VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.2/10 (97 votes cast)

to_end_all_wars

-Savaşın Sonu / To End All Wars 2001 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 7.0/10
Tür: Dram, Savaş
Yönetmen: David L. Cunningham
Senaryo: Brian Godawa
Oyuncular: Robert Carlyle,
Yugo Saso, Ciarán McMenamin
Müzik: Maire Brennan
Süre: 2 saat 5dk

2. Dünya Savaşı sırasında Japonlar tarafından esir alınan Amerikan askerleri her türlü işte çalıştırılır ve zaman zaman da işkenceye uğrarlar. Bütün hisleri ellerinden alınan askerler için umut ışığı da görünmemektedir. Yalnız içlerinden bir kaçı buna inanmaya devam eder ve hayatta kalma mücadelesi vererek o güne ulaşmak için her şeye katlanmayı öğrenirler.

Savaşın değişik bir yüzünü anlatan ve Japonlara esir düşen askerlerin yaşadıklarını aktaran filmde Kiefer Sutherland de başrolde yer alıyor. VizyonFilmizle.org olarak bu yapımı sizlere altyazılı sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Part1

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.

part 2

part 3

ModoVideo

ModoVideo SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 7.2/10 (97 votes cast)
Savaşın Sonu - To End All Wars izle, 7.2 out of 10 based on 97 ratings


Toplam 16 Yorum Yapılmış.

 1. yıldız dedi ki:

  Ah..Ah..Ahhh ne üzüldüm,ne üzüldüm..Zaten ;oldum olası bu Amerikan askerlerinin Dünyanın heryerine “Özgürlük and Demokrasi” götürme savaşlarında çektikleri zulümlere içim acımıştır..Kıyamam ben o conilere,yankee lere..!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 15 votes)
 2. burus li dedi ki:

  nedir bu amerikalı askerlerin çektikleri elalemin ülkelerine giderler demokrasi götürme adına her türlü zulmü yaparlar sonrada işkence görürler kıyamam ben onlara :) en iyi amerikalı ölü amerikalı :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 11 votes)
 3. burus li dedi ki:

  bunlar gene japonyaya geldilerdi en akıllınız gelsin dediydim bana çak noris i getirdiler döv allah döv akıllanmadılar en son sözleri ibret vericiydi ama ”su vereydin eyiydi”

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 4. Zafer dedi ki:

  filmin en enteresan yeri biz tokat yediğimizde öbür yanağı çevirmeyi öğrendik diyor, japon da ya öylemi diyor bi sağ yanağa bi de sol yanağa patlatıyor ve gülerek batıl inanç diyor.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 4 votes)
 5. Sincap dedi ki:

  Cinayetin en büyüğünü kendileri yaptı atom bombası atmak insanlık suçudur ve hala bu ülke yeryüzünde ikamet edebilmeye devam ediyor dünya milletlerinin tamamı sırf bu insanlığa karşı yapılmış suç yüzünden bu suçu işleyen ve arkasında duran ülkenin insanları elleriyle boğmalılar. – puan veren yahudidir bizden değildir ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 8 votes)
 6. ekrem dedi ki:

  bu filmi sırf japon askerleri bunlara nasıl eziyet çektirebilmiş diye izledim yoksa bildiğin amerikan propagandası filmlerinden birtanesi daha işte

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 7. redbull71 dedi ki:

  TŞK ADMİN:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 8. Radikal müslüman dedi ki:

  Amerikaya laf atmak kolay ama utanmadan gel deseler arkanıza bakmadan gidip orada yaşarsınız, okursunuz sonrada ABD’de okuduk diye havanızdan geçilmez :) iki yüzlü milletiz azizim..
  savaş karşıtlığı yapmak basit ama istanbulda yaşarsınız ne kelleler gitti umursamazsınız, rahat bir yaşamda medeniyet taslayın bakalım, sonrada Amerikan malalrını alın millete hava atın, Amerikanın gücü dış ülkeleri sömürmesinden türkiye dahil başını ezmesinden gelir, kafamıza çuvalı geçirmesinden gelir, ancak o ülkeye en çok girmek isteyenler listesinde çalışma ini başvurularında ne hikmetse Türkler daima 1. sıradan aşağı inmemiştir :) sömürülerek kan dökülerek katlederek kurdukları ülkeye gimek için sırada beklersiniz….o yüzden evde patates cipsile film izleyen şişkolar filme puan veren bizden değildir vb yazaınca ikiyüzlü ve zavallı oldukları anlaşılmıyor sanmasınlar…

  Battal gaziyi izleyince hiçte proaganda olmaz, kurtlar vadisi filistide Türk propagandası olmaz, fetihte olmaz, hepsi gerçektir, kendimizi eleştiren fişm yapında hain oluruz ancak amerikalılara kızarız neden kendilerini övmüşlerde eleştirmemişler ulan zekasız onlrın kendini eleştirdiği bin tane film var onlara yorum yaptığınızı görmüyoruz Türkler o kadar bile eşeltirmiyor ya lan….

  Filmi eleştirin ama abuk subuk şeyler yazmayın okulda ondan bundan tokat yeyipte burda filmi bepenen bizden değildir gibi ik yüzlü ve zavallıca yazmayın…Amerika Türk askarinin kafasına çuvalı geçirdiğinde, Türklerde izmirde amb askerlerine çuval geçirmek isteğinde abd’den gelen talimatla utanç verii şekilde o Türk gençlerini ülkeyi tehlikeye atmaktan hapis cezası verdiklerinde neredeydin ? hangi delikteydin ? meydanlarda göremedik seni? ama kolayına kaç askerliğini bile yapmamış, korkak kendi hakkını savunmaktan aciz ama en kolayına kaçarak sahte milliyetçilik yapar ancak filmi kimse beğenmesin tamam kahraman vatan sana çok şey borçlu madem istemedin izlemeyiz beğenmeyiz :) elinde kola ile sen başka film izle…….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 14 votes)
 9. nihat ayrac dedi ki:

  Dünyanın en büyük insanlık suçunu işleyerek Japonyada Hiroşima ve Nagazakiyi ortadan kaldıran bu adi şerefsizlerin yaptığına bak yahu. Bu kadarına da pes doğrusu. Japonlar az bile etmişler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 10. cem dedi ki:

  Amerikan propagandasıyla alakası olmayan bir film en başta askerler İskoç. Esir Japon askerin batıda bir askeri kampta bu muameleyi görmeyeceği kesin. Japon kültüründe bir askerin teslim olması ölmesiyle eş anlamlı o nedenle esir düşman askerlerine acımaları yoktu. Atom bombasından dert yanan arkadaşlarda 2. dünya savaşında Japonların bütün Asya’da ülkelere nasıl kan kusturup milyonlarca sivili katlettiğini biliyor mu acaba? Teslim olmanın en büyük onursuzluk sayıldığı Japonların en son siviline kadar savaşa devam edeceğini bilen Amerikalılar geliştirdikleri cehennem silahını savaş içinde deneme fırsatını kaçırmadılar. Ama arkadaşlar emin olun ki eğer o atom bombaları üretilmese ve atılmasaydı dünya savaşları iki rakamı ile sınırlı kalmazdı.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 11. ümit dedi ki:

  bence bu filmi partlardan izlerseniz Hemingway ;))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. Emre dedi ki:

  Dusty binbaşıyı kurtarmak için kılıçlı zibidinin kulağına ne söyledi?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. acayip kıl oldum dedi ki:

  Film iyi ise izlenecek kalitede ise iyi deyin, yok eğer iyi değil se izlenmez deyin,bu ne ya ? yok amerika şöyleymiş,yok böyleymiş,geçin bunları,adamlar yaşamış kardeşim ,yaşadıklarını da film yapmışlar,hemde bomba gibi filmler,varmı senin ülkenin dünya çapında 1 tane bile filmin ? sen ondan haber ver,bir tane tanınmış artistimiz ,bir tane bilindik filmimiz yok,sen burda amerikayı kötülediğin zaman gerçekten amerika kötümü olacak ? kendi fikirleriniz , görüşleriniz kendinize kalsın,böyle sinema izleme sitelerinde şu ve ya bu ülkenin insanlarına böyle saçma sapan şeyler söylemek ayıptır,yamyamlar bile eğitime kültüre önem veriyor,ama bizim insanlarımız şekil a’da görüldüğü gibi bel altından vurmaya devam ediyor,siz film izlemeyin kardeşim,amerikayı sevmiyorsan yürü git amerika’ya karşı savaş yap,buraya gelipte abuk subuk şeyler yazmayın,ayıptır yahu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. ali ferhat hiçkokmaz dedi ki:

  Admin filmde bir sorun var,3 part olarak yüklediğiniz bu filmin birinci part’ı bu film ile alakalı değil,birinci part ispanya iç savaşı ile ilgili, ikinci part afişteki film ile ilgili,üçüncü part’a henüz bakmadım

  ADMİN: UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, SORUNU GİDERDİM. İYİ SEYİRLER.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. ali ferhat hiçkokmaz dedi ki:

  Filmi günlerdir aramadığım yer kalmadı,şükür burda buldum,ve tamamını izledim gerçekten filmin güzelliğine söyleyecek söz bulamıyorum,harikanın mükemmelliğin ötesinde bir film,oyunculuk yetenekleri muhteşem,adeta o yılları insana yaşatıyor,adamlar bu işi biliyor kardeşim,kusursuz bir şekilde film yapıyorlar ve bizlere izlettiriyorlar,film izlememizde emeği geçen herkese teşekkür ederim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. serkan dedi ki:

  linklerin hepsi ölmüş

  Admin: Mail.ru seçenekleri çalışır durumdadır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]