızı kendinize saklayın be yahu.Herkesin dini kendine.Benim günahımı sen mi üstleneceksin? Senin gibi inanmak zorunda mıyım?

  İster karşı gelin ister yanımızda durun,Yaratıcı ya da Doğa Ana bizi var etmeye devam edecek.Her zaman yaptığı gibi.Bunu engelleyemeyeceksiniz.

  Rahat bırakın artık bizi.Sizinle aynı havayı teneffüs etmeye bayılmıyoruz.Sizin bu homofobikliğiniz yüzünden TİB forumumuzu engelledi.Sadece yazılar yazılan bir forum.Onu bile tehlikeli buluyorlar.Düşünün zihniyeti.Siz gidin adam öldüren,en ince ayrıntısına kadar hırsızlığın yolunu gösterilen,tecavüz edilen filmlerin yanında durun.Size ihtiyacımız yok!

  Filme gelince bana göre olmayan durağan bir filmdi.”Annemi Nasıl Öldürdüm?”den sonraki ikinci beğenmediğim filmi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 20. ORHAN dedi ki:

  Homofobiklere ve de Osmanlı torunları olan bilgisizlere—MURAT BARDAKÇI(tarihçi) kitabının adı OSMANLI ZAMANINDA İSTANBUL HAMAMLARI—biraz okuyun vede sonra ahkam kesin. Filme gelince, Tom saçlarından çok kaybetti..tabi kuzey filmleri soğuk ve katı oluyor.Ama izlenesi olduğunu düşündüm. vede keyifle izledim. teşekkürler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 21. tom dedi ki:

  sevgili admin paylaşmış olduğunuz baş yapıtlar muhtşem. sizden ricam bu tarz eşcinsel temalı romantik bir dram olan ‘lose your head’ i yayınlarsanız çok sevinirim.
  eminim siz dahil izleyen herkes bayılacaktır. sevgiler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 22. fatih dedi ki:

  “mommy”ide istiyoruz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 23. bertan dedi ki:

  Escinsllik dunyanın oluşumundan beri var…allah istemediği hiçbişeyi yaratmaz..dunyada escinsller cok yaratıcı olmustur moda sanat bilim ekonomi…amerikan ekonomisinide cok katkı saglayanda escınselldir …homofobik ler hasta sizsiniz beyniniz hasta sizin…escınselere saldıranların kufu edenlerin içinde bastırılmış eşcinsellik vardır…çünki bu kinin nefretin saldırmanın baska bi nedeni olamaz…psikoloji okuyorum biliyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 24. Dave dedi ki:

  Admin İ killed my mother filmini altyazılı olarak ekleyebilirmisiniz diğer sitelerdeki altyazı çok kötü izleyemed filmi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 25. yAKUP dedi ki:

  Ne bu ya, insan bu kadar can sikici bir filmi cekmek icin ne kadar ugrasmasi lazim. tek kelimeyle igrenc.
  konu, cekimler, müsik ,,, ruhum sikildi. bence sadece zaman kaybi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle