VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 9.1/10 (32 votes cast)

saint_ralph

-Saint Ralph (Aziz Ralph) 2004 Kanada / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.3/10
Tür: Komedi, Dram, Spor
Yönetmen: Michael McGowan
Oyuncular: Adam Butcher,
Campbell Scott, Jennifer Tilly
Süre: 1 saat 38dakika

Gençliğe henüz adım atan Ralph, annesinin yakalandığı ciddi bir hastalık sonucu zor zamanlar geçirmektedir. Onu iyileştirmek için elinden geleni yapmaya kararlı olan Ralph için tek çıkar yol, meşhur Boston maraton koşusunu kazanmak olacaktır.

1954 Boston maratonunda, gerçek yaşanmış bir hikayeden beyazperdeye aktarılan film, bir çocuğun sıradışı azmini ele alıyor. VizyonFilmizle.Net olarak bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN)

Part 1

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.

Part 2

VK HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

VideoSlasher

VIDEOSLASHER SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 9.1/10 (32 votes cast)
Saint Ralph Filmi izle, 9.1 out of 10 based on 32 ratings


Toplam 8 Yorum Yapılmış.

 1. Fügen Atasoy dedi ki:

  Önemsiz bir film gibi başlayıp ilerledikçe güzelleşen bir film. Kimi zaman gözlerim doldu, 14 yaşındaki Ralph’in komadaki annesini bir mucize gerçekleştirerek uyandırma çabası beni çok duygulandırdı. 26 mil uzunluğundaki Boston Maratonu için çalıştığı sahneleri, azmini, inancını ve çevresindekilerin desteğini çok beğendim. Ben izlediğim için memnunum. Umarım siz de beğenirsiniz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 2. Doğukan Doğu dedi ki:

  O kadar güzelki yaklaşık yarım saat sonra 10 km koşmaya karar verdim :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 3. eylül dedi ki:

  fügen hanım paylaştığınız filmleri beğeniyorum ..tarzınız bana yakın gibi görünüyor..fakat dram dram dram ..zaten hayatımız küçük emrah filmlerine dönmüş..biraz entikalı biraz gizemli biraz psikolojik filmler isteyin bizde yararlanalım ,çünkü sizin istedikleriniz yayınlanıyor..bkz : bu cümlede tabiiki admine sitem vardır ..haftalarrrrrr öncesinden kendisinden 2 film ricamız olmuştu maalesef sessiz kaldı.. sevgiler..kızmaca darılmaca yok : )

  ADMİN: LÜTFEN ÖNERDİĞİNİZ FİLMLERİ TEKRAR YAZIN VE ALTYAZILARININ MEVCUT OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDEREK BİLDİRİM YAPIN, EĞER YOKSA YAYINLAYAMIYORUM. 2000 YILI SONRASINA AİT FİLM İSTEKLERİNİ MUTLAKA YAYINLAMAKTAYIM (EĞER BULABİLİRSEM:=)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Fügen Atasoy dedi ki:

  Sevgili Eylül, film yayınlatmak için birçok kıstas var: başka sitelerde olmaması, 2000 yılından eski olmaması, altyazısı bulunması ve imdb puanının en az 7 civarı olması. Film önerisine ihtiyacın olduğunda benimle temasa geçebilirsin. Google’a adımı yazarsan bana ulaşırsın.
  Ben her zaman vizyonfilm için yeni filmler aramaya devam edeceğim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 5. Altan dedi ki:

  otuzbirci,otuzbirci çok komik bir bölümdü

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. eylül dedi ki:

  sevgili fügen hanım sinema biliyorsunuz ki, bir bakış açısı ,fakat bu bakış açısının oluşabilmesi için kişinin belli bir yol katetmesi gerekiyor..bu yol da bana göre işin biraz estetiksel ve sanatsal boyutundan ileri geliyor.tabii bunun yanısıra sinema tarihi ve yönetmenler işin başlangıç ilkeleri ..ve işin imgesel ,simgesel ve gerçek boyutu ..yani bence bakmak ile görmek arasındaki fark ..demode gelebilir ama öyle..ben artık zaten eski filmlere dönmeüş durumdayım ..yani çember giderek daralıyor ..son yıllarda konular aynı ..sadece formlarını değiştirip insanlara sunuyorlar …neyse bu konu çok derin ve uzun bir konu..bence 2000 yılını kıstas tutmayalım derim ben en azından haftada bir kaç adet 2000 yılı öncesi filmler yayınlanmalı o muhteşem filmleri herkes izlemeli..John Malkovich in The Dancer Upstairs filmini istemiştim ..o film olmasa da başka filmleri de olur..film önerisi de olur ama filmler üzerine tartışmayı yeğlerim fügen hanım ..hoşçakalın

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 7. M i r z a A l k a z a r dedi ki:

  Kesinlikle arşivlik bir film..
  Her ne kadar hristyanlık ve pederler öne sürülmüş olsada filmi çok beğendim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. selinsan dedi ki:

  Macid Macidi’nin ‘Cennetin Çocukları’ adlı muhteşem filminin kopyası. Çocuk orada kızkardeşine ayakkabı kazanmak için koşuyordu burada annesi için koşuyor. Macidi’nin filmi elbette daha özgün ve daha güzel.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle