VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.6/10 (79 votes cast)

bang_bang_dead

-Bang Bang You’re Dead 2002 ABD,Kanada / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.9/10
Tür: Suç, Gerilim, Dram
Yönetmen: Guy Ferland
Senaryo: William Mastrosimone
Oyuncular: Tom Cavanagh,
Ben Foster, Randy Harrison
Süre: 1 saat 27dakika

Trevor, lisede okuyan ve etrafıyla fazla ilgisi olmayan içine kapanık bir gençtir. Bu tutumu yüzünden etrafındakiler onu arıza bir tip olarak değerlendirmeye başlar ve aile, öğretmenleri dahil ona mesafeli dururlar. Fakat, sadece öğretmeni Val onu anlamaya ve sorunlarının derinliklerine inmeye çalışmaktadır. Bu çabalarının ötesinde ise büyük bir katliamın gerçekleşeceğini görmesi zaman almaz.

Okullarda yaşanan şiddetin, yine gerçek bir yüzünü anlatan yönetmen Guy Ferland, oldukça gerçekçi ve başarılı bir filme imza atıyor. Oldukça etkileyici bir kurguya sahip bu yapımı VizyonFilmizle.org olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Vkontakte Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

NosVideo

NOSVIDEO SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.6/10 (79 votes cast)
Bang Bang You're Dead izle, 8.6 out of 10 based on 79 ratings


Toplam 32 Yorum Yapılmış.

 1. kralın dönüşü dedi ki:

  çok harika bir film izlemeyen bin pişman olurr

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 12 votes)
 2. sincap dedi ki:

  Cok etkileyici bir yapim..
  izlemenizi tavsiye ederim..
  tesekkurler Admin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 12 votes)
 3. Tozmik dedi ki:

  ne olursa olsun hayat yaşamaya değerdir.film bunu anlatıyor.yani nolursa olsun ne kendi hayatını nede başkasının hayatını mahvetmeye değmez.bu tip filmler içinde Estonya yapımı Klass en kral filmdi benim için.taki bu filmi izleyene kadar.insan psikolojisinin derinliklerine inilmiş.Ailenin önemi vurgulanmış.özellikle ebeveynlerin mutlaka izlemesi gereken bir film.Şiddeti yapan değil yapmasına sebep olanlarda en az onun kadar suçludur.çok şey var anlatmakla bitmez.İzleyin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 11 votes)
 4. Mete Mermer dedi ki:

  10 yıllık film 360p mi yapmayın ya :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 13 votes)
 5. penguenimsikuş dedi ki:

  vay be.
  evet filmin bitiminde ağzımdan çıkan tek kelime. kesinlikle aldığı puandan daha fazlasını hakeden bir film. uzun zamandan beri film izlerken uyuduğumdan dolayı uykum gelir diye actım seyretmeye başladım. şu anda saat 02:22 yarın iş var ve izlediğim için hiç pişman değilim. teşekkürler admin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 12 votes)
 6. prometheus dedi ki:

  nereye bakmamız gerektiğini çok sade bir şekilde dile getiren bir film izleme fırsatı sunduğu için siteye teşelürü borç bildim ,.sanırım artık türk sinemasınında bu tür filmler üretebilmesi için türk sinema izleyicisnin birey odaklı konulara ilgi duymasının vakti gelmiştir.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 7. JIYAN__ dedi ki:

  gercekten muhtesem bir film….tek leimeyle harika…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 11 votes)
 8. Mert dedi ki:

  SONUNDA, İŞTE 3 HAFTADIR BEKLEDİĞİM FİLM. ÇOK TEŞEKKÜRLER ADMİN.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 9. hushhush dedi ki:

  adamlar yapmıs derler ya iste oyle bir film izleyin pisman olmazsınız

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 10. Maestroes dedi ki:

  Film harika. Eminim benim gibi pek çok kişide de sondaki alkışların çok az olduğu hissi uyanacak .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 11. melekimu dedi ki:

  öğrenci-öğretmen-okul yöneticisi-ailenin hatalı tutumları bir genç insanı nasıl suça yöneltebilir bunun çarpıcı bir örneği,seyretmenizi öneririm,çocuğunuz olsun olmasın insani ders var,tşkler admin.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 13 votes)
 12. Mefisto dedi ki:

  Özellikle anne ve babalara, ama ayni zamanda egetim kurumlarina ve topluma, siddet ve cocuk egetimi konusunda mesajlari olan egitici bir film. Bana cok fazla keyif vermedi. Konu ve islenisi cok basmakalip gibi.Admin film tercihlerin ve sabrin icin tesekkürler. Iyi seyirler…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -10 (from 10 votes)
 13. gökçen22 dedi ki:

  hakkatten 720p si istenir..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 14. selin ayda akman dedi ki:

  İzlemenizi öneriyorum çünkü içinizde bir çok muhasebeye ve çelişkilere yol açacak, sizi sizle çeliştirip, sonra da uzlaştıracak bir film. Şiddetin her türlüsü, her yaşta uygulanan, öğrenilen tekrar edilen bir methodtur. Maruz kaldığınız sözlü, fiziksel, duygusal şiddete siz de aynı şekilde mi cevap vereceksiniz?Vermeli misiniz? Filmin çıkış noktası bu. Yaşamımızda farkında olduğumuz veya olmadığımız öyle çeşitli şiddet türlerine maruz kalıyoruz ve de maruz kalanları sanki sıradan, normal bir şeymiş gibi izliyoruz ki, tükenmişlik sendromu yaşamamıza ramak kalıyor, bazılarımız da yaşıyor. Ortak zihin şu olmalı; kimse ölmeyi haketmez!!! İyi seyirler ve teşekkürler admin…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 13 votes)
 15. merve ceren dedi ki:

  muhteşem bir filmmmmm:) son zamanlarda izlediğim en vurucu film izlemeden geçmemenizi tavsiye ederim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 16. sonsuzluk dedi ki:

  Gerçekten çok etkileyici bir film. Okulda öğrencilerin yaşadıkları sıkıntıları çok güzel dile getirmiş. İnsanlara ön yargılı davranmamayı onların ruhsal psikolojilerini düşünüp ona göre hareket etmeyi muazzam şekilde anlatmış. izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 17. bang bang you're dead! dedi ki:

  kesinlikle izlenmesi gereken bi film. ben x ve klass filmleri de okullarda şiddet konusunu ele alıyor,tavsiye ederim. ancak benim favorim bu film.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 8 votes)
 18. trajikomik dedi ki:

  Galiba olumsuz tek yorum benimki olacak: Nasıl desem, FİL ve POLİTECNİC varken, yapma çiçek gibi duruyor. Yani o drama finalinden sonra değişti mi insanlar? Yönetmen sorunu göstermiş ama göstermek değişimi getirmiş mi? Filmden bir diayog: Yapılabilecek hiçbir şey yok.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 19. Alper Yasin dedi ki:

  Film gerçekten çoook anlamlı . Tamamen gerçekleri yansıtıyor. Ailelerin göremediği,Okul’un zorluklarını çok iyi anlatmış.İzlemek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
  Dipnot: Bu filmle benzer SINIF filmini de izlemenizi öneririm. Gerçek bir hikayeyi anlatmaktadır o film.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 20. kaos dedi ki:

  yapmayın allah askına nesi güzel bunun, benim anladığım zamane gençliğinin ve büyüklerin değişmiş olduğu, yok diğer çocuklar eziyet etmişde felanda, bizim zamanımızda eziyetin ağababasını öğretmenler yapardı, hani şu müdür yardımcısının okulun kapısının önünde elinde makasla beklediği saçının uzun olduğuna kanaat getirdiği öğrencilerin saçını hemen oracıkta kestiği devirden geliyorum ben, kimsenin pisikolojiside bozulmazdı o dönemde, hocaların elinde sopayla gezdiği sopayla dayak attığı hatta döverken sopa kırıldı diye iyice hiddetlenir ulen ben bu sopayı sanayide zor yapdırdım diye bir kat daha dövdüğünü iyi hatırlarım. zaman değişmiş zaman. okulda akrabamız bir öğretmen vardı öğretmenler odasında duymuşda bizimkinlere haber vermiş, bizim öğretmen benim için diyormuşki bu çocuk ölsüz herhal hiç arayanı soranı yok kaç sene oldu, bizimkilerde ala la netcekmişizki diye boş boş anlamsızca bakıyolardı. şimdi bakıyorumda çocukları uçuracaklar sanki, ilgi, alaka, özel hocalar, aman ders çalışssın diye yapmadıklarını bırakmıyolar. sonuç ne aha yukarda görüyoruz birde etrafta. okumayı 3. sınıfta söktüm ben aptal olduğumdan değil hocanın öğretmediğinden hocanın birkaç arkadaşının yada işim düşer diye çekindiği birkaç kişinin çocuğu vardı onlarla ilgilenir onlara okuma yazmayı öğretmeye çalışırdı, o çocuklara kızar bizi döverdi. biryerimiz yarımmı kaldı sanki bu ortamlarda okudukta diğerleri sokak serserisi oldu biz üniversiteli. okullarda diğer çocuklar eziyet etmiyomuydu o dönemdede vardı aynı şey, zamane insanı pek duygusal olmuş hemen depresyona felan girer olmuş. zamane insanımızın ne kadar zayıflamış kırılgan olduğunu anladım ben bu filmde.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 20 votes)
 21. batu dedi ki:

  son bölümde katliam yapılmış olsaydı güzel film diyecektim ama gerçekleşmediği için beğenmedim..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 11 votes)
 22. sel dedi ki:

  Vakit kaybi tipik amerikan kliseleri ile dolu bir film. 18 yas alti bir film. ama vizyonfilm’e emeklerinden dolayi tesekkurler..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 23. arzunb dedi ki:

  muhteşem, muhteşem, muhteşem !!!!!!!
  emeği geçen herkese teşekkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 24. okyanus dedi ki:

  çok berbat , şu kesinlikle izle diyelnere sakın kanmayın,hayatımdan 2 saat çaldılar resmen her an bir aksiyon olacak diye bekledim durdum ama faudasız tiyatro izleyeceksem tiyatroya giderim bu film tiyatro sadece berbat ötesiydi,ömrümde ne bir filme ne uygulamaya yorum yapmadım puanlamadım o derece yani 10 üzerinden eksi 10

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 25. merve dedi ki:

  berbat bir filmdi. annem yüzünden açtık ve boşuna uykusuz kaldım. sakın izlemeyin sakın

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 9 votes)
 26. afrodisyas dedi ki:

  beğendim.izlenmeli.admn, tşkrler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 27. Bülent dedi ki:

  Bu filmi begenmeyen izliyiciler saniyorum, bu filmde anlatilan gercekler ile kendi kücük dünyalarindaki gercekler örtüsmedigi icin ,bu film sevmediler..ama gercek dünya bu ve bu gercekler her gün anadolu cografyasinida sarmakta,baska isim veya baska bir ahlak deger cöküntüsünde ..ama bizde yabancilastirilmaya ve yalnizlastirilmaya ve ötekilestirilmeye baslandik…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 28. mistral dedi ki:

  tek kelime ile süper bir film…herkesin yorumu kendisine….admin tşkler…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 29. wrongboy dedi ki:

  Tipik bir american gençlik filminin ders verir nitelikte olanı…bence aldığı puan bu filme fazla..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 30. gecem24 dedi ki:

  3 10 to yuma filminde müthiş performansıyla dikkatimi çekmeyi başaran beni kendine hayran bırakan kovboyumuz ‘ben foster’ bu filmde henüz çocuk yaştaymış yıdızının yeni parladığı yıllar sanırım ben foster için izledim film idare eder..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 31. yirmidörtsaat dedi ki:

  “Bu filmi izlemekle çok değerli 2 saatimi kaybettim.” diyenler sanki çok önemli birşey yapıyorsunuz güldürmeyin beni. Facebook’a bir gün girmezsiniz olur biter. Filmdeki mesajı algılayamıyorsanız çok yazık size.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 32. önemsiz dedi ki:

  Özellikle çocukları henüz okul çağında olan ebeveynlerin ve öğretmenlerin izlemesi gereken bir film.. Ve gençlere de izletilmeli ki, bir anlık öfkeyle ayağa kalkmasınlar…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle