mutluluga-boya-beni

-Mutluluğa Boya Beni / Le Tableau 2011 Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

IMDB Puanı: 7.2/10 (362 oy)
Tür: Animasyon, Aile
Yönetmen: Jean-François Laguionie
Senaryo: Anik Leray
Oyuncular: Jean Barney,
Chloé Berthier, Julien Bouanich
Süre: 1 saat 16dakika

Bitmemiş bir resim üzerindeki bir şato ve çiçeklerle dolu bir bahçede resmedilip renklendirilmiş Toupin’ler gücü ele geçirmiştir. Toupin’ler, çizimleri yarım kalan Pafini’leri devre dışı bırakmış ve yalnızca taslak halindeki Reuf’ları da esir almışlardır. Şimdi Ramo, Lola ve Plume düzeni yeniden sağlamak ve arkadaşlarını kurtarmak için ressamı bulmak üzere yollara düşecek, bir dolu macera yaşayacak, şatodan ve çiçekli bahçeden geçecek, hatta başka resimlere gideceklerdir.

Hayal gücünü oldukça farklı biçimde yansıtan ve hayatın içinden olgularla bunu güçlendiren animasyon filmi, büyük küçük herkesin izleyebileceği tarzda bir yapım.. Şiirsel bir anlatıma sahip film için yorumlarınızı bekliyor ve iyi seyirler diyoruz.

Vkontakte Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.Toplam 6 Yorum Yapılmış.

 1. Okan dedi ki:

  Filmin her yerinde sosyal mesajlar var. Sanatı sanatsal olarak yapan bir film. Başlarda çok garip gelsede ilerledikçe çok fazla anlam veriyor. Mutluluk sizin elinizde mutluluk nasıl hissediyorsanız o der gibi binlerce mesaj var içinde anlayana. Sanatsal bir film olarak güzeldi. Sanatsal filmleri pek begenmezler ama izlemeye deger buldum ben.

 2. pınar dedi ki:

  türkçeye çevrilmiş en güzel film ismidir herhalde.
  şimdiye kadar yapılanların en iyisinden. kapitalizmi, statü farklarının getirisini, güçsüzlerin ezilişini, toplumda kabul görmek için “aynı olmak” gerekliliğini, yaratıcısına kızgın (ya tabi evet, her şey mükemmel çizilmiş, uyum harmoni ve boşluk hah) ama ölesiye de merak eden pafini ve reufları şiirsel bi şekilde resmederek anlatmak da müthiş bir hayalgücünün varlığı olsa gerek.
  en çok da tüm askerlerin aynı renge boyanmasını sevdim.

 3. Nildem dedi ki:

  İzlemenizi tavsiye ederim :)) Kibir, korku, sevgi tabi ki aşk ve merak, arkadaşlık vb insani duygular çok güzel harmanlanmış .

 4. coconutman dedi ki:

  Sonda ki mesaj guzeldi ressam bey senden buyuk Allah var.=)

 5. batu dedi ki:

  cok sempatik,hüzünlü,ilginç bi film.nasıl akıl etmişler böyle bi film cekmeyi inan bravo yani, tebrik etmek lazım cok güzeldi..

 6. nry dedi ki:

  güzel ama sabır isteyen bir animasyon !

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle