VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.3/10 (24 votes cast)

all-about-lily-chou

-Chou-chou Hakkında Her Şey / All About Lily Chou-chou 2001 Japonya / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.5/10
Tür: Dram, Suç, Müzikal
Yönetmen: Shunji Iwai
Oyuncular: Hayato Ichihara,
Shûgo Oshinari, Ayumi Ito
Müzik: Debussy
Süre: 2 saat 26dk

Şarkıcı Lily’nin müziği ekseninde yaratılan, adına “Eter” denilen metafizik bir dünya üzerine birçok kişi, sanal ortamda fikirlerini paylaşmaya başlar. Bu farklı dünyanın takipçileri ise, daha çok toplumda kendine yer edinememiş, silik ve yalnız ergenlik çağındaki gençlerden oluşmaktadır. Bu sayede yetişme çağındaki gençlerin hırsları, gizli kalmış şiddet eğilimleri, seksüel dürtüleri gibi konular yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.

Gençliğin etkilendiği araçları ve toplumda yer edinme çabalarının çok farklı biçimde ele alındığı film, yetişen gençlik eleştirisini yapma amacını güdüyor. Müzikle iç içe ve ağır tempoda ilerleyen bu yapımı VizyonFilmizle.org olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.(FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

Part1

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.

part 2

part 3

Vimple.ru Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

VideoSlasher

VİDEOSLASHER SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 6.3/10 (24 votes cast)
All About Lily Chou-chou izle, 6.3 out of 10 based on 24 ratings


Toplam 8 Yorum Yapılmış.

 1. Yeter artık dedi ki:

  ya arkadaşım siteniz iyi güzel ama son zamanlarda sinema dünyasında adı dahi geçmeyen danimarka isveç izlanda japonya gibi ülkelerin filmlerini yayınlıyorsunuz.neymiş efendim imdb si 7.5 mus ya imdb sitesini açarsın oyunu atarsın ”gora” filmine türkler oy atar alır 7.9 imdb puanı yani filmleri kendi ülkeleri değerlendirir sırf bu filme japonlar 7.5 verdi diye bu berbat film yayınlanırmı ya,öneriymiş …… (ADMİN: EKLENEN FİLMLER ELBETTEKİ ÖNERİLDİ DİYE VE SADECE IMDB PUANI YÜKSEK DİYE EKLENMİYOR. YURTİÇİ – YURTDIŞI İZLEYİCİ YORUMLARINA DA BAKILIYOR VE BU FİLM DE HERKESE HİTAP EDEN TARZDA BİR YAPIM OLABİLİR. LÜTFEN ELEŞTİRİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRMEDEN YAPINIZ. FİLMİ BEĞENMEMİŞ OLABİLİRSİNİZ AMA HERKESİN FİLM ANLAYIŞI FARKLI OLABİLECEĞİ GİBİ, KİMSEYE BİR AYRICALIK YARATMADAN BÜTÜN İZLEYİCİLERİMİZİN ÖNERİLERİNİ DE DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. TEŞEKKÜRLER.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -13 (from 19 votes)
 2. Tozmik dedi ki:

  şöyle desen anlarım.İskandinav ve Uzakdoğu sinemasını severim ama bu film kötüydü desen.ama sen diyorsunki İskandinav ve Uzakdoğu sinemasının dünyada isminin duyulmadığını söylüyorsun.bu çok komik.aksine en çok adı geçen ülkeler bunlar.senin dediğin türk filmlerine sadece türk izleyicisi oy attığı için ortaya o yüzden abartı not çıkıyor.aynı şey Hint sineması içinde geçerli ama onların yaptığı 8 ve üzeri not alan filmlerinin %75’i güzel oluyor.Bizim sinemamızda ise%25’i güzel oluyor.yani Türkiye ve Hint filmleri dışında diğer ülkerlerin filmlerini sadece kendi ülkeleri oylamıyor.tüm Dünya oyluyor.Kore filmleri mesela %90’ı iyi.İmbd bir sinema.com değildir.yani sadece kendi ülkeleri oylamıyor.Hint ve Türk filmleri haricinde.İmbd’ye güveniniz yoksa onuda anlarım.ama adı geçmemiş ülkeler dediğiniz ülkeler sinemada çığır açmış ülkeler dediğiniz şey çok komik.sadece Danimarkanın yabancı dilde kaç tane oscarı var bir araştırın bakalım.Adı geçmeyen Ülke esas biziz.bir kere bile yabancı dilde oscara aday bile olamadık.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 15 votes)
 3. karma sayfa dedi ki:

  Benim anlamadığım adı sanı geçmeyen filmler demiş arkadaş alakası yok. Bence de çok yanlış bir yorum şekliyle değerlendirmişsiniz admin’e ve tozmik’e katılıyorum eleştirilerinde. Diğer yandan bu sayfanın hem vizyon dışı kaliteli filmleri hem de vizyondaki güncel filmleri hep beraber yayınladığı unutulmamalı ki bence bu çok doğru bir tarz. Heryerde bulabilirsin Yargıç dredd- yok testere tarzı filmleri. Beğenmiyorsan beğenmedim şundan bundan de geç. Üstelik Japon filmlerine kastın varsa zaten beğenmiyorsan da izleme geç… Japon filmleri ayrı bir tarza sahiptir yine kuzey avrupa filmleri de öyle. Bir de bir filme anlamak isteyerek başlamak, önyargısız seyretmek çok önemli, senin zaten önyargıların çok fazla yani filmler 4/4 lük olsa da beğenemezsin gibi geldi bana. Yani YETER ARTIK demeniz hiç isabetli değil. Bu tip filmler olmasa bence bu sayfanın hiçbir özelliği ve güzelliği de kalmaz diğer sayfalardan farkı da kalmaz.

  Bence çok isabetsiz düşünüyorsunuz, yanlış küçümsemeler içindesiniz asıl basit olan Hollywood tarzı ve tamamen düşük zeka seviyesine yönelik yapımlar, asıl onları eleştirmek lazım benim gözümde. Bu tip filmlerde en azından yönetmen veya senarist birşeyler deniyorlar farklı bakış açıları sunuyorlar ıq seviyesi düşük vampir filmleri veya testere gibi kan ve vahşetin basitleştiği filmlerse istediğiniz onlardan heryerde dolu zaten ve burada da yayınlanıyor herkesin gönlü olsun diye. Yani neyin derdindesiniz zaten isteiniz filmler yayınlanıyor neden bu yeter artık haykırışı ???????

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 9 votes)
 4. sinecholic dedi ki:

  siteniz gerçekten harika, çok sık giriyor ve filmlerden faydalanıyorum. bir sinefil olarak aradığım bir çok filme sizler sayesinde online ulaşabiliyorum. ayrıca takdir ettiğim bir nokta var ki filmden ciddi anlamda anlamayan kişilerin sözlerine alınmayıp (ya da sallamayıp) kaliteli filmleri yüklemeye devam etmeniz. emeğinize sağlık, izlebizle.net’ten sonra takıldığım yegane site burası…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 5. ETER dedi ki:

  Eter ruhu ve ruhun hallerini temsil ediyor, gerçek dünya o kadar acımasız ki kendi özel duygu dünyalarını kuruyorlar. Ergenlerin bitmek bilmez güç gösterileri ve acımasızlıklarıyla dolu hayatlarını anlatan bir film. Seyretmesi kolay değil hafif soyut takılmışlar biraz da uzunca bir film. Yeni nesli anlayabilirsiniz bu filmle, mekanik ve güce dayalı hafif psikopat ergenliklerini takıntılarını, tapındıklarını, kaçış noktası olarak bağlandıklarını, mecburiyetlerini, hor görülmelerini, yeteneklerinin nasıl hiçbir anlam ifade etmeyişini….Kısaca aslında çoğumuzun da yaşadıklarını…

  Filozof Schophenauer’ın dediği gibi insan yaşamı zaten tümüyle bir acizliktir ve insanlık da bu acizliğini kabullenip yaşamayı öğrenmelidir, yaşamak aslında her gün çektiğimiz bir ceza, bedelini ömrümüzden günlerle ödediğimiz bir esarettir. Bu çocukların da sonuçta vardıkları nokta bu, düşünceleri hep bu yönde. Filmin işlenişi net yazışmaları ve idol Lily üzerinden, konu aslında çok basit sadece anlatım şekli biraz farklı o kadar. İyi veya kötü denmemesi gereken herkesin izleyerek kendi kararını verip, düşüncelerini hissetmesi gereken filmlerden. Teşekkürler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 7 votes)
 6. MATU dedi ki:

  Benim çook anlıyamadığım ağır geçen bir filmdi ama bilenlerin üstüne söylenicek söz yok !Tşk.ler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 7. Mavi dedi ki:

  Admin,dünyanın farklı ülkelerinden filmler yayınlaman çok çok güzel,yukarıda Yeter Artık!! isimli yorumcu kendi kafasına göre film siteleri bulup izleyebilir burada ezbere ahkam kesmesin zaten aldığı eksi rating sayısı da ona güzel cevap olmuş anlayabilirse!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. mulo ogada dedi ki:

  aradığım ve ulaşamadığım görüntüler. müzik ve yapım aşamaları. iç dünyalar. bambaşka yaşamlar.
  çok beğendim siteyi. çok ama çok teşekkür ederim. bir süredir buralardayım ve sanırım sizi takipte kalacağım. selamlar ve sevgiler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]