VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 4.4/10 (30 votes cast)

resolution2012

-Resolution 2012 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.2/10
Tür: Gizem, Gerilim
Yönetmen: Aaron Moorhead
Senaryo: Justin Benson
Oyuncular: Peter Cilella,
Vinny Curran, Zahn McClarnon
Süre: 1 saat 33dakika

Uzak bir bölgede uyuşturucu bağımlısı olarak yaşayan Chris, arkadaşı Mike tarafından bu alışkanlıktan kurtulması için teşvik edilir. Fakat ikisi arasındaki bu zorlu mücadele, yaşadıkları kulübedeki diğer olayların yanında önemsiz kalacaktır.

Kendi türünde değişik bir yapım olan ve korku teması da barındıran bu yapımı sizlere altyazılı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Mail.ru HD

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FireDrive

FIREDRIVE (eski putlocker) SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 4.4/10 (30 votes cast)
Resolution 2012 izle, 4.4 out of 10 based on 30 ratings


Toplam 3 Yorum Yapılmış.

 1. abukson dedi ki:

  bu anlaşılmaz sonlardan nefret ediyorum. Lan hıyarlar bir yere bağlayamıyorsunuz olan biteni mantıklı şekilde ya da en azından kendi içinde bir mantık çerçevesi kuramıyorsunuz. Sonunu böyle anlaşılmaz biçimde bitiriyorsunuz. Bu ne kolaycılık. Seyirciye bıraktık laflarını falan bir geçin. Baştan beri neyi bana bıraktın da sonunu seyirciye bırakıyorsun. Böyle saçmalık mı olurmuş. Nedir yani mesele. Mutlu son olunca son mu geliyor? Şimdi tamam buna mantıklı birkaç cevap elbette bulabilirim. Fakat bu değil ki mesele. Filmin tercihi neydi onu bilmek gerekiyor. Baştan beri milleti ekran başında tut sonra da bir yere bağlama. Hayalet uzaylı hikayeleriyle yarattığın boşluğa teslim et sonu. Yuh olsun. Dangalar herifler. Ne kadar kolay böylesi değil mi? Lan baştan söyleyin bir yere yazın bari. Sonunu seyircinin yorumuna bırakıyoruz, seyircinin yorumuna özgür bir alan bırakıyoruz falan diye. Tamam bir şekilde gerçeküstü bir son da ne yani ne? Yavrum sonu böyle olunca bir tadı yok ki bunun. O kadar zaman harcadığıma pişman oldum. Sevmem ben kendi adıma kesin bir bağlaması olmayan böyle sallamasyon sonları. En kolayıdır bu. Ne yani sonu baştan bilip müdahale eden bir uzaylı ya da hayalet vakası mı yani? Saçmalık. Bu kadar dakikadan sonra yok böyle bir özgürlüğünüz. Seyirciye bırakıyoruz lafı iyi ki var. İşi bağlayamayan, bunun arkasına sığınıveriyor. Şimdi beni duysalar hayal gücü fukaralığı ile itham ederler bir de. Hayalin daniskasını kurarım. Bu durumda da on tane mantıklı son bulurum, bunu yorumlarım ama o değil mesele işte. Sen ne yaptın bunu nasıl bağlayacaksın göster bakalım. Bu bir bağlama işte böyle bağlıyor diyenler çıkacaktır. Bu beceriksizlik ve beyinsizlik sadece. Bir filmin baştan sona ayakları yere basacak. Filmin içindeki gizemi sonunda da korudu ve seyirciye bıraktılar falan gibi gereksiz bir savunma olamaz. Hödükler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 14 votes)
 2. zayzay dedi ki:

  filmin adıyla içeriği arasında bir bağlantı kuramadım ben. Karar, çözüm anlamlarına gelen bu isimle ne bağlantısı var filmin. Çözüm mözüm yok zaten. Herhangi bir kararlılık ta yok. Yani herifi uyuşturucudan kurtaracağım kararı falan mı merkeze alınmış. Ki filmin esas mevzusu bu değil zaten. Bu tali konu üzerinden başka bir yere geliyor film. Sonun saçma sapan olduğuna ben de katılıyorum. İyi ilerliyordu aslında ama o son nedir öyle gerçekten? Salla gitsin demişler herhalde. Filmin sonuna kadar bir gizem yakaladık seyirciyi avuttuk ve iyi getirdik buraya kadar. Sonunu da sallayıver işte denk gelsin gibi bir şey olmuş. Lost dizisini hatırlarsınız mesela. Dünya kadar gizem kullanmıştır. Aşırı şekilde ama hepsini hiç umamayacağınız şekilde bir yere bağlamıştır. En akıl almaz şeylerin bile bir açıklama alt tabanı vardır orada. Başarı budur işte. Zeka budur. Baştan düşünmek ve tasarlamak budur. Yoksa koy uyduruk bir son ne anlama geldiği belli olmadan bitir. Bu nedir ki yani. Evet düşündükçe ne kadar saçma olduğunu görüyorum. Seyirci sömürüsü bu aslında bir tür.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 3. ekol dedi ki:

  Gizem filmlerinin en büyük sorunu sonlarıdır. Film boyunca çok iyi merak uyandıran senaryo, kötü bir sonla çuvallayıverir. Seyirci “Bu muymuş yani?” diye sorduğunda iş bitmiştir. Bu filmde bu kaygıyı izledim. Sonuna kadar merakla izledim ne çıkacak bu tuhaflıkların sonu diye. En son sahnede bir şey çıktı ve ne olduğunu anlayamadık. Sıkıcı olmayan tuhaf bir gizem filmi, izleyin ve siz karar verin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]