VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.0/10 (153 votes cast)

anna_karenina2012

-Anna Karenina 2012 2013 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.1/10
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Joe Wright
Senaryo: Tom Stoppard
Kitap: Leo Tolstoy (roman)
Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson
Keira Knightley, Jude Law
Süre: 2 saat 9dakika

1870’li yıllarda, Rus siyasetinin önde giden ismi Karenina’yla (Jude Law) yaptığı evlilikle ün kazanan güzel Anna, bütün isteklerine ulaşmış genç bir kadındır. Günün birinde, kardeşinden aldığı mektupla Moskova’ya doğru yola çıkan Anna, kendisini garda karşılayan Vronsky’e karşı tutkulu bir aşka kapılır. Kocası Karenina ise siyasi kariyerini düşünmektedir. Rus halkı ise entrikalar içinde yön değiştirmeye başlar.

Rus yazar Tolstoy’un dünyaca ünlü ve en büyük eserlerinden biri olan Anna Karenina, bu yapımla birlikte tekrar beyazperdeye taşınıyor. Yönetmen Joe Wright’ın yorumuyla izleyici ile buluşan ve Keira Knightley’in başrolünde oynadığı yapım, 2013 filmleri için 4 dalda OSCAR‘a aday olarak gösteriliyor. VizyonFilmizle.org farkıyla bu yapımı sizlerle paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

Part1

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

Vkontakte HD Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

NosVideo

NOSVIDEO SİTESİNDEN CD-1’i HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

NOSVIDEO SİTESİNDEN CD-2’yi HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.

VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.0/10 (153 votes cast)
Anna Karenina izle, 8.0 out of 10 based on 153 ratings


Toplam 67 Yorum Yapılmış.

 1. sinemasever dedi ki:

  cinecitta bu soundtrackleri beğendiysen özellikle dario marinellinin yine keira knightleyin oynadığı kefaret filminde de aynı kadro yanılmıyorsam orada da dario mükemmel müzikler yapmıştı tavsiye ederimmmmm

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -10 (from 12 votes)
 2. cinecitta dedi ki:

  Sinemasever ,

  Teşekkür ederim , ilk fırsatta seyredeceğim / dinleyeceğim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 10 votes)
 3. natalie dedi ki:

  bütün yorumları okursanız, sanki Salem ın cadısıymış gibi kadını astığınızı göreceksiniz. ben başka filmlerdeki yorumları da okuyorum. kadın ben de zamanında antidepresan kullandım, çok zordur diyebilicek kadar cesur. hayatını falan da anlatmamış. seviyesiz olmamış.ne demiş? azıcık bilgi verdi diye google abla denmiş,ansiklopedi denmiş! yapmayın arkadaşlar. birkaç kişi iyi birşey yapıp söyleyince elini sıkma büyüklüğü gösterin yaaa.selin ayda nın avukatı mıyım diye soracaksınız şimdi de.. evet.hah ha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 10 votes)
 4. soner dedi ki:

  dostum filmler için teşekkürler..sefiller in 1998 versiyonu izleme imkanımız olurmu.yeni olan müzikal şeklinde pek keyif vermiyor.eskiyide bulamıyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 5. “natalie” senin de farkın yok ukalalıkta. Meslekdaşımsın ama hayata dair hiçbir bilgin, önsezin, fikir ve insan haklarına dair hiçbir düşüncen yok. Son yorumu ben yaparım hemen yağ gibi üste çıkarım demek için kadıncağızı asmışlar kesmişler havasına getirme. Gerçek düzeyin ne olduğunun herkes farkında ama bürokratik dil ve üstünlük peşinde olan sen ve benzerleriniz değil çünkü kendinizi özel ZANNEDİYORSUNUZ. Sen ve benzerlerine ne açıklanırsa, hangi olayın durumun bilgisi verilirse verilsin sıkışmış kalıp akıllarınızın ötesinde düşünmeyeceksiniz bu kesin. Yani meslekdaşımsın ama hiçbir duyarlılık ve anlayışının olmadığı çok açık. Bu arada zaten kolunu çarptığın kişi avukat çıkıyor artık hele ki özel üniversiteler çıktı çıkalı, parayı bastıran avukat :))) Çok bir özelliğin olduğunu da zannetme savunulacak masum bir kadını değil rahatsız edici bir kadını savunuyorsun ama niye o da belli değil. Kadın sadece kendine övgüler methiyeler düzüyor habire, rahatsız edici olan bu kendisi hariç herkesi bilgisiz kültürsüz, gramer yoksunu, kitap okumamış vb. vb. ilan etmesi bunu da başöğretmen edasıyla yapması eleştirildi yoksa gerçek kadın haklarının nerede aranacağını sen de benim gibi kadın hakları merkezinde gönüllü çalışarak görebilirsin ve savunulmayacak ben ne oldum budalası kişileri savunarak değil.

  Kolaysa git de hem kocasından hem kaynanası ve görümcelerinden dayak yiyip üzerine yeni doğurduğu bebeği sırf emzirmek için eline verilip alınıp gösterilmeyen, karanlık kömürlüklerde soğukta tutulan, o güzel ağızları burunları kırılmış gerçekten zavallı kadınlara hissiyat yap herkesi kadın düşmanı ilan etmeden önce,ben her fırsatta bu kadınları dinliyorum onlar daha da üzülmesin diye yanlarında ağlayamıyorum bile, moral verip davalarına yardımcı oluyorum.Yani savunulmayacak tipleri de sırf ön plana çıkmak için savunma, kadın hakları edebiyatı yapmadan önce bunları bir düşün öyle gel. Bir de gramerden düzgün Türkçeden bahsedip duruyorsunuz ya yorumuna büyük harfle başlamayı da unutma ok? Sanki Türk Dil Kurumuna uzman alımı yapılıyor da burada gramerden, yok kültür kumkuması olmaktan basetmeyin doğrusu çok komik görünüyorsunuz ve de çok çok yapay. Herkes küfür ve açık aşağılama olmadığı sürece istediği şekilde yorum yapar. İnsan hakları mahkemeleri sizin zihniyetinizdekilerin sansürlemelerinin davalarıyla dolu tabiii bunu hukuk kültürüyle içiçe yaşayan hukuk kültürü olan, Tolstoy bilmeyenin, hayatında sinema görmemişin, ilkokul mezununun, sokak berduşunun, varoştan gelenin de YORUM YAPMA HAKKI olduğunu bilen birisi görebilir yoksa bürokrasi, motamotçuluk aşığı siz ve savunduklarınız değil. Savunulmayacak şahısları ACİZ GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞMA ARTIK….Ben de diğer eleştirenler de bu kadını neden eleştirdiğimizi biliyoruz, bunun bilincindeyiz, astınız kestiniz zavallı kadını diyerek (ki öyle bir durum yok sen AJİTE EDİYORSUN) yine prim yapmaya kalkışma.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 12 votes)
 6. bu ne ya dedi ki:

  arkadaşlar hiç birbirinizi lekelemeye çalışmayın ve sadece doğru şeyi yapacağınızı savunuyorsanız ve ön plana çıkmak için birşey yapmuyorsanız SUSUNNNNNNNNNNNNN YADA KONUYU KAPATIN YETER GERMEYİN UZATMAYIN:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 9 votes)
 7. natalie dedi ki:

  kompleks işte böyle birşey! akılsızlık işte böyle birşey! eziklik işte böyle birşey! size cevap vermeye kalkışmamış bir insana bu ne cüret diyorum.senin ağzının payını benim gibiler verir de yer burası değil. bizim halkımız hala u kadar komplekli mi yaa..elini sıkamıyormusunuz bir bilenin*pipolu,tozmik,mefisto,selin ayda ya kafayı taktınız.neden? kafaları sizden daha iyi çalıştığı için., ben savunacağım insanı kendim seçerim! sırtında bebesi mi var, odun mu taşıyor yoksa manyak eş kurbanı olmayı mı bekliyor?karar benim.saçlarını savuran güzel bir kadın savunulamaz mı? erkek kadın hukuk karşısında eşit ama o kadar hırt dolu ki hergün eşini öldüren.?? bana aciz demek cahil cesaretinden mi kaynaklanıyor?
  ADMİN: LÜTFEN ÜSLUP TARTIŞMASI YARATMADAN VE ELEŞTİRİLERİNİZİ KARŞI TARAFI RENCİDE EDİCİ BOYUTLARA TAŞIMADAN YORUM YAPINIZ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 10 votes)
 8. “natalie” öncelikle kompleks ve cahillikle suçlayıp üzerine “ağzının payını verirdim ama” gibi gayet açık mahalle ağzına girmeni eshefle karşıladım :)) Seni aşağılayan olmadı dikkat et, kendi tarzını koru önce. Çünkü seviyeden bahsedip durmana rağmen sergilediğin tavır senin aslını ortaya çıkarıyor. Sana ve savunduklarına sadece açıklama yapıldı ve ayna tutuldu diye insanları akılsız, kompleksli, cahil, senin ağzının payını veririm, ezik diye nitelemen senin ayıbındır. Bu arada sana kim aciz demiş sinirli aklından uydurma, yazılanları düzgün okuma lütfunda bulun. Admin bak işte burada hakaret unsurları var ben de natalie’nin yazdığı bu asılsız astarsız kelimeleri uyarmanı istiyorum lütfen. Ayrıca ezilen kadınlara saydırdığı laflar da çok acımasız ve küçümseyici. Bak natalie, ezik olsam sana her halükarda tarz ve tavrımı koruyarak yorum yapmaya devam etmezdim. Bu arada o senin dediğine kompleks denmiyor duyarlılık deniyor o yüzden ucuz naralar atma, bir tek ben mi eleştirmişim bir bak terbiye sınırlarını aşmışsın sonuna kadar. Hani çok kültürlü ve güzellikleri seven, harika insandın ne oldu şimdi. Pislenmiş sözlerin sana aittir, ezilmiş kadınları hor görmen de senin umarsızlığın ve benmerkezciliğindendir. O açıklamada ne dediğimi bile anlamamışsın maalesef, ama saygısızlıkta haddini aşmanın da ötesine gitmişsin, azıcık ayna tutulunca hemen çamura yatıveriyorsunuz. Gerçekler acıdır ve her zaman acıtır.

  Maksat ağız payı vermek değil düzgün eleştiri…Benim eleştirilerimle başa çıkamadığın için çamura yattın ki çizdiğin imajla, övdüğün imajlarla hiç örtüşmeyen hiç nazik olmayan tavırlar bunlar. Basit yaftalamaların beni etkilemez, gerçek bilgilerle gel dedikodu ve çirkef bulaştırma hallerinle değil. Tozmik-pipolu hakkında herşeyi anlattım senden daha eski yorum gözlemleyici ve tarafsız bir izleyici olarak. Ama bunları değerlendirme biçimine bak. Hani ne oldu tarzınıza, kibarlığınıza demek hepsi sözdeymiş, ben de buna şaşıyorum hemen kaybettiniz o sözde kalan kibarlıkları azıcık haklı eleştiriyi görünce, mefisto da aynı çıktı yani senin gibi çamura yattı hemen :)) doğru düzgün cevap vermek yerine aşağılama, terbiyesizleşme yollarını seçti. Bana da bu körelmiş bakış açınızdan gına geldi sırf ondan yazıyorum sürekli cevaben, söylediklerimde haklı olduğumu biliyorum, biliyordum ve sen de son yorumundaki gerçekten kötü sözlerinle beni haklı çıkardın tekraren sağol natalie …

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 11 votes)
 9. Mısto dedi ki:

  Gördüklerimizi gördük. Yeni şeyler görmemiz gerek. Bildiklerimizi biliyoruz. Bilmediklerimizi öğrenmek gerek. Yani yeni şeylere açık olmamız bizim yararımıza. Bu film de alıştığımğız filmlerin dışında olabililir. Bizi yorabilir. Ama buna rağmen biraz yorulmaya değer. Benim gibi düşünmüyorsanız yerinizde saymak zorunda kalırsınız. Yeniye kulak verin. Beğenmeniz şart değil. İzleyin…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 10. ilknur dedi ki:

  yıllar önce okuduğum romanın masalsı anlatımıydı .ilk filmi daha güzeldi ama.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 11. natalie dedi ki:

  Sevgili Admin, uyarınızı gördüm ve de ciddiye alıyorum. Sizden tek ricam, şu 50 yorumu okuyup, uyarı yaptığınız kişileri tekrar gözden geçirmeniz!! Ben ve bazı arkadaşlarımız ki ben hiçbirini tanımam, sadece yorumlarını taktir ederim, sitenizde öyle uygunsuz sözlere maruz kalıyoruz ki. Onlar bu sözleri uyarı almadan yazma hakkına sahip de biz yanıt verdiğimizde düştüğümüz duruma bakıp, aynı tarzda konuşma hakkına sahip değil miyiz? Ben şu sonuca varıyorum, birisi yorum yapacak, 20 kişi hakaret edip sıfat takacak, sonra da bunun adil olduğuna kendimi ikna edeceğim? Siz bir yargı kurumu değilsiniz ve sitenizi temiz tutmak istediğinizin farkındayım. Tekrar rica ediyorum, temizlenmesi gereken ağızların altına da uyarı yazmanızı, en azından bu titizliği bundan sonra göstermenizi umarak. Herkesin amacı film izlemek, yorum yapıp fikir bildirmek.Hakarete uğradığımızda ne yapacağız? Bu çözümü önerir misiniz bana ve benim gibi birçok değerli yorumcuya?? Teşekkür ediyorum.

  ADMİN: GÖRÜŞ VE ELEŞTİRİLERİNİZ İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM.. GÖZDEN KAÇAN VEYA ŞAHSINIZA YÖNELİK SİZİ RAHATSIZ EDEN YORUMLAR OLURSA LÜTFEN AYNI FİLMİN ALTINA BANA HİTABEN YORUM YAZIN VE DÜZENLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ YAZIYI SÖYLEYİN.. BU ŞEKİLDE BİR UYGULAMA İLE RAHATSIZLIĞINIZI GİDERMİŞ OLABİLİRİM. HAKARET KONUSUNDA HASSAS OLDUĞUMU DA BELİRTMEK İSTERİM VE KESİNLİKLE ARGO, AŞAĞILAYICI vb UNSURLAR İÇEREN YORUMLARI ONAYLAMADIĞIMI BİLMENİZİ İSTERİM. KATKINIZ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 7 votes)
 12. killer dedi ki:

  film nasılmış diye yorumları okumak istedim maşallah alt taraf forum sitesindeki tartışma odalarına dönmüş burada ben admini sorumlu görüyorum kardeşim yetkin var film hakkında olmayan ki şu an yazdığım yerin üst tarafında kırmızıyla film hakkında yorum yapın yazıyo yorumları sil gitsin filmle ilgili yorum ararken gözüm yoruldu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)
 13. kalemiti dedi ki:

  killer’ a katılıyorum. Film hakkında tek yorum var, o bile ne dediğini şaşırmışa benziyor. Burası tartışma platformuna benzemiş. Evet filmler tartışılabilir, ama bu yorumlar çok kişisel görünüyor. Anna Karenina’yı izleyen ve yorum yapmak isteyen varsa sevinirim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 14. pardus dedi ki:

  bu nedir ya sitenin admininden rica ediyorum bir forum sayfası açsın millet orada atıp tutsun filmle ilgili yorum yazılsın diye diye burası var kininizi kusma yeri değil bu hoşgörüsüzlük nedir herkesin fikri kendisine kalsın beğenmezsen izleme veya beğenmedim de geç neyin kapışmasını yapıyorsunuz neyi paylaşamıyorsunuz her filmin altında abuk sabuk destan gibi yorumlar.zevkler ve renkler tartışılmaz.sitenin güzelliğini bozmayın kaliteli düzgün adam gibi yayın yaptıkları için bu siteyi size rağmen takip ediyorum edeceğim de ilk ve son kez filmle ilgili olamayan yorum yaptım umarım düzelir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 15. sinemasal dedi ki:

  Lev Tolstoy’un ölümsüz eseri Anna Karenina’yı ilk kez okuduğumda 13 yaşındaydım. İlk 10 sayfasından öteye geçemiyordum, 10.uncu sayfasında yeniden baştan okuyordum zira sayısız rus isimleri ile kaynıyordu sayfalar ve kafam karışıyordu. Kim, kimdi? Yeni baştan okumak zorunda kalıyordum.
  Halime acıyan Babacığım bana 1948 yapımı olan başrolde Vivien Leigh’in oynadığı Anna Karenina’yı izlettirmişti. Filmi izledikten sonra kitabın içeriğini daha rahat takip ederek okuyabilmiştim.

  Joe Wright’ın bu yukarda ki 2012 adaptasyonu ; kurgusu ve set dekorasyonların iç içe geçiş sahneleri ile müthiş bir izlence sunduğu yadsınamaz. Salon dansları sahnelerinde el ve kol hareketlerin zarafeti, filmin bir tiyatro sahnesi üzerinden işlenmesinin ilginçliği ve kamera şiirsel anlatımını her bir karesinde koruyor olması – bu görsel şöleninin yaratıcılığını taktir ettiriyor.
  Lakin yinede … sanki… bir şeyler eksik gibi. Herkesin fikrine saygım var ama ben bir çeşit yabancılaşma yaşadım izlerken. Bilmiyorum, tarif edemiyorum sebebini. Kendimi filmin içine teslim edemedim, kaybolamadım. Belki de oyunculukların (kasten mi acaba?) fazla teatral olmasından kaynaklanıyor. Filmin kahramanları ile ne üzülebildim nede coşabildim. Hep bir mesafe vardı. Beyazperde de nadir gördüğüm yapaylığı bilinçli koruma çabası vardı sanki. Yoksa bana mı öyle geldi? Çözemedim. Bildiğim tek şey empati kurmamı yönetmen Joe Wright’ın engellemiş olduğu.
  İzlediğime pişman değilim ama… asla unutamayacağım filmler arasında yer almayacağı kesin.

  Kostümler görkemli olmaktan her ne kadar uzak olsalarda – sanat yönetmeni ve yapım tasarımcısı ise tek kelime ile harika iş çıkarmışlar!
  – –

  Siteye eklemekte emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 13 votes)
 16. selin ayda akman dedi ki:

  Sinemasal nick’li arkadaşımızdan, farklı filmlere de yorumlar istiyoruz:)) Teşekkürler..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 17. gulgun isayeva dedi ki:

  bu filme bakdıkdan sonra bir daha emin oldum ki Tolstoyun bu eserinde Konstantin Levinin obrazında sevgini ifade terzinde İslami deyerlerin ne kadar güclü olduğunu göstermişdir…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 8 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle