ginger_and_rosa

-Bir Hayalimiz Vardı / Ginger & Rosa 2012 İngiltere,Danimarka,Kanada,Hırvatistan / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.2/10
Tür: Dram
Yönetmen: Sally Potter
Oyuncular: Elle Fanning,
Alice Englert, Annette Bening
Süre: 1 saat 30dk

1960’lı yıllarda, Ginger ve Rosa adlı iki genç kız soğuk savaşın etkilerini sosyal yaşamlarında hissederler. Küba füze krizinin de patlak vermesiyle kendi ideolojilerine sarılan kızlar bu yüzden ayrılık yaşar. Aileleriyle olan etkileşimleri de aralarındaki ilişkiyi şekillendirecektir.

Doğu bloğu ile batı dünyasının rekabetinin iki genç kız üzerinde yarattığı fikir ayrılıklarını temel alan filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Fragman

FİLMİ İZLEMEK İÇİN part1,part2,VK,Putlocker vb YAZAN YERLERE TIKLAYIN.

Mail.ru HDToplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. Digorlu dedi ki:

    siyasi olayları ve aile olaylarını harmanlayıp insan üzerindeki psikolojik tahakkümünü iyi akıcı bir dille anlatmış bu arada pasifistlerin dünyayı değiştirmekten bahsedip oturdugu yerden eylemle değişmeyeceğini anlatıp pasifistliğin aslında mevcut durumu benimseyip zırlamak olduguunuda iyi anlatmış

  2. emine dedi ki:

    kadının ev içi emeğinin de emek olduğu, kadınların sanıldığı gibi duygusal ve zayıf varlıklar olmadığı, en ben oldum diyen erkeğin (filmdeki roland karakteri) bile son derece eril bakabileceği gibi toplumsal cinsiyet temelli noktaları işlemiş, güzel bir film.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle