a_long_happy_life

-Uzun ve Mutlu Bir Yaşam / A Long And Happy Life 2013 Rusya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.0/10
Tür: Dram
Yönetmen: Boris Khlebnikov
Oyuncular: Aleksandr Yatsenko,
Vladimir Korobeynikov,
Anna Kotova
Süre: 1 saat 17dk

Bir çiftçinin elinden alınmak istenen arazisi ve bu satış sonrası işsiz kalacak olan işçilerin durumu belirsizdir. Bu yüzden satışın gerçekleşmemesi için işçiler patronlarını etkileme yoluna giderler. Bu sırada yaşanan olaylar hepsinin geleceğini tayin edecektir.

2013 Rus yapımı olan yapım, kısa süreli bir festival filmi niteliğinde. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.Toplam 3 Yorum Yapılmış.

 1. Tozmik dedi ki:

  Önder bu filmin yorum kısmından cevap verebilirsin.hiç yorum yapılmamış önceden yayınlanmış zaten.görüntüyü bozmaz yani.Rusya’dan Syostry (2001) mi Finlandiya’dan Thomas(2008) durum nedir.Rusta sorunmu var.varsa diğerine bakabilirsin.ikisinde birden sorun varsa kesin cevap yaz.başka film söylerim.ok.

  TAMAM BAKACAM ONA HENÜZ BAKMADIM BUGÜN HALLEDERİZ. VARDIR RUSYA FİLMİ

 2. Rusya filmleri seven,,, dedi ki:

  Bu tur Köylu, fakir, feodal,ve toplumsal Rusya filmleri varsa ekleyiniz lutfen,,, CUNKU AMERIKA VE AVRUPA FILMLERINDEN BIKTIK USANDIK, HEP AYNI HIKAYELER,, BENCE RUSYA FILMLERI DAHA LEZETLI,,, SAYGILAR ADMIN KARDES,,

 3. ismail boran dedi ki:

  biz yetişemedik yayından kaldırmışlar

  ADMİN: FİLM ÇALIŞMAKTADIR. FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle