VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.0/10 (48 votes cast)

halimin_put

-Halime’nin Yolu / Halimin Put 2012 Bosna Hersek,Hırvatistan,Slovenya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 8.4/10
Tür: Dram
Yönetmen: Arsen A. Ostojic
Oyuncular: Alma Prica,
Olga Pakalovic, Mijo Jurisic
Süre: 1 saat 33dk

Halime, Bosna Savaşında üvey oğlunu kaybetmiş bir kadındır. Yıllar sonra onun cesedine ulaşmak için çabalar. Fakat kendisinden kan örneği istenilince bunu reddeder. Artık, oğlunun biyolojik annesini bulması ve DNA testinin sonuçlarını öğrenmesi gerekmektedir.

8 adet ödül kazanmış olan film, Sırpların yaptıkları katliam sırasında oğlunu yitiren bir annenin dramını aktarıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Part 1

Part 2

Mail.ru HD

FireDrive

FIREDRIVE (eski putlocker) SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.0/10 (48 votes cast)
Halime'nin Yolu - Halimin Put izle, 7.0 out of 10 based on 48 ratings


Toplam 7 Yorum Yapılmış.

 1. aslihan dedi ki:

  çok duygusal anlamlı yalın dram içinde dram barındıran bir filmdi çoğu sahnede gözyaşlarimi tutamadim aldiği tüm ödülleri hak etmiş böyle filmleri neden biz çekmeyiz soykırım olsun türklerin müslümanlarin cektiği acilari anlatamayiz ama doğruya şu dünyada bir ermeniler zulum görmüş birde yahudiler baska hiç kimse zulum görmemiş onlar hakli biz nedense hep haksiz(!) nasıl böyle bir filmi çekebilirizki ? helal olsun çekenin eline gönlüne sağlık uzun zamandir bir film beni böyle ağlatmamişti çok beğendim..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 9 votes)
  • levent dedi ki:

   bizim yönetmenimiz ermeni oyuncumuz yahudi.
   bak bi türk bi müslüman oldugunda biri tepki veriyormu.bide ermeni yahudi öldügünde gör sen onlari.
   arınmadan bu ülke ,bahsettiğin şeyler utopik biraz.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -1 (from 11 votes)
 2. KaRTaLiZMa dedi ki:

  İnsanın burnunun direğiniz sızlatan, boğazını düğüm düğüm yapan harika bir film.. Anneler gününde izlemek de ayrı bir anlam kattı.. kesinlikle kaçırmayın..!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 7 votes)
 3. erdem dedi ki:

  Geçtiğimiz yüzyılın sonunda “medeni” dünyanın göbeğinde adeta yıllarca seyredilenkatliam ve zulmün çok az bir kısmı aktarılmıştır. Film çok güzel olmakla beraber yapılan soykırımı yansıtmakta doğrusu hafif kalmış. bu yönüyle daha iyisini beklemiştim.
  Nazilerin ve Stalin’in yapmış olduğu soykırım filmleri daha kapsamlı ve trajik olarak işlenmiştir. Ruanda daki katliamları anlatan filmler bile uzun süre belleklerden çıkmayacak türden filmlerdir. Türklerin ve Müslümanların uğramış oldukları ve halen yaşamakta oldukları baskı ve dayanılmaz zulmü ne yazık ki anlatamıyoruz.
  Filmde katliam yapılan müslüman Boşnaklara “Türkler” diye hitap edilmesi dikkat çekicidir. Rusya, Avusturya ve İtalya gibi ülkelerin müze ve tarihi kayıtlarında bizleri “TÜRK” olarak isimlendirmişlerdir. Yurt dışında bu gibi tarihi yerleri gezenler eminim ki müşahade etmişlerdir. Bu itibarla devletimizi kuranlar TÜRKİYE ismini son derece isabetle seçmişlerdir. Türk ismine ve TC ye takılmak ülkemizin düşmanlarının amacına hizmet etmez mi?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 4. kubilay dedi ki:

  harika bi film

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 5. özdenyunus dedi ki:

  ancak bir savaş insanı kendinden nefret ettirir…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 6. tepesir dedi ki:

  Eğer insanların acılarına ilişkin yüreğinin derinliklerinde bir sızı duymasını becerebiliyorsanız bu durum sizin her şeyden önce büyük harflerle insan olduğunuzu gösterir.Daha sonra müslüman,türk,fransız her ne cehennemse onu olursunuz.Kanımca insan olmayı başaran birininde bu hastalıklardan(müslüman,hristiyan,türk,arap,alman v.s…) kurtulmuş olacağına hayatın kanıtladığı üzere şüphem yok.Zaten 20 y.y. insanlığın en büyük felaketi MİLLİYETÇİLİK ONUN HİZMETİNDEKİ TÜM DEVLETLERDİR.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]