VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.1/10 (74 votes cast)

-Nothing Personal 2009 2010 İrlanda,Hollanda / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.9/10
Tür: Dram
Yönetmen: Urszula Antoniak
Oyuncular: Stephen Rea,
Lotte Verbeek, Tom Charlfa
Müzik: Ethan Rose
Süre: 1 saat 25dk

Hiç bir kurala bağlı olmadan, sadece uzun yollar geçerek yaşamayı tercih eden Anne, İrlanda kırsalında bulunan bir dağ evine gelerek burada biraz zaman geçirebileceğini düşünür. Evin sahibi Martin ise eşini kaybetmiş ve yalnız başına yaşlanmayı tercih eden birisidir. İki insanın karşılaşması, aralarında garip ve her zaman gergin olan bir bağ kurulmasına neden olur. Onun yanında çalışmaya başlayan ve özgür yaşamı seçen Anne için, burası bir son durak olacak mıdır?

İlginç bir durum filmi olan Nothing Personal, “yalnızlık” kavramını oldukça derin ve durağan bir şekilde ele alıyor. Kendilerine göre yalnız yaşamı seçen iki insanın karşılaşmasının doğurduğu kavramları işleyen ve farklı düşünceler uyandıran 11 ödül kazanmış bu yapımı VizyonFilmizle.org olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

Vkontakte Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

ModoVideo Uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açabilir veya diğer seçeneklerden izlemeye devam edebilirsiniz.

BU IZLEME SECENEGI AKTIF DEGILDIR, LUTFEN DIGERLERINI KULLANIN.v=9e6jhffcqwg8aha2v8341c9bceelg814&r=a764548a3daecc51f29e00a11ef8cfc5′ width=’585′ height=’444’>

Putlocker

PUTLOCKER SİTESİNDEN HIZLI İZLEMEK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYINIZ.


VN:F [1.9.22_1171]
BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?
Rating: 8.1/10 (74 votes cast)
Nothing Personal izle, 8.1 out of 10 based on 74 ratings


Toplam 24 Yorum Yapılmış.

 1. BİLİSİM dedi ki:

  olayı sanatsal acıdan izlemek lazım gibi geliyor.kişisel dürtülere ve cinselliğe gem vurmak gibi birşey.sessizlik isteyen bir izlenim var.vasat…………..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -20 (from 20 votes)
 2. nil dedi ki:

  Berbattttt

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -19 (from 19 votes)
 3. HADİORDAN dedi ki:

  Vasat mııııı????? Kesinlikle hayır,çok ama çok güzel bir filmdi, bu film için admine özellikle teşekkür ediyorum. Bazı duygulardan yoksun olanlara ve konuyu sadece cinselliğe gem vurmak gibi algılayanlara vasat gelebilir ki bu kişilerin filmde anlatılan tip duygularının da olmadığını düşünüyorum.

  Zaten bu tarz filmlerle alakası olmayan bilumum filmlerin altında sanki taraftar kültüründen gelenler gibi yorumları olanların da neden bu filmi izleyip de bir de üşenmeyip yorum YAPMAYA ÇALIŞTIĞINA (ki yapamamış) anlam vermek güç. Holigan ve kahvehane kültürüyle yetişmiş materyalist maço erkeklere göre bir film asla değil, bu kimliğe uyanlar aman seyretmeyiniz arkadaşın dediği gibi vasat gelebilir dikkat :) Bazı filmlerin altına bazı yorumcuların sıfatları da yakışmıyor tıpkı böylesi güzel ve anlamlı filmde olduğu gibi.

  Admin film son günlerde izlediğim en güzel filmlerden ve o kulübede olmak isteyen öyle çok kişi tanıyorum ki ben dahil bu berbat şehir düzeninden bıkmış. Filmde kadın belli ki büyük ve kötü bir olay yaşamış ve vurmuş kendini yollara hayat anlamsız gelmiş, isyanlarda, hayat ne getirirse onu yaşıyor, huzur arıyor ve önüne çıkan kulübenin sahibi adam da ona diğerlerinin davrandığından farklı davranıyor ama niye? Bilişim arkadaşın düşündüğünün aksine duygularına ve cinselliğine gem vurmak için değil, adam kendi sonunu biliyor, belli bir olgunlukta artık. Gerisini de seyrediniz çok güzel film harcamayın bu filmi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +27 (from 33 votes)
 4. Filmkurdu dedi ki:

  Film ,tüm kasvetine rağmen sonuna kadar kendini izletebiliyor .Teşekkürler Admin .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 10 votes)
 5. önemsiz dedi ki:

  Olumsuz yorumlara aldırmayın ve izleyin..Özellikle gece sessizlikte izlemek filmin ruhuna da iyi gelir..İnsana derinlemesine inmek lazım,her açıdan;illa ki gürültü ve patırtı ve çokluklarla mı anlatılır ruhumuzun yaraları.. ve bazen bizim de böylesine yok olabilmeyi istediğimiz olmuyor mu.Ama o yürek nerde..Ben kendimden çok şey buldum..teşekkürler admin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +13 (from 17 votes)
 6. KaRTaLiZMa dedi ki:

  Hani öyle bir bunalırsın ki nefes alamıyormuş gibi hissedersin kendini kalabalıklar içerisinde..! kaçmak istersin, izlerini yok edip uzaklaşmak, yeniden başlamak..! ama bunu yapmak her babayiğidin harcı değildir, cesaret ister..! işte bu film o cesarete sahip nadir insanlardan birini anlatıyor… Hoş yine bir kısır döngü içerisine düşüyor ama… Ben tavsiye ederim, özellikle Nuri Bilge Ceylan tarzından hoşlananlara..!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 14 votes)
 7. BİLİSİM dedi ki:

  HADİORDAN sana bir şey soracam???????…..Arkadaşım nerden Holigan ve kahvehane kültürüyle yetişmiş materyalist maço erkeklere göre bir film asla değil, bu kimliğe uyanlar aman seyretmeyiniz arkadaşın dediği gibi vasat gelebilir dikkat :) . 1- Nerden çıkardın bu kültürü bana yabancı bir ortam kişileri kendine göre yargılama begeninle ileriye dogru bakış açını geliştiremezsin.kartalizma arkadaşın dedigi gibi nefes alamama v.s. gibi olmak kişinin dünyaya bakış açısı olabilir sen yaşamasını bilmiyorsan etrafına suç bulma.gelelim hadioradan’a siz hangi çevrede yetiştinizde bilmediginiz birisinin sadece yazdıgı yazının kendisini okuyarak böyle bir anlam çıkardınız.şu at gözlüklerini çıkarın ve geniş açı ile bakıp düşünün.ufkunuz genişler belki izin verirsen düşüncelerine .ben genede diyorum flim cok duragan.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -13 (from 15 votes)
 8. Mefisto dedi ki:

  Sinemanin güzelligi, bazen icimizden gecen duygulari ve yasama bicimlerini film kahramanlari vasitasiyla yasatiliyor görmektir. Bu duygular ve yasama bicimleri bazen biz istesek de imkansiz olabilir. Bazen imkanli da olsa cesaretimiz yetmez, bazen de enerjimiz yoktur. Bu filmi biraz böyle izledim. Kendi ic dünyama kücük bir yolculuk firsati veren, bu mütevazi filmi cok sevdim. Bu türlü yolculuklari seven izleyicilerin filmi sevecegini umuyorum.Iyi seyirler…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +14 (from 18 votes)
 9. BLUE LİVE dedi ki:

  Tüm duygusallar burda,ben onlara, ÖZEL İNSANLAR,diyorum çünki,onlar dünyayı yaşanabilir bir yer yapan yegane insanlar,hayalperestler,en iyi dost onlar,baktıkların da farklı görebilen insanlar ve en önemlisi iyiler, kötülere karşı bile… yorumlara bakarmısın farklı bir seviye var bu tarz film izleyicilerinde… Filmi eleştirirken vicdanlı olmak fena olmaz iyi,kötü,durağan, akıcı vb.gibi. Drama sözlerle anlatımı zor bir olay sanatın her dalında, bu yüzden konu, oyunculuk,mimikler, bakışlar ve zaman zaman manzara eşliğinde suskunlukla anlatılıyor ki duygu geçişi başarılı olsun… Bence, sabırlı olmak ve iyi takip etmek gerekli, gerisi izleyicinin ruh haline bağlı,film DUYGUSAL insanlara itaf edilmiş izleyici kitlesi belli bir yapıt…not DRAMA filmi sakin ve mümkünse yalnız izlenilmesi gereken türdendir olmazsa olmazı budur…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 12 votes)
 10. osman osmanoğlu dedi ki:

  sayın hodri meydan;neden filmi yorumlamak yerine özet geçiyorsunuz?bunca edebiyatı içinde barındıran hassasiyet filmi anlatırken nereye kayboluyor acaba.sonra bu tanımladığınız insan tablolarından onlara karşı duygulanımlarınızdan bize ne?neden herkez herşey bu kadar kötü de siz bu kadar iyisiniz?bu kadar hassasınız da filmi anlatırken neden kaleminize sahip olamıyorsunuz?bırakında filmi izleyen zat-ı muhterem istidadınca ne alırsa alsın filmden.musade edin de ağız tadıyla film izliyelim.yokmudur hasbihal edecek bir yareniniz bilmem ki buralara kadar düşüverdiniz.muhabbet edin muhabbet.makinelerle muhabbet edemezsiniz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 14 votes)
 11. osman osmanoğlu dedi ki:

  bu arada adam gibi film.benden on üzerinden 6 alır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 12. ysmngkche dedi ki:

  Admin size ne söyliyim bilmiyorum… Bu sitenin bir eşi daha yok. Çok teşekkürler! Çok çok teşekkürler! Kesinlikle benim tarzım… Ruhum dinlendi resmen, anlayana çok şey ifade eden bir yapım. ALTYAZILI seçeneğini bizlere sunduğunuz için ayrıca teşekkürler. Elleriniz dert görmesin. Rakipsizsin VİZYON FİLM!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 13. kapistonai dedi ki:

  sanırım filimi beğenme eşiği, kişinin içinde bulunduğu psikoloji veya geçmişte tecrübe etmiş olduğu şeyler kendini filimin içinde konumlandırmasına ve beğenmesine neden olurken, tam tersi ruh halindeki ve yaşayış biçimindeki insanlar için sıkıcı ve seyri zor bir filim. filimin senaryosu, bunu işleyiş biçimi sıradışı ve güzel olsada, benim için sırf sunmuş olduğu görsellik bakımından bile çok tatminkardı. İrlanda bozkırları, yağmur, deniz ve gri tonlar dinlendirici ve rahatlatıcı geldi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 13 votes)
 14. melis dedi ki:

  guzel bir film cok begendim !

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 7 votes)
 15. Ay dedi ki:

  guzeeeeeeeel bir filmdi.. yolculuk…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 16. shock dedi ki:

  agnes varda nın 1985 vegabond filminin ucuz taklidi. başka bi şey demiyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 5 votes)
 17. Hakan Can dedi ki:

  Zor film evet. Ama bu olağanüstü güzelliğini gölgelemeye yetmemiş. Çok çok iyi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 7 votes)
 18. ender dedi ki:

  tek kelime ile mükemmel bir film …müthiş şiirsel büyüleyici kesinlikle izlenmeli bence

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 7 votes)
 19. yagmur dedi ki:

  izlenmeye değer bir film. ben çok beğendim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 20. hiç dedi ki:

  güzeldiii

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 21. Ali dedi ki:

  Canım sıkıldı.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 9 votes)
 22. TUBA dedi ki:

  ACAYİP SIKICI BİR FİLM BEĞENMEDİM

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 9 votes)
 23. ysmngkche dedi ki:

  kapistonai… senin yorumun da en az film kadar harika…çok iyi bir analiz…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 24. asd asd dedi ki:

  film kafa yapıyor galiba :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Film Hakkında Yorum Yapın

:Web Siteniz:


© Copyright 2008 VizyonFilmizle.Com.TR - Tüm hakları saklıdır. film izle

Kapat [ x ]