VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.2/10 (79 votes cast)

kammerflimmern

-Kammerflimmern 2004 Almanya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Hendrik Hölzemann
Oyuncular: Matthias Schweighöfer,
Jessica Schwarz, Florian Lukas
Süre: 1 saat 40dakika

Yedi yaşında iken geçirdiği kaza sonucu ailesini kaybeden Crash, bu kaza sonucu oluşan travma ile baş etmeye çalışırken, günlük yaşamını acil ilk yardım aracında aldığı görev ile sürdürmektedir. Yine bir görev sırasında November (Jessica Schwarz) ile karşılaşmasıyla yaşamının akışı değişir.

Alman Film Ödüllerine aday olarak gösterilen yapım, acil serviste görevli birisinin bu sayede tanıdığı kadınla yaşadığı romantizm ele alınıyor. Film için yorumlarınızı bekliyor; iyi seyirler diyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN)

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.2/10 (79 votes cast)
Kammerflimmern izle, 6.2 out of 10 based on 79 ratings


Toplam 19 Yorum Yapılmış.

 1. Tozmik dedi ki:

  acil serviste hastalara yapılan müdaheleler öğrenmemiz gereken bilgilerle didaktik ilerleyen film bir sahnede benim için dibe vurdu.spoiler sayılmaz.kadın sevgilisi yeni ölmüş hamileyken üstelik doğurma aşamasına gelmiş bir hamilelikten bahsediyorum.acil servisteki adamla sevişiyor.ulen çocuğu doğur ondan sonra yap ne yapacaksan.o seviye hamilelikte hem seks yapılmaz hemde ölüye saygındamı yok.ahlaksız bir film.o seviye hamilelikte yapılan seks bebeğe bile zarar verir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 15 votes)
 2. barolo dedi ki:

  nerdeyse, özgürlüklerimizin tümünün “beyefendinin” ve onun ihbarci yalakalarinin insafina kaldigi bu günlerde, çok daha özgür olan, avrupanin önemli sehirlerinden kölnde, bir cankurtaran ekibi sayesinde paramparça olmus hayatlara tanik oluyoruz… hangi sebepden olursa olsun, orta ve kuzey avrupaya gelmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. ne tür bir yasama dahada önemlisi ne tür bir kültüre gelecekleriyle ilgili çok fazla ipucu barindiran bir film…öneren arkadasa selam.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 3. Tozmik dedi ki:

  Eksiye basan arkadaşlarda ahlaksız herhalde buna gözyumduklarına göre.yalanmı söylediğim biladerlerim.Bebek karnındayken 3’lüyü sevdi diyo bebeğe karı.böle ahlaksız film varmı ya.Bu kadar düşünülmeden film yapılmaz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -8 (from 10 votes)
 4. kami dedi ki:

  Tozmik “birader” kendi ahlaksal normlarını başkalarına dayatamazsın kişilerin ahlaksal anlayışları değişkendir kendimden örnek vermem gerekirse ben ahlakın yani günümüz genel geçer toplum ahlakının gereksiz, kısıtlayıcı ve bir o kadar aptalca olduğunu düşünüyorum gerçi bu söylediklerimi anlamanı beklemiyorum belli ki kosmos’un farkına dahi varabilen biri değilsin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 5. Tozmik dedi ki:

  söylediğim şey kişisel bir ahlaksızlık durumu değil yalnız..100 kişiye sor 99’u böle yapan insanları kazığa oturtcan der.ben bu yazdığım şeye onay veren adamı linç ederim şahsen.ulen bebek doğmak üzere karı üçlüyü sevdi diyo.bebek geberir.belli bir seviyeden sonra.4-5 ay sonra kürtaj,sex ve düşük istesende yapamazsın.Bu tıp kuralıdır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 9 votes)
  • SAH dedi ki:

   3lüyü sevdi demiyor.. benim ilk üçlüm diyor.. ayrıca onlar sekse senin gibi birinin birini becermesi gibi bakmak yerine iki insanın bir birine sevgi vermesi olarak bakıyor belliki.. çünkü adam aşk yaparken bebeği tutup bunu sevdi diyor.. neyse şimdi bende ahlaksız kepaze olmadan gideyim.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +2 (from 2 votes)
 6. Tozmik dedi ki:

  Ayrıca sevgilisi yeni ölmüş kadının.karnında başka bir adamın çocuğu varken başka adamla bebek doğmak üzereyken sex yapıyor.yani ölüyede saygısı yok.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 11 votes)
 7. eylül dedi ki:

  çocukluk+bilinçaltı+kırık dökük ilişkiler ve cankurtaran ekibinin gözüyle yaşananlar.. Matthias Schweighöfer walla çocuğun enerjisine bayıldım.fügen hnm a teşekkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 8. hamilelik ve seks dedi ki:

  Hamilelikte cinsel yaşamın ne kadar süre devam edeceği bebeğin gelişimi veya seviyesiyle alakalı değildir. Hamilelikte cinselliği kısıtlayıcı olan şey hamileliğin kaçıncı ayında olduğunuzdan ziyade hamilelikte bir sorun olup olmadığıdır. Hamilelikte cinsel ilişki genelde erkeklerde bebeğe ve anneye zarar veririm düşüncesiyle korku sebebidir. Oysa cinsellik hamileliğin hiç bir döneminde engellenmesine gerek olmayan fizyolojik bir olaydır. Eğer annede erken doğum gibi hamileliği tehlikeye düşürecek bir durum yoksa hamileliğin her döneminde cinsel ilişki serbest olabilir. Doktorlar mutluluk hormonunun aktif olarak salgılanması ve bebeğe geçmesi açısından hamilelik döneminde cinsel ilişkiyi tavsiye etmektedir. Hamileliğin son aylarında da cinselliğin bir başka artısı daha vardır. Salgılanan hormonlar ve spermin içindeki hormonlar özellikle 37. haftadan sonra doğumun normal olarak başlamasını sağlamaktadır. Yani hamileliğin her aşamasında cinsel yaşam belli kurallara bağlı olarak sürdürülebilir. Tabii ki bu arada cinsellikte pozisyon önemlidir. Hamilelik süresinde, çiftler bebeğe baskı olmayacak pozisyonlarda birlikte olmalı, cinsellik sırasında eşi hamile olan erkek daha yumuşak davranmalıdır. Bu kurallara bağlı kalınarak, hamileliğin hangi ayı olduğuna bakılmaksızın cinsel yaşam devam edebilir. Ancak hamilelikte sorun varsa cinsellik ertelenmelidir. Tozmik lakaplı izleyici film önerene kadar “haberdar ve araştırıcı” olsan oturduğun yerden ahkam kesmeden önce hiç olmazsa google amcaya bir danışsan çok güzel bir filmin altına bunca gereksiz yorumu yazmamış ve film yapımcılarını salak yerine koymamış olurdun. Ukalalığın zaten baydı, bir de ne zamana kadar cinsel ilişkiye gireceğimize karışma bari. Ben doğumumdan bir gece önceye kadar cinsel aktiftim ve 4,70 kg. gayet sağlıklı bir oğlan çocuğu dünyaya getirdim. Azıcık saygı ve bilgilenme isteği lütfen!.. Kazığa da git sen kendin otur, zira cehaletin ve kibirinle bunu çoktan hak ettin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +20 (from 22 votes)
 9. Tozmik dedi ki:

  şimdi hanımefendi hamilelik konusunda dediklerinize baktım.erken doğum,kanama ve düşük gibi riskler olmadığında hamileliğin her döneminde sex yapılabilirmiş.ben bunu gerçekten bilmiyordum.çoğu insanın bilebileceği bişey olduğuna sanmıyorum.bu konudaki eleştirimden ötürü herkesden özür dilerim.Ancak ahlaksızlık boyutuyla ilgili durumda değişme olmuyor.kendimi haklı çıkarmak değil burdaki amacım.çünkü beni mort ettiniz.tebrikler.Filmi izledinizmi bilmiyorum.filmle ilgili bir yorumunuz yok.neyse ben sölim.şimdi kadının bebeği doğmak üzere yani hamileliğin son aşamasında ve eşi uyuşturucu komasından ölüyor.ve bebek hala doğmamışken ve artık doğmak üzereyken yeni tanıştığı acil servis görevlisiyle cinsel ilişkiye giriyor.yani eşi yeni ölmüş.bu bebek doğduktan sonra yapsa ahlaki açıdan bir sorun olmazdı.yani ölüye bir saygısızlık söz konusu.yani bebek doğmak üzereyken ölmüş kocası dışında başka bir adamla ilişkiye girmenin yanlış olduğunu düşünüyorum.amacım kimseyi yargılamak değil.kim ne isterse onu yapsın.kazığa oturma meselesine gelince ilk defa bir konuda yanıldım.bilmediğim konuda hayatta iddaa etmem.bir ilki yaşattınız bana.bu benim cahil olduğum anlamına gelmez.zaten Lisans mezunuyum.yani dediğiniz konuyu bilmeyen birine cahil demek doğru değil.çünkü herkesin bilebileceği bir konu değil.bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.diğer insanlarıda bilgilendirmenizde fayda var bunu yaşamış biri olarak.herkes tarafından bu böyledir diye bilinen şeyler aslında tam aksi olabiliyor.buda onlardan biri olsa gerek.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
  • emine dedi ki:

   tozmik,
   tüm bunları yalnızlığından yapıyorsun.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 2 votes)
 10. sonti dedi ki:

  arkadaşlar,filmi izleyin yada izlemeyin deyip bir iki cümle ile nedenlerinizi belirtirseniz daha iyi olur.sağolun.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 11. seylan dedi ki:

  Çok güzel bir filmdi. ilk dakikalarda sıkıcı olduğunu düşünüp filmi izlemeyi bırakabilirsiniz belki de ama kesinlikle öyle değil izlemenizi tavsiye ederim. çünkü göründüğünden çok daha derin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 12. selen dedi ki:

  hayatımda izlediğim en kötü ve en ahlaksız film aşırı saçma bi film kim hamile hamile sex yapar ki üstelikte kocası yeni ölmüşş izlemeyin tavsiye etmiyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 4 votes)
 13. emine dedi ki:

  film güzeldi.
  herkes bi tutturmuş hamileyken seks olur mu diye? olur arkadaşlar, olur. bilip bilmeden yorum yapmayın.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • Mermaid dedi ki:

   Bilip bilmeden konuşmayın diyen zihniyet sen yalnız olduğuna nasıl kanaat getiriosun.onu tanımıyorum ama sen kendinle çelişiosun.sende bilmeden bişey sölemiş oluosun bayan ukala.Hamileyken seks yapan bencede sürtüktür.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -1 (from 1 vote)
 14. Duygu dedi ki:

  Mesleği gereği duyarsızlaşan insanların içinde fazlasıyla iyimser yansıtılmış bir karakter. Bana göre bu kadar hayatın içinden olan bir filmde, karakter çok da gerçekçi sayılmaz. Yine de umut vadediyor.
  İyi soundtrack. Güzel flashbackler. Hayatın sert ama gerçek olan, gri yanlarının içinde kendi yolunu bulabilen sevginin gücü. Ahlaksızlığa dair de bir unsur ben göremedim. Yine de sosyal baskı ve tabuları fazla bir toplumda büyümüş bazı insanları rahatsız edebilir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. yhypes dedi ki:

  adamın yanlızlığını nasılda anladın hemen yoksa kendindenmi……. neyse yazdığın şey çöpe atsan gende israf..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. esma dedi ki:

  SN ADMİN, FİLM YOK !!!

  ADMİN: FİLM ASLINDA ÇALIŞIYOR. VK İZLEME SEÇENEĞİNDE HERHANGİ BİR SORUN YOK. FAKAT ŞUAN FİLMİ BU SEÇENEKTEN İZLEYEBİLMENİZ İÇİN, VK.COM SİTESİNE ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP, HESABINIZLA OTURUM AÇMANIZ GEREKİYOR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE, FİLMİN AÇILDIĞINI GÖRECEKSİNİZ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle