les_femmes_lombre

-Tehlikeli Kadınlar / Les Femmes de L’ombre 2008 Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

IMDB Puanı: 6.8/10
Tür: Dram, Savaş
Yönetmen: Jean-Paul Salomé
Oyuncular: Sophie Marceau,
Julie Depardieu, Moritz Bleibtreu
Süre: 1 saat 57dakika

Alman işgali altındaki Fransa, Ruslar’ın Almanlar karşısındaki galibiyeti ve Amerikalıların çıkartma yapmasıyla rahat nefes almaya başlar. Fakat Almanlara esir düşmüş olan bir İngiliz subayının hayatı, Fransız gizli biriminde çalışan bir grup kadın ajana bağlıdır ve görev oldukça risklidir.

Jean-Paul Salomé’un çektiği film, gerçek bir hikayeden alınıyor. Kadınların savaş esnasındaki rolüne de değinen bu yapımı sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.(FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TSUNAMİ)

Mail.ru HD

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.Toplam 3 Yorum Yapılmış.

  1. Tozmik dedi ki:

    Bu filmi izledim önceden.Kadınlarında savaşta ne kadar önemli roller üstlenebileceğini kanıtlayan ender filmlerden biri.Savaş filmi olmasına rağmen özellikle bayan izleyicilerin,bayanlarında neler yapabileceğini görmesi açısından bu filmi izlemelerinde fayda var.

  2. shah dedi ki:

    Bu filmi ben çekmiş olsaydım kara çarşaflı resimleri koyup kurtuluş savaşı bunlarla kazanıldı deyip, yanına açık kızları koyup bunlarla değil diyen adamlara ithaf ederdim.. Tarihe baktığında Fransız’da İngiliz’de Alman’da vatanı için hiç düşünmeden canını vermiş.. Kimseye güzel ülkesini bırakıp kaçmamış.. Gücünü ne dinden almış ne de imandan denildiği gibi.. Tek güç özgürlük aşkıdır. Sevdiklerine zarar verilmesine izin vermeme isteğidir. Bu bir içgüdüdür. Film güçlü bir kadroya ve senaryoya sahip.. Gerçekten yaşanmış olduğunu bilmekte filmin içine çekiyor insanı.. İyi seyirler..

  3. Tsunami dedi ki:

    Bu filmi siteye ben önermiştim , admin kardeş açıklama da nick imi görmek isterim :) Harika bir film , soluksuz başlayıp bitireceksiniz.İYİ SEYİRLER dilyorum.

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle