VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.2/10 (14 votes cast)

havanada_7_gün

-Havana’da 7 Gün / 7 Days in Havana 2012 Fransa / Türkçe DUBLAJ-
IMDB Puanı: 5.6 / 10
Tür: Dram
Yönetmen: Benicio Del Toro
Senaryo: Laurent Cante
Oyuncular: Emir Kusturica
Josh Hutcherson, Daniel Brühl
Süre: 2 saat 5 dakika

Hayali aktörlük olan genç bir Amerikan delikanlı, Havana’da düzenlenen bir film festivaline gider. Şehirdeki ilk gecesinde gezdiği bir dizi parti arasından tanımadığı çeşitli insanlarla muhabbet eder. Bu festivalde katılmış olan son derece ünlü bir yönetmen de sarhoş ve kendini kaybetmiş bir halde katılmıştır.
Gaspar Noé, Julio Medem ve Laurent Cantet gibi ünlü yönetmenleri bir araya getiren filmde ünlü oyuncu Benicio Del Toro’yu yönetmen olarak, ünlü yönetmen Emir Kusturica’yı da oyuncu olarak bulunmakta. Yedi farklı kısa film ile Havana’da ki yedi farklı günün anlatıldığı bu filmi Vizyon-Filmizle.Com olarak sizlere sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.

Part1

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

Vkontakte Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

Putlocker

PUTLOCKER SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

 

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.2/10 (14 votes cast)
Havana'da 7 Gün - 7 Days in Havana izle, 7.2 out of 10 based on 14 ratings


Toplam 5 Yorum Yapılmış.

 1. Ciwan dedi ki:

  Çok hoş bir film…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. BENICIO dedi ki:

  Küba-Havana kültürünü çok güzel yansıtmış Benicio’cum. Her gün için ayrı bir hikaye ile Küba’yı anlatmış.Teşekkürler çok beğendim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 3. Mavi dedi ki:

  Küba yı anlatırken emperyalist Abd bakışıyla anlatmış hatta anlatmamış kötülemiş çünkü emperyalist Abd el geçiremediği yerleri ya üstü örtülü bir şekilde terör yaptırmakta Suriye devletini yıkmaya çalıştıkları gibi ya da bu filmde olduğu gibi karalamalar yapmaya çalışmakta

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 4. BENICIO dedi ki:

  Sn. Mavi… Evet ben de bazı yerlerinde gördüm üzeri örtülü kötülemeyi. Ancak filme genel olarak baktığınızda Küba’ya ne gözle bakarsanız size öyle görünür havası var. Küba’ya Amerikano Joni gibi gidip kız, püro ve içki peşinde takılırsanız rezil gibi kalabilirsiniz eğer Küba’da yaşıyorsanız, evrensel hayalleriniz varsa oradan kaçmayı da düşünebilirsiniz… Ama sonuçta haklısınız öyle çok çok iyi, çok çok güzel tablolar çizilmiyor “Che’nin onlarca karısını ve çocuğunu umursamaması, eski diktacıların şimdi evlerinde pineklediği, sefaletin diz boyu olup kızların sadece Jonilere atlama heveslisi gibi gösterilmesi, Emir Custurica’nın ödüle gelip içip içip kusturulması ve ödülleri küçümsemesi…sürekli bozulan eski püskü araçlardan başka birşey yokmuş gibi anlatılması, yemeklerinin bile kötülenmesi vb. vb… Evet haklısınız bence de var bir art niyet ama Benicio’dan beklemezdim, yine de herşeyi süzüp kendinize bozulmamış kültürel kırıntılar alabiliyorsunuz..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 5. Tozmik dedi ki:

  sölediğim 2 japon filminde sorunmu var? (admin: o iki filmi de bulamadık, mail atarak yazarsan başka öneri varsa onları yayınlayalım)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle